04 Kasım 2013, Pazartesi 11:51:16

UÇAKTA BİR GARİP VAKA !

Rusya'dan İngiltere'ye giden 7 taraftar Kopenhag'a 2 kez zorunlu iniş yapan uçaktan indirildi.
  • Benim bildiğim Easyjet bu inişlerin masraflarını bu yolculardan alır. En azından İngiltere'de dava açarak onları mahkum eder, İngiltere'ye ilk gittiklerinde tutuklanmalarını sağlar. O yolcular ya parayı öder, ya da bir daha İngiltere'ye gidemezler.

Rusya'dan İngiltere'ye giden 7 taraftar Kopenhag'a 2 kez zorunlu iniş yapan uçaktan indirildi.

Şampiyonlar Ligi maçı için Moskova'dan Manchester'e gitmekte olan 7 taraftardan biri uçakta hostesleri iteleyip sorun çıkarınca Easyjet'e ait uçak Kopenhag'a zorunlu iniş yaparak sorunlu yolcuyu polise teslim etti. Milliyet'te yer alan habere göre; uçak tekrar havalanıp, Manchester'e doğru yol almaya başlayınca sorunlu yolcunun diğer 6 arkadaşı da Kopenhag'a inmek istediklerini belirtip sorun çıkarınca pilot bir kez daha rotasını Kopenhag'a çevirdi ve 6 yolcuyu indirdi.

Kopenhag Havaalanı Emniyet Müdürü Mads Firlings, 7 yolcunun gözaltına alınmadığını belirterek "yolculardan biri uçakta sorun yaratınca pilot zorunlu iniş yaparak yolcuyu bize teslim etti. Ancak tekrar havalandığında çok yükselmeden geri dönerek bir iniş daha yaptı ve diğer 6 yolcuyu daha indirdi. Bu durumlarda kararı pilot verir. Yolcular bize tezlim edildi ama haklarında yasal bir işlem yapmadık. 4'ünün Schengen vizesi olduğu için yeni bilet satın almaları için şehre gitmelerine izin verdik 3'ünün sadece İngiltere vizesi olduğu için Transit alanından çıkmalarını izin vermedik. 7 yolcu tekrar Manchester'e uçacak" dedi.

UÇAKTA BİR GARİP VAKA !

Facebook Yorum

Yorumlar

yolcu ~ 9 yıl önce
Benim bildiğim Easyjet bu inişlerin masraflarını bu yolculardan alır. En azından İngiltere'de dava açarak onları mahkum eder, İngiltere'ye ilk gittiklerinde tutuklanmalarını sağlar. O yolcular ya parayı öder, ya da bir daha İngiltere'ye gidemezler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000