14 Kasım 2009, Cumartesi 12:23:57

Sahte Türk pasaportuyla yakalandılar

Türkiye Cumhuriyeti pasaportuyla KKTC'ye giriş yapan 4 İranlı tutuklandı.
  • Konuyla alakası şu çok basittir türk pasaportun sahtesini yapmak hiç bir güvenlik önlemi yok üzerinde resim üzerindeki serigrafı kaldırıp içine resim bile yapıştırabilirsiniz diğer ülke pasaportlarında resim kağıtla birdir bilgisayar çıktısıdır.yanlız bu konudanda siyasi malzeme çıkarmayalım benim bildim bileli aynı pasaport.hükümetler değişti pasaport değişmedi.bu konuyuda siyasete bağlamayalım yani
  • Açılım ile uğraşacaklarına önce ülkenin imajını düzeltecek önlemleri alın. Okul defteri gibi pasaport olursa sahtesinide yaparlar kopyasınıda..
  • boyle hukumet olursa bakkal defteri gibi pasaport
  • konuyla ne alakasi var sayin bmx

Ercan Havalimanı’ndan KKTC’ye sahte Türk pasaportuyla girmek isterken tutuklanan İranlı Nader Habibi ve Farid Habibi’nin ardından zanlılarla bağlantıları tespit edilen Behaettin Akceviz ve Fadime Tarlacık da Lefkoşa'da mahkemye çıkarıldı.

Mahkemeye çıkarılan zanlılar Behaettin Akceviz, Fadime Tarlacık, Nader Habibi ve Farid Habibi’nin 7 gün poliste tutuklu kalmasına karar verildi.

Sahte Türk pasaportuyla yakalandılar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 9 yıl önce
Konuyla alakası şu çok basittir türk pasaportun sahtesini yapmak hiç bir güvenlik önlemi yok üzerinde resim üzerindeki serigrafı kaldırıp içine resim bile yapıştırabilirsiniz diğer ülke pasaportlarında resim kağıtla birdir bilgisayar çıktısıdır.yanlız bu konudanda siyasi malzeme çıkarmayalım benim bildim bileli aynı pasaport.hükümetler değişti pasaport değişmedi.bu konuyuda siyasete bağlamayalım yani

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Açılım ile uğraşacaklarına önce ülkenin imajını düzeltecek önlemleri alın. Okul defteri gibi pasaport olursa sahtesinide yaparlar kopyasınıda..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
boyle hukumet olursa bakkal defteri gibi pasaport

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
konuyla ne alakasi var sayin bmx

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000