02 Ağustos 2013, Cuma 10:29:56

SUNEXPRESS DE GAZİPAŞA'YA GELİYOR

SunExpress, Gazipaşa Havalimanı’ndan Almanya’nın Frankfurt, Düsseldorf ve Leipzig/Halle şehirlerine bu kış uçuş başlatıyor.
  • Havacılıkta önemli yere sahip bu güzide şitket son yıllardaki yanlış kararlarla batağa doğru yol alıyor. Umarım bu Gazipaşa işinde başarılı olur ve sağlıklı büyüme sergilerler;)

SunExpress Akdeniz Satış Müdürü Murat Hatipoğlu dün Alanya Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Hasan Sipahioğlu’nun Özel Kalem Müdürü Sadık Dizdaroğlu ile yaptığı görüşmede uçuşlar hakkında bilgi verdi. Hatipoğlu, “Alanya, doğası, havası, denizi ve sunduğu çeşitlilikle Türk turizmi için özel bir yere sahip. Birçok Alman vatandaşı kışı bu bölgede geçiriyor. Gazipaşa Havalimanı, Almanların yoğunlukta yaşadığı Alanya ve çevresine hitap ediyor. Bu çerçevede biz de bu potansiyeli değerlendirmek istiyoruz. Gazipaşa’ya gerçekleştireceğimiz bu uçuşlarla Almanya’ya gidecek yolcularımıza daha rahat ve konforlu bir uçuş sunacağız” dedi. 

SUNEXPRESS DE GAZİPAŞA'YA GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar

Süper ~ 9 yıl önce
Havacılıkta önemli yere sahip bu güzide şitket son yıllardaki yanlış kararlarla batağa doğru yol alıyor. Umarım bu Gazipaşa işinde başarılı olur ve sağlıklı büyüme sergilerler;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000