28 Ekim 2009, Çarşamba 07:43:59

Ercan Havalimanı'ndaki grev ertelendi

Sendikaların Ercan Havalimanı'nda yapacağı grev 60 gün süreyle ertelendi...
  • EY KIPRIZLILAR , MADEM ÇOK ÇALIŞKANSINIZ ? DAHA DÜN NİYE 350 TRİLYON ALDINIZ " GARASAKAL" DİYE AŞAĞILADIĞINIZ TÜRKİYE'DEN ?.. ASIRLARDIR CENEVİZLİLER , OSMANLILAR , İNGİLİZLER , YUNANLAR ve TÜRKLERDEN VER GELSİN , SORMA GERİSİN DİYE BESLENENLER ? AYIP, AYIP.. ÇOCUK BİLE , HARÇLIK ALDIĞI BABASINA SAYGILI .
  • Ercana ve KTHY ye ne olduysa son dönemde olmuştur. Yeni hükümet ve yeni bakan maalesef bu işlere çok uzak olduklarından olayların vehametini anlayamamış ve iş bu hale gelmiştir. Sn Taçoy yolculuk haricinde hiç ercan havalimanına gittin mi ? Bence bir git handling şirketlerinin haline bak.
  • ALLAHIN VERDİĞİ CANI TAMİR ETTİKLERİ İÇİN BU HALKTA ONLARIN HERŞEYİ HALLEDER YAPAR BAK BENİ BİLE İYİLEŞTİRDİ DÜŞÜNCESİ İLE SEÇİM ZAMANLARI DEVREYE GİRERLER..EĞER O DOKTOR SEÇİM BÖLGESİNDE SEÇİMDEN GALİP ÇIKMADIĞI ZAMAN HASTAHANEYE GELEN HASTALARA DAVRANIŞLARI HEP ZORLAYICI VE KENDİSİNE YAPILAN HAKSIZLIĞIN BİR ANLAMDA RÖVANŞINI ALMAK ADINA SERT DAVRANIRLAR..ONUN İÇİN DOKTORLAR SULTASI DEVAM EDER..YANİ HALA YEĞENCİLİK ANLAYIŞI DEVAM EDER..BEN GİRNEDE BİR KLUBÜN TEK DİREKTÖERLÜĞÜNÜ YAPTIĞIM ZAMANLARDA ŞÖYLE OLDU.BİR FUTBOLCUYU OYNATMADIM TAKIMDAKİ DİĞER 3 YEĞENİ SAHAYA ÇIKMADI İŞTE BU MEMLEKETİN HASTALIĞI..İŞE GÖRE ADAM DEĞİLADAMA GÖRE İŞ MANTIĞI
  • Pek de yeni sayılmam 16 yıllık personelim ve şirketin eskiden ne durumda olduğunu da çok iyi biliyorum. değişen hiçbirşey yok.kendimizi kandırmayalım. Bence bir an önce özelleştirilmeli bu şirket yoksa gidişat hiç iyi değil.Bu hükümetle bu şirket kesin batar. Hükümet doktorlardan ibaret, yöneticilikle alakaları yok. Bir de havacılık sektörüne el atarlarsa sonucu düşünmek bile istemiyorum..

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Bakanlar Kurulu yaptığı olağanüstü toplantıda, sendikaların bugün (28.10.2009) Ercan Havalimanı'nda yapacağı grevi 60 gün süreyle erteledi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanlığı'ndan konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, söz konusu grevin ''düzeni bozucu niteliği olduğu'' gerekçesiyle ertelendiği belirtildi.

Kamuda örgütlü 27 sendika, "Kamu Çalışanlarının Aylık Maaş, Ücret ve Diğer Ödeneklerinin Düzenlenmesi Yasa Tasarısı"na karşı bir günlük genel grev ile miting yapacaktı.

Ercan Havalimanı'ndaki grev ertelendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 9 yıl önce
EY KIPRIZLILAR , MADEM ÇOK ÇALIŞKANSINIZ ? DAHA DÜN NİYE 350 TRİLYON ALDINIZ " GARASAKAL" DİYE AŞAĞILADIĞINIZ TÜRKİYE'DEN ?.. ASIRLARDIR CENEVİZLİLER , OSMANLILAR , İNGİLİZLER , YUNANLAR ve TÜRKLERDEN VER GELSİN , SORMA GERİSİN DİYE BESLENENLER ? AYIP, AYIP.. ÇOCUK BİLE , HARÇLIK ALDIĞI BABASINA SAYGILI .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ercana ve KTHY ye ne olduysa son dönemde olmuştur. Yeni hükümet ve yeni bakan maalesef bu işlere çok uzak olduklarından olayların vehametini anlayamamış ve iş bu hale gelmiştir. Sn Taçoy yolculuk haricinde hiç ercan havalimanına gittin mi ? Bence bir git handling şirketlerinin haline bak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ALLAHIN VERDİĞİ CANI TAMİR ETTİKLERİ İÇİN BU HALKTA ONLARIN HERŞEYİ HALLEDER YAPAR BAK BENİ BİLE İYİLEŞTİRDİ DÜŞÜNCESİ İLE SEÇİM ZAMANLARI DEVREYE GİRERLER..EĞER O DOKTOR SEÇİM BÖLGESİNDE SEÇİMDEN GALİP ÇIKMADIĞI ZAMAN HASTAHANEYE GELEN HASTALARA DAVRANIŞLARI HEP ZORLAYICI VE KENDİSİNE YAPILAN HAKSIZLIĞIN BİR ANLAMDA RÖVANŞINI ALMAK ADINA SERT DAVRANIRLAR..ONUN İÇİN DOKTORLAR SULTASI DEVAM EDER..YANİ HALA YEĞENCİLİK ANLAYIŞI DEVAM EDER..BEN GİRNEDE BİR KLUBÜN TEK DİREKTÖERLÜĞÜNÜ YAPTIĞIM ZAMANLARDA ŞÖYLE OLDU.BİR FUTBOLCUYU OYNATMADIM TAKIMDAKİ DİĞER 3 YEĞENİ SAHAYA ÇIKMADI İŞTE BU MEMLEKETİN HASTALIĞI..İŞE GÖRE ADAM DEĞİLADAMA GÖRE İŞ MANTIĞI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Pek de yeni sayılmam 16 yıllık personelim ve şirketin eskiden ne durumda olduğunu da çok iyi biliyorum. değişen hiçbirşey yok.kendimizi kandırmayalım. Bence bir an önce özelleştirilmeli bu şirket yoksa gidişat hiç iyi değil.Bu hükümetle bu şirket kesin batar. Hükümet doktorlardan ibaret, yöneticilikle alakaları yok. Bir de havacılık sektörüne el atarlarsa sonucu düşünmek bile istemiyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000