23 Ağustos 2010, Pazartesi 08:40:00

KTHY'NİN KADERİ BELLİ OLUYOR...

KTHY'nin kaderi 10 gün içinde belli olacak. Ya ölecek, ya da yaşatılacak…
  • Onur yanlış adamlarla ortaklık yaptı. KKTC ye uçma şansı yoktur.
  • Yorumculara... Kıbrısa hangi havayolları uçuyor.... pekiala Onur Havayolları niçin uçamıyor. KTHY varken ... ayni saatlerde slot alan havayolları kimlerden destek aldı. KKTC izolasyonlu bir ülke ise buraya uçmak isteyen ONUR HAVAYOLLARINA KKTC ye uçmaması için TAKOZ koyan kim? birileri yorumlasın ..............
  • Ryanair alsın. En sancısız çözüm bu olur herhalde.
  • 13. maaşlarda hesaplara yatıyormuş
KTHY çalışanlarının Temmuz maaşlarının ödendiğini duyuran Ulaştırma Bakanı Hamza Saner, "KTHY ile ilgili çalışmalarımız sürüyor. 10 gün içerisinde tamamlayıp ne şekilde hayatını sürdüreceğini veya sürdüremeyeceğini netleştireceğiz" dedi.

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hamza Ersan Saner, KTHY çalışanlarının Temmuz ayı maaşlarının ödendiğini, çalışanların istemeleri halinde Ağustos maaşlarından büyük bir kısmını avans olarak alabileceklerini bildirdi.

Saner, KTHY ile ilgili çalışma yaptıklarını ifade ederek, çalışmaları 10 gün içerisinde tamamlayıp Kıbrıs Türk Hava Yolları’nın ne şekilde hayatını sürdüreceğini veya sürdüremeyeceğini netleştirmeyi planladıklarını ifade etti.

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hamza Ersan Saner, KTHY'deki gelişmeler ve Tel-Sen’in yaptığı grevle ilgili değerlendirmede bulundu.

AĞUSTOS MAAŞLARININ DURUMU

Saner. Kıbrıs Türk Hava Yolları'nın uçabilme hakkını yitirmesiyle birlikle maaşları ödemede sıkıntı yasadıklarını anımsatarak, hükümetin maaşların ödenmesi konusundaki kararlılığının sürdüğünü ifade etti.

Bu çerçevede çalışanların Temmuz maaşlarının ödendiğini kaydeden Saner, çalışanların istemeleri halinde Ağustos maaşlarının büyük kısmını avans olarak çekebileceklerini kaydetti.

KTHY’NİN KADERİ

KTHY’nin uçabilme hakkını yitirmesiyle büyük bir sıkıntı yaşandığını ifade eden Bakan Saner, hükümetin bunu dikkate alarak gerekli çalışmaları yaptığını söyledi.

Saner, çalışmaları 10 gün içerisinde tamamlayıp Kıbrıs Türk Hava Yolları’nın ne şekilde hayatını sürdüreceğini veya sürdüremeyeceğini netleştirmeyi planladıklarını ifade etti.

Star-Kıbrıs
KTHY'NİN KADERİ BELLİ OLUYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 8 yıl önce
Onur yanlış adamlarla ortaklık yaptı. KKTC ye uçma şansı yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumculara... Kıbrısa hangi havayolları uçuyor.... pekiala Onur Havayolları niçin uçamıyor. KTHY varken ... ayni saatlerde slot alan havayolları kimlerden destek aldı. KKTC izolasyonlu bir ülke ise buraya uçmak isteyen ONUR HAVAYOLLARINA KKTC ye uçmaması için TAKOZ koyan kim? birileri yorumlasın ..............

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ryanair alsın. En sancısız çözüm bu olur herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
13. maaşlarda hesaplara yatıyormuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000