06 Nisan 2013, Cumartesi 16:51:45

CYPRUS AIRWAYS ÇIKMAZA GİRDİ... ZARAR BÜYÜK!

Rum Ulaştırma Bakanı Tasos Mitçopulos, Güney Kıbrıs Havayolları'nın 2012 yılın da 56 milyon Euro zarar ettiğini açıkladı.
  • Kesin Havasen rum tarafına gitti ve sendika kurdu. Başka türlü bu rumlar batmazdı.
  • ERCAN DAN stansted ucuyorlar. Nasila gelince ucak sabiha gokcen de yolcu alip indiriyor bu sirada rum yolcu ycakta bekliyor herhangi bir muhaceret islemi yapilmiyor haliyle ucak sabihadan eker kesiyor ve bu sekilde ucuyorlar ercandan. Bu pegasus havayollari icin soyluyorum . Saygilar
  • Boyle olacagi belliydi . Daha beter olsunlar
  • son paragraf gerçekten mantığa ters :)) ne alaka yok daha ucuz yok bilmem ne... ercandan nereye uçuyor ki rumlar? ya da nasıl uçuyorlar? bu haberin kaynağını çok merak ettim :)

Rum Ulaştırma Bakanı Tasos Mitçopulos, Kıbrıs Havayolları'nın çok zor bir durumda olduğunu söyledi. Rum bakan, Kıbrıs Hava Yollarının sürekli olarak zarar yazdığını ve 2012 yılındaki zararın 56 milyon Euro'yu bulduğunu belirtti.

Mitçopulos, Rum Yönetimi lideri Nikos Anastasiadis'in verdiği emirler çerçevesinde şirketin kurtarılması için büyük bir çabanın harcandığını dile getirdi. Rum Bakan, aynı zamanda Kıbrıs Hava Yollarının satılması için ilgili yatırımcılarla temaslarda bulunulduğunu açıkladı. Ulaştırma Bakanı’nın, bu temaslar çerçevesinde bugün Çinli yatırımcılarla görüşeceği ifade ediliyor.

Kıbrıs Hava Yolları'nın zarar etmesinin nedenleri arasında Rumların ulaşım kolaylığı ve daha ucuz olması nedeniyle Ercan Havalimanı'nı tercih etmeleri de gösteriliyor.

CYPRUS AIRWAYS ÇIKMAZA GİRDİ... ZARAR BÜYÜK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Havasen ~ 5 yıl önce
Kesin Havasen rum tarafına gitti ve sendika kurdu. Başka türlü bu rumlar batmazdı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
ERCAN DAN stansted ucuyorlar. Nasila gelince ucak sabiha gokcen de yolcu alip indiriyor bu sirada rum yolcu ycakta bekliyor herhangi bir muhaceret islemi yapilmiyor haliyle ucak sabihadan eker kesiyor ve bu sekilde ucuyorlar ercandan. Bu pegasus havayollari icin soyluyorum . Saygilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Boyle olacagi belliydi . Daha beter olsunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yalandolan ~ 5 yıl önce
son paragraf gerçekten mantığa ters :)) ne alaka yok daha ucuz yok bilmem ne... ercandan nereye uçuyor ki rumlar? ya da nasıl uçuyorlar? bu haberin kaynağını çok merak ettim :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000