04 Mart 2013, Pazartesi 15:58:29

FENERIUM ÜRÜNLERİ SUNEXPRESS'LE GÖKLERE ÇIKIYOR

Fenerbahçe taraftarının Fenerium ürünlerine havayolu seyahatlerin de kolayca ulaşabilmesini sağlayacak protokol, F.Bahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı ve SunExpress Germany Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın tarafından imzalandı.
  • sabiha gökçeni ana base yapan, en cok yolcusunu fenerbahcelilerin oluşturduğu kadıköy bölgesinden alan pgs nin, galatasaray stadında kendi adıyla trübunu var, milyon dolarlık katkı sağlıyor gs a. sunex iki forma satıyor diye sorun yapan tipler var, kaldı ki diğer takımlarda alt yapılarını sağlayınca onlarıda satacağını beyan etmiş şirket. bir beşiktaşlı olarak şirketimi tebrik ediyorum. keşke benim takımımın formasınıda satsak.
  • Sunex'i bu yanlı tutumundan dolayı kınıyor, uçmak için bir daha tercih etmeyeceğimi beyan ediyorum. Yaşasın Pegasus...
  • Arkadaşlar bişeyi unutmayın Server Aydın dunkü imza torenınde fenerbahce - galatasaray- beşiktas ve trabzonsporlada aynı anlaşmayı yapacaklarını soyledı biriaz dikkatli takip ederseniz herhangı bir ayrım yapılmadığını anlarsınız. Yürü be Server Aydın kim tutar seni.
  • İşte bu! Reklamın iyisi kötüsü olmaz.Lütfen kıskanmayın.Çalışın,kafayı çalıştırın sizinde olsun.
  • başbakan cimboma stad yaptırdı klübün kasasından bir kuruş çıkmadı buna rağmen yuhaladınız bu mudur saygı devlete karşı yoksa gecekondu ali samiyen de oynayacaktınız hala.. yaranılmaz size.. çimlerin bakım masraflarını bile karşılayamaz duruma geldiniz bunu da devlet karşılasın pes artık pes ..yarası olan gocunur bağımsız şuymuş buymuş kedi ulaşamadığı ciğere mundur dermiş sen de o zaman sun express ile sakın uçma sun express sana yalvaracak no olur benle uç işine hadi.. Fenerbahçenin forma gelirleri hem beşiktaştan hem cimbomdan hem de trabzondan daha fazla..
  • Herkese Selamlar Sunexpress üzerine formayı geçirmiş oldu. Tarafsız ve bağımsız bir havayolu şirketi nasıl olurda bir takımla anlaşma yapar. Hiç mi düşünmediler Gs Beşiktaşk taraftarı bu anlaşmaya nasıl bakcek. Havada satış yapılan yolcu kaşkolunu sallamıyacak mı fanatik taraftarlar birbirine girmez inşallah. Fanatizmi havaya taşıyan Sunex bu işten ekmek değil simit bile yiyemez. Söyledi dersiniz. Saygılarımla
  • Sirf bu yuzden sunex tercih etmeyecek insanlar taniyorum
  • Sunexpress te kalitenin dustugunun ahanda kanitidir arkadas !
  • Bu kadar reklamı para verseler yapamazlardı.
  • Server Bey ve ekibi Sunexpress'e çok şey katacak.Yolunuz açık olsun arkadaşlar.

İmzalanan protokolle birlikte, yılda 1.8 milyonunu gurbetçilerin oluşturduğu toplam 7.6 milyon yolcuya hizmet veren SunExpress’in uçuşlarında Fenerium ürünlerinin satışı gerçekleştirilebilecek.

Fenerium ile SunExpress arasında varılan lisans anlaşmasının 1907 Tribünü’nde düzenlenen imza törenine Abdullah Kiğılı ve Server Aydın’ın yanı sıra Fenerbahçe CEO’su Hasan Hakkı Yılmaz, Fenerbahçe Spor Ürünleri Genel Koordinatörü Aydın Kirman ile Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı oyuncularından Dirk Kuyt ve Reto Ziegler de katıldı.

Törende konuşan Abdullah Kiğılı, Fenerium’un sektöründe lider olduğunu belirterek, "Fenerium bugün yine bir ilke imza atıyor. SunExperss ile yapmış olduğumuzu anlaşmayla artık hem Avrupa’da hem de ham yurt içinde, havada da Fenerium ürünleri mevcut uçaklardaki yolcular tarafında satın alınabilecek. Fenerium havayolunda bir ilki gerçekleştiriyor. SunExpres’in bu işte iddialı olduğunu biliyoruz. Fenerium da sektöründe bir numara. Bir iş Fenerium ile doğru gidiyorsa, diğer kulüpler de bu yol haritasını izleyebiliyor" dedi.

Fenerium’un, 50’nin üzerinde lisans verdiği ürün ve bu ürünler arasında tost makinesinden nevresim takımına kadar çeşit bulunduğunu belirten Kiğılı, "Tüm anlaşmalarımız doğru gidiyor. Herkes mutlu. Kulüp de gelir elde ediyor. 365 gün 24 saat her anında yayınında sloganıyla a işbirliğine gidiyoruz. Aslında havayolcularına satışlar 2 gün önce başladı. Fenerium, Fenerbahçe’nin gülen yüzü, en iyi yapılan işlerden bir tanesi. Türk Sporuna, taraftarlara Fenerium öncülüğünde büyük hizmet veriyoruz. Fenerium sayesinde diğer kulüplerin de ürün gamları artmıştır. Her işin öncüsüyüz. 7 saatlik çocuktan 80 yaşına kadar kadın erkek herkesin ihtiyacını gideren, 5 binin üzerinde ürünle Fenerium, Fenerbahçe’nin yıldızı olmaya devam ediyor" diye konuştu.

SunExpress Germany Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın ise, şirketi hakkında kısa bilgiler verdi ve "Havacılık dünyasında bir ilki gerçekleştirdik. Geçen sene 7,6 milyon insana hizmet verdik. Biz SunExpress olarak havacılığı farklı yorumluyoruz. Yolcularımızın, sıkıcılıktan uzak bir yolculuk geçirmesini istiyoruz. Fenerium ile bir anlaşma yapıyoruz. Aslında 1 Mart itibariyle uçuşlarımızda Fenerium ürünlerin satmaya başladık ve çok da iyi bir geri dönüşler aldık. Umuyorum yaz döneminde bu satışlar artacaktır. Geçen sene 1.8 milyon gurbetçi taşıdık. Yolcularımız bizlere, taraftarı oldukları kulübün ürünlerini bulamadıklarını söylediler. Bunun üzerine Fenerium’un kapısını çaldık. Diğer takımlar da altyapılarını tamamladıkların da onların da ürünlerini satacağız. Fenerium lider mağaza zinciri, lojistik altyapısı çok güçlü" diye konuştu.

Fenerbahçe CEO’su Hasan Hakkı Yılmaz da; "Fenerbahçe çok büyük bir camia. Fenerbahçe’nin 10 tane bağlı şirketi var. Sadece 1 tanesinin pazar payı 1 milyar liranın üzerinde. Çok başarılı bir perakende işi yapıyoruz. Dünyanın her yerindeki Fenerbahçelilere ulaşıyor. Bugün burada tüm Fenerbahçelilere ulaşma atağının, tüm kanallarda olma atağın bir parçasını görüyoruz.Dünyada da ilk uygulamalardan bir tanesi. Sadece Türkiye’deki değil, Dünyadaki tüm taraftarlarımızı Fenerium aracılığıyla kucaklayacağız" dedi.

Fenerbahçe Spor Ürünleri Genel Koordinatörü Aydın Kirman ise törende yaptığı konuşmada, "365 gün 24 saat sloganımıza şimdi gökler de yanınızdayız diyerek devam ettiğimizi büyük taraftarımıza duyurmuş oluyoruz" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından protokol imzalandı. Abdullah Kiğılı, Server Aydın’a üzerinde ismi yazılı Çubuklu forma, Aydın da Kiğılı’ya uçak maketleri hediye etti. Tören, Ziegler ve Kuyt’un da yer aldığı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

FENERIUM ÜRÜNLERİ SUNEXPRESS'LE GÖKLERE ÇIKIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

pegasus tribunu ~ 9 yıl önce
sabiha gökçeni ana base yapan, en cok yolcusunu fenerbahcelilerin oluşturduğu kadıköy bölgesinden alan pgs nin, galatasaray stadında kendi adıyla trübunu var, milyon dolarlık katkı sağlıyor gs a. sunex iki forma satıyor diye sorun yapan tipler var, kaldı ki diğer takımlarda alt yapılarını sağlayınca onlarıda satacağını beyan etmiş şirket. bir beşiktaşlı olarak şirketimi tebrik ediyorum. keşke benim takımımın formasınıda satsak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BAMBUS ~ 9 yıl önce
Sunex'i bu yanlı tutumundan dolayı kınıyor, uçmak için bir daha tercih etmeyeceğimi beyan ediyorum. Yaşasın Pegasus...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cengiz ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar bişeyi unutmayın Server Aydın dunkü imza torenınde fenerbahce - galatasaray- beşiktas ve trabzonsporlada aynı anlaşmayı yapacaklarını soyledı biriaz dikkatli takip ederseniz herhangı bir ayrım yapılmadığını anlarsınız. Yürü be Server Aydın kim tutar seni.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
REklam ~ 9 yıl önce
İşte bu! Reklamın iyisi kötüsü olmaz.Lütfen kıskanmayın.Çalışın,kafayı çalıştırın sizinde olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 9 yıl önce
başbakan cimboma stad yaptırdı klübün kasasından bir kuruş çıkmadı buna rağmen yuhaladınız bu mudur saygı devlete karşı yoksa gecekondu ali samiyen de oynayacaktınız hala.. yaranılmaz size.. çimlerin bakım masraflarını bile karşılayamaz duruma geldiniz bunu da devlet karşılasın pes artık pes ..yarası olan gocunur bağımsız şuymuş buymuş kedi ulaşamadığı ciğere mundur dermiş sen de o zaman sun express ile sakın uçma sun express sana yalvaracak no olur benle uç işine hadi.. Fenerbahçenin forma gelirleri hem beşiktaştan hem cimbomdan hem de trabzondan daha fazla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 9 yıl önce
aglama melis.
utanmazlık... ~ 9 yıl önce
bu nasıl bir utanmazlıktır ; stadı başbakan mı yaptırdı?parasını cebinden mi verdi?yoksa akp nin kaynakları ile mi yapıldı stad?stadı Türk milletinin parası ile yapıldı, yapılma amacı da basbakan galtasarayı sevdiğinden değil, bir şekilde oradan da nemala nırmıyım hesabiydi.bunu goren galtasarayın büyük taraftarı da basbakana haytının en unutamayacagı dersi verdi.
SunexFbx ~ 9 yıl önce
Herkese Selamlar Sunexpress üzerine formayı geçirmiş oldu. Tarafsız ve bağımsız bir havayolu şirketi nasıl olurda bir takımla anlaşma yapar. Hiç mi düşünmediler Gs Beşiktaşk taraftarı bu anlaşmaya nasıl bakcek. Havada satış yapılan yolcu kaşkolunu sallamıyacak mı fanatik taraftarlar birbirine girmez inşallah. Fanatizmi havaya taşıyan Sunex bu işten ekmek değil simit bile yiyemez. Söyledi dersiniz. Saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 9 yıl önce
Sirf bu yuzden sunex tercih etmeyecek insanlar taniyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fo ~ 9 yıl önce
Sunexpress te kalitenin dustugunun ahanda kanitidir arkadas !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a4 ~ 9 yıl önce
Diğer takımların para savurup yerinde saymalarından iyidir demi ama?
tebrik ediyorum ~ 9 yıl önce
Bu kadar reklamı para verseler yapamazlardı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Server Aydın ~ 9 yıl önce
Server Bey ve ekibi Sunexpress'e çok şey katacak.Yolunuz açık olsun arkadaşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000