04 Mayıs 2010, Salı 12:47:21

Satıyorum... Satıyorum... Saaaat

Bölgesel havacılık yapmak için yola çıkan Borajet, İstanbul-Tokat arasında bilet fiyatlarını açıkladı. AirportHaber’in 165 TL’lik bilet haberini yalanlayan Borajet, 10 TL indirimle satışa başladı!
  • Sitelerinde sadece Tokat uçuşu için bilet satışı yapılmakta ve o da sabah uçuşu..Hani akşam 19 uçuşuna ne oldu?
  • Ben amator olarak sizi takip eden birisiyim, acaba borajet bu tip pervaneli ucaklarda ucacak pilotlari nerden buldu, ya da bu pilotlar bu ucak icin yeni egittimi aldi, yerli pilotmudur bunlar
  • HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM!! AMA SONU ATLAS JET GİBİ OLMASIN YETER!!!! AHL KOMPLEKSLİ SOSYETİK TÜRKİYE İNSANININ TERCİHİ HAVALİMANI... SAW İSE GEÇEK ANADOLU İNSANIN KAVUŞMASI GEREKEN HAVALİMANI.. BIRAKINDA BU İNSANLARDA UÇSUN BE KARDEŞİM!!
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Borajet, 8 Mayıs’ta İstanbul-Tokat hattıyla operasyonlarına başlıyor. Daha önce 7 Mayıs’ta operasyonlara başlayacağı açıklanan Borajet, Cumartesi günü için şirkete ait internet sitesinde satışlara başladı.

İnternet sitesindeki tadilat bitmişse ve verilen bilgiler gerçekse Borajet’in ilk rotası planlandığı gibi İstanbul-Tokat hattında olacak.

BRJ100 uçuş koduyla yapılacak İstanbul-Tokat uçuşu, sabah saat 07:00’de Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapılacak. Uçak sabah saat 08:30’da Tokat’ta olacak. 30 dakikalık beklemenin ardından uçak Tokat-İstanbul seferini yapmak için 09:00’de yeniden havalanacak.

İstanbul çıkışlı uçuşta 150 TL’lik bilet ücretine 5 TL’lik hizmet bedeli ekleniyor. Tokat-İstanbul seferinin biletleri ise 145 TL’den satılıyor.

AirportHaber bir süre önce Borajet’in İstanbul-Tokat hattındaki biletlerin 150 TL’den satışa çıktığını, vergilerle bu rakamın tek yön için 165 TL’yi bulduğunu kaydetmişti. Bu habere karşılık ihtarname gönderen Borajet, birkaç gün aradan sonra 155 TL’den biletleri satışa sundu.©AirportHaber.com

Satıyorum... Satıyorum... Saaaat

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 8 yıl önce
Sitelerinde sadece Tokat uçuşu için bilet satışı yapılmakta ve o da sabah uçuşu..Hani akşam 19 uçuşuna ne oldu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ben amator olarak sizi takip eden birisiyim, acaba borajet bu tip pervaneli ucaklarda ucacak pilotlari nerden buldu, ya da bu pilotlar bu ucak icin yeni egittimi aldi, yerli pilotmudur bunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM!! AMA SONU ATLAS JET GİBİ OLMASIN YETER!!!! AHL KOMPLEKSLİ SOSYETİK TÜRKİYE İNSANININ TERCİHİ HAVALİMANI... SAW İSE GEÇEK ANADOLU İNSANIN KAVUŞMASI GEREKEN HAVALİMANI.. BIRAKINDA BU İNSANLARDA UÇSUN BE KARDEŞİM!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000