03 Kasım 2015, Salı 15:48:56

Londra'daki sis uçuşları etkilemeye devam ediyor

İngiltere'nin başkenti Londra'yı etkisi altına alan yoğun sis nedeniyle bugün de iptaller yaşanıyor.
  • Rezalet başlığı altında Nasıl yorumunuzu sürdürebiliyorsunuz anlamıyorum. Uçuş tehlikesi hiç mi göz önünde bulundurulmuyor, size göre anca THY sefer birleştirip yolcu madur etme peşinde. Kendinize gelin... Ayrıca Londra da bulunmamış ve havasını bilmeyen yorumunu kendine saklasın.
  • Ben bilirim bu londra sislerini , goz gozu gormez.pilotlara kolay gelsin, heyecan yapmasinlar, derin bir nefes alip rahatca indirsinler ucaklarini.
  • Bayburtlu: kebabci amcan londranin neresinde?adresini verde ziyarete gideyim 3gundur sis var bugunde cok bulutlu va yagmur ara ara gelip geciyo kazasiz belasiz iyi ucuslar
  • uçak koca koca kuşlardan sonra thy'nin minik bir 737sini görmeyi beklerdim ama hiç şaşırmadım; yok göremedim. sanırım bütün seferleri iptal etmişler.

İngiltere'nin başkenti Londra'nın Doğu ve GÜneydoğu'sundaki yoğun sis hava trafiğini de etkiledi.

Geçtiğimiz gün yaşanan yoğun sis nedeniyle Londra'daki havalimanlarında birçok sefer rötar yaşarken bazı seferler de iptal edildi.

Heathrow Havalimanı'nda bugün 30 uçuş daha iptal edilirken, London City Havalimanı'nda ise 8 uçuş iptal edildi.

THY YOLCULARINI UYARMIŞTI
Londra'yı etkisi altına alan yoğun sis nedeniyle Türk Hava Yolları da resmi internet sitesi sosyal medya hesapları üzerinden yolcularını uyardı. THY, yolcularına yönelik yaptığı açıklamada Londra'daki sis nedeniyle seferlerinde gecikmeler yaşanabileceğini açıklamıştı.

Londra'daki sis uçuşları etkilemeye devam ediyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

2. Kez haber oldu "Sis" ~ 3 yıl önce
Rezalet başlığı altında Nasıl yorumunuzu sürdürebiliyorsunuz anlamıyorum. Uçuş tehlikesi hiç mi göz önünde bulundurulmuyor, size göre anca THY sefer birleştirip yolcu madur etme peşinde. Kendinize gelin... Ayrıca Londra da bulunmamış ve havasını bilmeyen yorumunu kendine saklasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
John yilmaz ~ 3 yıl önce
Ben bilirim bu londra sislerini , goz gozu gormez.pilotlara kolay gelsin, heyecan yapmasinlar, derin bir nefes alip rahatca indirsinler ucaklarini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zuhtuyee ~ 3 yıl önce
Bayburtlu: kebabci amcan londranin neresinde?adresini verde ziyarete gideyim 3gundur sis var bugunde cok bulutlu va yagmur ara ara gelip geciyo kazasiz belasiz iyi ucuslar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rezalet ~ 3 yıl önce
uçak koca koca kuşlardan sonra thy'nin minik bir 737sini görmeyi beklerdim ama hiç şaşırmadım; yok göremedim. sanırım bütün seferleri iptal etmişler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
D ~ 3 yıl önce
Sen sadece milli havayoluna rezalet de

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000