26 Ocak 2013, Cumartesi 08:08:26

ERCAN'DA TUVALET KRİZİ

Ercan Havalimanı'nındaki bozuk ve tadilat gerektiren tuvaletler büyük tepki çekti...
  • Ercandaki tuvaletlerin durumu bu memleketin bulundugu durumunun aynasi. Her taraf pislik ve copluk icerisinde, doga katliamina devam, umursamazlik, vurdum duymazlik...... Kultursuz, sahibi kim oldugu oldugu belli olmayan, nereye gittigi belli olmayan bir yer. Cok uzucu bir durum. Medeni ve iyi yonetilmis bir ulke olmak icin saadece daglara bayrak boyamak yeterli degildir maalesef......
  • Taş yapı geldiğinden beri problemler bitmiyor. Neden mi ? Çok amatör bir ekip. Daha kimse görevini dahi bilmiyor. Tek bildikleri ofis kiralarını nasıl alalım. Bilmediğin işe soyunursan sonuç budur. Acaba ileride milletin başına neler gelecek.
  • Kardes sen bi evini temiz tut sonra aleme laf at. Kibrisi pisletende biziz. Karasakal demiyorlar bosuna.
  • kaya parcalari cikiyor su denizden birde Kibris batsada tum dunya rahatlasa ! Kibris apandisit gibi birsey ! Ne ise yaradigi belli olmayan bir artik.

Gündem Kıbrıs'ta yer alan haberde şu ifadelere yer verildi; Burası sandığınız gibi bir umumî bir tuvalet yeri değil...Burası hergün binlerce kişinin ayak bastığı Ercan Havaalanı...Ülkemize açılan ilk kapı!

Turistlerin Ada'ya uçaktan iner inmez, yollarımızdan sokaklarımızdan, çevremizden vs. önce gördüğü ilk yer ve dolayısıyla ilk izlenim olan Ercan Havaalanı'nda karşılaşılan bu manzara, ülkemizdeki "rezaletin" ilk fotoğrafı.

Gerek turistler, gerekse yerli yurttaşlarımız, Ercan Havaalanında karşılaştığı bozuk ve tamir bekleyen bu tuvaletleri görünce, tepkilerini dile getirdiler...Bazı kişiler bununla da kalmayıp, sosyal medya aracılığıyla bu "rezilliği" yayınlamaktan çekinmediler...

Çok zaman geçmedi üzerinden... Taşyapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret AŞ. Başkanı Emrullah Turanlı'dan, Ercan Havalanı ihalesi için ödemenin bir bölümü olan 100 Milyon Euro'luk çeki objektiflere gülümsereyerek teslim almışlardı Başbakan İrsen Küçük, Maliye Bakanı Ersin Tatar ve Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ersan Saner...


ERCAN'DA TUVALET KRİZİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Col Tilkisi ~ 5 yıl önce
Ercandaki tuvaletlerin durumu bu memleketin bulundugu durumunun aynasi. Her taraf pislik ve copluk icerisinde, doga katliamina devam, umursamazlik, vurdum duymazlik...... Kultursuz, sahibi kim oldugu oldugu belli olmayan, nereye gittigi belli olmayan bir yer. Cok uzucu bir durum. Medeni ve iyi yonetilmis bir ulke olmak icin saadece daglara bayrak boyamak yeterli degildir maalesef......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taş gibi ~ 5 yıl önce
Taş yapı geldiğinden beri problemler bitmiyor. Neden mi ? Çok amatör bir ekip. Daha kimse görevini dahi bilmiyor. Tek bildikleri ofis kiralarını nasıl alalım. Bilmediğin işe soyunursan sonuç budur. Acaba ileride milletin başına neler gelecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ozgur'e ~ 5 yıl önce
Kardes sen bi evini temiz tut sonra aleme laf at. Kibrisi pisletende biziz. Karasakal demiyorlar bosuna.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
özgür ~ 5 yıl önce
Arkadaşım ismin cismin nedir bilmiyorum ama sen benim yazdığım yorumu tam olarak idrak edemedin galiba! Senin bana yazmış olduğun yorumu anlamış değilim ama benim ne demek istediğimi dikkatli okursan anlarsın !
Kardak ~ 5 yıl önce
kaya parcalari cikiyor su denizden birde Kibris batsada tum dunya rahatlasa ! Kibris apandisit gibi birsey ! Ne ise yaradigi belli olmayan bir artik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HASTA ~ 5 yıl önce
SEN HASTASIN, GİT TEDAVİ OL

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000