31 Mayıs 2017, Çarşamba 10:54:27

İşte Sunexpress'in yeni uçağı

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in, bu yıl beklenen altı yepyeni Boeing 737-800 NG uçağının sonuncusu olan TC-SOH’u da filoya kattı.
  • Sunexpress in verdigi 737 8max lar ne zaman gelecek
  • değişim her zaman iyidir güzel olmuş iyi uçuşlar......
  • banana. Luka luka:))
  • Çok güzel olmuş. Emniyetli uçuşlar..
  • Komedi yakismiyor bence. Zaten Sunexpressin eski renklerini özliyorum. Yeni renkler arti minyonlar = tasteless. Yinede basarilar
  • Bu uçak , Atlasglobal'e wet lease kiralanan uçak mı?
  • Başarılar sunexpress. Ayrıca eski ve yeni tüm kabin memuru arkadaşlarımın da dünya kabin memurları gününü kutlarım. Airport haber de kutlasaydi iyi olurdu nasil atlarsiniz bunu bilemedim.
  • Süper olmuş! Çok şeker.
  • Durmak yok yola devam basarilar sunex
  • satılıksa alıyorum.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in, bu yıl beklenen altı yepyeni Boeing 737-800 NG uçağının sonuncusu olan TC-SOH’u da filoya kattı. Yılın altıncı ve son uçağı olan TC-SOH’u, Universal Studios ile yaptığı işbirliği ile çocukların en çok sevdiği Minyonlar karakterleriyle giydirdi.

SunExpress CEO’su Jens Bischof, özel olarak giydirilmiş uçaklarının her zaman yolcuları tarafından çok beğenildiğini belirterek, “Bu yılın son yepyeni uçağını TC-SOH’u da herkesin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz Minyonlar karakterleriyle giydirdik. Bu da tatil havayolu konseptinde uzmanlaşan SunExpress’in ailelerle yönelik uygulamalarına oldukça uygun. Bundan önce bir uçağımızı Şirinler karakterleriyle giydirmiştik, filomuzun yıldızı olmuştu. Eminin Minyonlar da aynı şekilde çok ilgi çekecektir” dedi.

Filo hakkında bilgi veren Bischof, “Bu yıl sırasıyla TC-SOC, TC-SOD, TC-SOE, TC-SOF, TC-SOG ve TC-SOH’u filomuza kattık. 2014’te verdiğimiz 50 uçaklık Boeing 737-800 NG ve MAX siparişi ve 2015’te bu siparişimize eklediğimiz 10 adet opsiyonel Boeing 737-800 MAX çerçevesinde şimdiye kadar 18 yepyeni uçağımızı filomuza kattık. 2023’a kadar bütün uçaklarımızı teslim alacağız “ dedi.
Çocuk ve aile olarak seyahat eden misafirlerine her zaman öncelik veren SunExpress, çocukların yüzlerinde küçük de olsa bir gülümseme yaratmak için, onların en sevdiği çizgi film karakterlerinden olan Gru, Lucy ve Minyonlar’la giydirildi. Amerika’daki Boeing’in merkezi olan Seattle’den Antalya’ya gelen TC-SOH, 48 saat içinde, 20 Haziran’da vizyona girecek olan “Çılgın Hırsız 3”ün en sevilen karakterleriyle süslendi. SunExpress, Universal Studios ile Almanya’da gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde daha önce de bazı uçaklarını “Sing” ve “Şirinler” ile giydirmişti.

İşte Sunexpress'in yeni uçağı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

737 8max ~ 2 yıl önce
Sunexpress in verdigi 737 8max lar ne zaman gelecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tamer ~ 2 yıl önce
değişim her zaman iyidir güzel olmuş iyi uçuşlar......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 2 yıl önce
banana. Luka luka:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jakku ~ 2 yıl önce
Çok güzel olmuş. Emniyetli uçuşlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cpt ~ 2 yıl önce
Komedi yakismiyor bence. Zaten Sunexpressin eski renklerini özliyorum. Yeni renkler arti minyonlar = tasteless. Yinede basarilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mike ~ 2 yıl önce
Bu uçak , Atlasglobal'e wet lease kiralanan uçak mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cabin crew ~ 2 yıl önce
Başarılar sunexpress. Ayrıca eski ve yeni tüm kabin memuru arkadaşlarımın da dünya kabin memurları gününü kutlarım. Airport haber de kutlasaydi iyi olurdu nasil atlarsiniz bunu bilemedim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cc ~ 2 yıl önce
Vah vah tuh tuh...
Volvo ~ 2 yıl önce
Süper olmuş! Çok şeker.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fo ~ 2 yıl önce
Durmak yok yola devam basarilar sunex

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2.el alım satım ~ 2 yıl önce
satılıksa alıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Commodore 64 ~ 2 yıl önce
Muhtesem olmus :) ANA Star Wars serisine de bakin arkadaslar, bir de 2000 lerin basinda ABD de Southwestern Simpson ailesi boyamisti... modeli mevcuttur ilgilenenlere ;)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000