03 Eylül 2014, Çarşamba 17:38:17

ERCAN'DA KAZA UCUZ ATLATILDI

Ercan Havalimanı apronunda iki araç çarpıştı, kazada yaralanan olmadı.
  • havaş çekılınce her şey allak bullak oldu burada
  • NAsıl oluyorda terlikle uçak yükleyen IST Handling ile Türkiyedeki firmaları kıyaslarsınız anlayamadım ? Türkiyedeki her iki handling şirketi de dünyanın bir çok yerinde hizmet veriyor. IST Handlingin kısır kalmasının sebebi dünyaya kapalı olmaları ve Türkiye ile bağlantısının olmaması. Dolayısı ile dünyada ki gelişmelerden çok uzaklar. CAS ise beceriksiz hükümetlerin ve özellikle sendikacıların baskısı dolayısı ile bu durumua geldi. Bundan sonra yaşaması da çok zor. Eski müdürleri gibi Türkiye piyasasından biri lazım ki piyasadan müşteri bulabilsin. Yoksa KTHY eskisi güncelden çok uzak müdürlerle bu işi yürütemezler. KTHY de bu iş bilmezler yüzünden batmadı mı ? Kısaca, CAS sendika olduğu sürece ölmeye mahkumdur.
  • En büyük neden taşyapının personelinin tecrübesiz olmasından ve iş bilmemesidir. Ne yazık ki küçücük apronu bile idare edemiyorlar. Acaba yeni terminal yapılınca ne yapacaklar ? SMS yok. İş güvenliği yok. Sivil havacılık bunlardan habersiz. Kısaca çiftlik
  • Kamyon teknısyenii demek istedin herhalde ercanda her an bir iş kazası daha olabılır sen ne dıyorsun TT coğu olayı gormezden gelıyor SHGM denetlese aracların bırcogunu hurdaya çıkarır..adamların yarısı güvevliğin g sınden habersiz...lütfen gercekleri görelim..Tedbir alalım aldıralım..

Bugün Ercan Havalimanı apronunda iki araç çarpıştı. 

Türk Hava Yolları uçağına yakıt dolduran yakıt tankıyla bir traktör uçak altında çarpıştı. Dikkatsizlik sonucu yaşanan kazada yaralanan olmazken, olayla ilgili rapor tutuldu.

Traktöre yandan çarpan yakıt tankının şoförü aracı hemen durdururken, kazanın ucuz atlatıldığı ifade edildi.©AirportHaber

ERCAN'DA KAZA UCUZ ATLATILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

yorum.ist ~ 4 yıl önce
havaş çekılınce her şey allak bullak oldu burada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kıyas ~ 4 yıl önce
NAsıl oluyorda terlikle uçak yükleyen IST Handling ile Türkiyedeki firmaları kıyaslarsınız anlayamadım ? Türkiyedeki her iki handling şirketi de dünyanın bir çok yerinde hizmet veriyor. IST Handlingin kısır kalmasının sebebi dünyaya kapalı olmaları ve Türkiye ile bağlantısının olmaması. Dolayısı ile dünyada ki gelişmelerden çok uzaklar. CAS ise beceriksiz hükümetlerin ve özellikle sendikacıların baskısı dolayısı ile bu durumua geldi. Bundan sonra yaşaması da çok zor. Eski müdürleri gibi Türkiye piyasasından biri lazım ki piyasadan müşteri bulabilsin. Yoksa KTHY eskisi güncelden çok uzak müdürlerle bu işi yürütemezler. KTHY de bu iş bilmezler yüzünden batmadı mı ? Kısaca, CAS sendika olduğu sürece ölmeye mahkumdur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neden ~ 4 yıl önce
En büyük neden taşyapının personelinin tecrübesiz olmasından ve iş bilmemesidir. Ne yazık ki küçücük apronu bile idare edemiyorlar. Acaba yeni terminal yapılınca ne yapacaklar ? SMS yok. İş güvenliği yok. Sivil havacılık bunlardan habersiz. Kısaca çiftlik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
734 ~ 4 yıl önce
Kamyon teknısyenii demek istedin herhalde ercanda her an bir iş kazası daha olabılır sen ne dıyorsun TT coğu olayı gormezden gelıyor SHGM denetlese aracların bırcogunu hurdaya çıkarır..adamların yarısı güvevliğin g sınden habersiz...lütfen gercekleri görelim..Tedbir alalım aldıralım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
734 ~ 4 yıl önce
Arkadaşım git Türkiye' deki en meşhur handling firmasının çalışanlarına ve alt ve orta düzey yöneticilerine bak ondan sonra İstanbul Handling' i bilgisizlikle suçla. Hükümet yandaşı olan herkesi işe alıp yoğun iş yükü, eksik ekipman ve düşük maaşla çalıştıran bu şirketi bi gözlemle bakalım. Kamyon teknisyeni demek istemedim bu arada. Sen kendini uzay mekiği teknisyeni olarak görüyosun sanırım.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000