04 Haziran 2015, Perşembe 15:27:56

Alitalia yeni boyamasını tanıtı

İtalyan Havayolu şirketi Alitalia yeni boyamasını gerçekleştirdiği bir lansmanla tanıttı.
  • rengi değişse ne olur...rezil bir servis...devamlı rötar yapan zavallı bir havayolu...bütün dertleri uçakta dutty free satmak...
  • Business koltuklarının renkleri daha soft yani krem rengi ve bej veya gri ve mavi tonları olsaydı kabin havası daha güzel olurdu. Turuncu business için fazla göz yorucu olmuş. Ekonomi ise güzel renklerde.
  • Çok basit çok avam görünüyor.
  • fiatin türkiye pazarina ürettigi arabalar dandik, ayni hyundai gibi. Fiatin avrupaya ürettigi arabalar daha kaliteli. Audi ve Vw nin suanki Dizayn chefleri alfadan gelmedir.

İtalyan Havayolu şirketi Alitalia yeni boyamasını gerçekleştirdiği bir lansmanla tanıttı.

İtalya'nın başkenti Roma'da düzenlenen tanıtım organizasyonuyla yeni rengini ve boyamasını tanıtan şirket, A330 tipi uçağını da tanıtım kapsamında basına gösterdi.

Yeşil-bordo renklerinin ağırlıkta olduğu yeni boyama ülkede ilgi ile karşılandı.

Alitalia tanıtım organizasyonunun tamamı:Alitalia yeni boyamasını tanıtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

F.I ~ 3 yıl önce
rengi değişse ne olur...rezil bir servis...devamlı rötar yapan zavallı bir havayolu...bütün dertleri uçakta dutty free satmak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 3 yıl önce
Business koltuklarının renkleri daha soft yani krem rengi ve bej veya gri ve mavi tonları olsaydı kabin havası daha güzel olurdu. Turuncu business için fazla göz yorucu olmuş. Ekonomi ise güzel renklerde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xyz ~ 3 yıl önce
Çok basit çok avam görünüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
fiatin türkiye pazarina ürettigi arabalar dandik, ayni hyundai gibi. Fiatin avrupaya ürettigi arabalar daha kaliteli. Audi ve Vw nin suanki Dizayn chefleri alfadan gelmedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yorum ~ 3 yıl önce
otomobil pazarından anlamayan bir cahil daha. kardeş sen bu konu hakkında yorum yapma lütfen çünkü yazın gerçekten çok komik.
sedan ~ 3 yıl önce
ben italya'dayım. türkiye pazarına üretilen arabalar daha dandik diyemem, tam bilmiyorum ama modeller farklı. burada fiat sedan araba üretmiyor çünkü satılmıyor. linea falan hep türkiye'de var.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000