02 Haziran 2010, Çarşamba 12:01:24

DÜNYA FİNALİNDE TÜRKİYE İÇİN YARIŞIYORLAR

Ernst & Young tarafından Türkiye’de “Yılın Girişimcisi” seçilen Çelebi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Can Çelebioğlu ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Canan Çelebioğlu Tokgöz, şimdi de yarışmanın dünya finaline katılacaklar.
  • şirketi u şekilde eleştirenlere sesleniyorum / istifa edin kendinize saygınızı sürdürün / ekmek yiyip sonra kusan zavallılar / çelebide aldıgının sankı 5 katını verecek sana baska fırma / sen cok degerlı bıır adam olsan bu yazdıklarından dolayı utanırsın bıraz/ sonuna kadar çelebi
  • yorumlara inanamıyorum hiç kimse kusursuz olamadığı gibi hiç bir şirket de kusursuz olamaz ama sorunlar varsa oturulur tartışılır bir şekilde ortak bir sonuca varılır ben 25 senemi 30 Nisan 2010 da Lufthansa Cargo da tamamlayıp emekli oldum 1980 lerden beri ÇELEBİ ile birlikte çok güzel çalışmalarımız oldu hatalar eksiklikler her 2 tarafdan da zaman içinde olmuştur ama iyi niyet ve profesyonelce yaklaşımlar bunları silmiştir Lütfen çirkin karalama yapmayalım ÇELEBİ bu kadarını hak etmiyor Şikayetçi olanlara kendilerini sonradan türeyen yer hizmetleriyle bir karşılaştırmalarını tavsiye ederim o zaman sanırım ÇELEBİ nin kendilerine sunduklarını daha iyi göreceklerdir.Nadir AKSOY
  • Hem bu kadar olumsuz düşüncelerin olacak hem de çalışmaya devam edeceksin. Bu kadar sahtekar ve korkak olunca aldığınız maaştanda hayır gelmez . Dürüst ol . Kendine güven ki karşındakinede güvenebilesin. İnsanın ekmek parasını aldığı yer için böyle şeyler düşünmesi için zavallı olması lazım.
  • Ekmek yediğiniz şirkete dil uzatmak hangi ahlaka sığar bunu bir önce sorgulamak lazım!!Memnun değilseniz herkesi havada kapan firma var ya ona geçin kimse kimsezi zorla tutmuyor. Bence türkiyenin bu işsizlik sorununda işiniz olduğu için şükredin. Ancak bu yorum köşelerinde böyle desarj olup karalama yaparsınız..Neden bir tek yurt dışında yer hizmetlerinde türk şirketi olarak çelebi var onuda bir sorgulayın??!!!
  • herkes maaşını gününde alırken,yemeğini saatinde yerken,mesaisini alırken şartlar iyi de bu hasetlik nerden geliyor??? Onu anlamak zor...
  • 2 sene evvel isteyen tazminatı alıp gidebilir gibi bir haber verdiler yaklaşık %80 kişi başvurunca olumsuzlara cevap adı altında yorumlar yazan bu şirket yalakaları hemem tazminatı isteyene mektup veririz alır gider durumunu iptal ettirdiler.evet ÇELEBİ miras yemiyor canla başla sahipleri çalışıyor ama en altta mutfakta çalışanların sıkıntı ve şikayetleri maalesef kandilerine ulaştırılmıyor!! İnsanlar ekmek yediği yere nankörlük yapmak istemezler ama o ekmek artık acı ekmek oldu bir takım kendini geliştirmemiş sadece sırtını ÇELEBİ ye yaslamış sözde yöneticiler,amirler vs ... asıl en büyük imaj zararını sizler ekmek kapınıza veriyorsunuz !!!
  • Madem Şirketten bu kadar şikayetçisiniz , o zaman oturup karar verin ve uygulayın. Ayrılın ne duruyorsunuz, siz zorla çalıştıranmı var?. Insanda bıraz vıcdan olur yahu. Dusman oldugun sırketten maası cekmesını bılıyorsun, servısıne bınıyorsun, yemegını yıyıyorsun, vb. Cek gıt o zaman veya sıkayetını usturuplu dıle getır. Karar ver ve uygula.
  • ar.Bilmem farkında mısınız?Biraz kendinize gelin lütfen...Bu nedir sürekli yergi,öfke, kin?Siz bu şirketten ekmek yiyorsunuz.Ayıptır günahtır ya.Nankör olmayın lütfenÇok sinirleniyorum çooook.
  • Böyle mutlu güzel bir habere de sıkıntılarınızı sokuşturuyorsunuz ya sizleri kınıyorum. Zam isteyen çıkar personelle yapılan toplantılarda söyler öyle isimsiz yorum yapmaz. İnsanları köle gibi çalıştırmıyorlar babalarından kalan mirasa sahip çıkıp köle gibi çalışıp malına mal mülküne mülk katıp zengin oluyorlar. Babalarından miras kaldığı için şanslılar ama yan gelip yatmıyor çalışıyorlar. Yani zengin olmaları çok da şans sayılmaz. Çünkü hazırı yiyip bitirmemişler. Biz de çalışanlar olarak onlara destek olmak zorundayız. Beğenmeyen başka şirkete gider daha kötü şartlarda çalışır. Gidenlerin %80 i geri dönmek için kıvranıyor. Bir kere de gurur duymayı bilin yaaa. Bu insanlar yurtdışında ülkemizin adını çok güzel işlerle duyuruyorl
  • herhalde en kötü çalışma şartları dalında yılın girişimcisi ernst & young' un çelebinin insana verdiği değerden haberi yok anlaşılan
Can Çelebioğlu ve Canan Çelebioğlu Tokgöz, 3-6 Haziran tarihlerinde Monte Carlo’da düzenlenecek “Dünya Yılın Girişimcisi” finalinde, 50 ülke birincilerinin arasında Türkiye’yi temsil edecekler.

“Dünyanın en prestijli iş dünyası ödül programı” olarak kabul edilen “Yılın Girişimcisi” ödülü, Ernst & Young tarafından 1986 yılından bu yana dünya genelinde düzenleniyor. “Yaratıcılığı ve çalışkanlığı ile iş dünyasında büyük gelişme ve başarılara imza atan girişimcileri ödüllendirmek, dünya çapında girişimcilik ruhunu teşvik etmek ve cesaretlendirmek” amacını taşıyan yarışma, son 7 yıldır, Milliyet Gazetesi ve CNN Türk’ün işbirliğiyle Ernst & Young tarafından Türkiye’de de düzenleniyor.

Her yıl 50 ülkede ayrı ayrı düzenlenen Yılın Girişimcisi yarışmalarında, “fark yaratan, cesur ve risk almaktan korkmayan girişimci ruhlu” iş insanları arasından birinciler seçilerek, ödüllendiriliyor. Daha sonra düzenlenen dünya finalinde, 50 ülke birincileri arasında bir değerlendirme yapılarak, “Dünya Yılın Girişimcisi” seçiliyor. Yılın Girişimcisi ödüllerini kazanan iş insanları, “Dinamik liderler, Girişimciler, Öncüler, Kahramanlar, Yenilikçiler, Hayalperestler, Yaratıcılar, İyimserler, Çığır Açıcılar” olarak tanımlanıyor.

50 ülkesinde arasında Türkiye için yarışacaklar
Küresel krizin yarattığı tüm olumsuzluklara ve risklere karşın Çelebi Holding, son dönemde yurtiçi ve yurtdışında birçok önemli ve başarılı yatırımlara imza atarak, sadece Türkiye’de değil, uluslararası arenada da dikkatleri üzerine toplamıştı. Bu başarılı, cesaretli ve öncü çalışmaları nedeniyle Çelebi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Can Çelebioğlu ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili Canan Çelebioğlu Tokgöz de, Ernst & Young tarafından “Yılın Girişimcisi” ödülüne layık görülmüşlerdi. 8 Nisan’da İstanbul’da düzenlenen törenle “Yılın Girişimcisi” ödüllerini alan Çelebioğlu kardeşler, Türkiye finalisti olarak, “Dünya Yılın Girişimcisi” yarışmasına katılmak üzere Monte Carlo’ya gittiler.
 
Çelibioğlu kardeşlerin 50 ülke arasında Türkiye’yi temsil edecekleri “Dünya Yılın Girişimcisi” finalleri, 3–6 Haziran 2010 tarihleri arasında, uzun ve yoğun bir program çerçevesinde gerçekleşecek. Dünya Yılın Girişimcisi’ni belirleyecek 2010 yılı jürisi; ABD, Fransa, Çin, İtalya, Endonezya ve Singapur’un çeşitli yıllardaki ülke birincilerinden oluşuyor. Birebir görüşmeler, mülakatlar, sunumlar, röportajlar ve çekimlerden oluşan uluslararası yarışmada “Dünya Yılın Girişimcisi”, 5 Haziran akşamı düzenlenecek ödül töreni ile sahibini bulacak.

2010 yılına 4 ayrı ödül ile başladılar
Uluslararası arenada önemli adımlar atan Çelebi Holding, Türkiye’nin yanı sıra başta Hindistan, Belçika ve Polonya olmak üzere yurtdışında büyük ve başarılı yatırımlar gerçekleştirmişti. Küresel krizin tüm olumsuzluklarına karşın gerçekleştirilen bu başarılı çalışmalar, beraberinde Çelebioğlu kardeşlere, çeşitli girişimcilik ödülleri de getirmişti. Ekonomist Dergisi’nin düzenlediği Yılın İş İnsanları yarışmasında “2009 Yılının Kadın Girişimcisi” seçilen Canan Çelebioğlu Tokgöz, ağabeyi Can Çelebioğlu ile birlikte Ernst&Young’ın Milliyet ve CNN Türk işbirliğiyle düzenlenen yarışmada, “Yılın Girişimcisi” seçilmişlerdi. Dünya Gazetesi’nin düzenlediği Ekonominin Yıldızları değerlendirmesinde “Yılın İş İnsanı” seçilen Canan Çelebioğlu Tokgöz, son olarak da EGSİAD tarafından verilen “Yılın Kadın Girişimcisi“ ödülünü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün elinden almıştı.
DÜNYA FİNALİNDE TÜRKİYE İÇİN YARIŞIYORLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 12 yıl önce
şirketi u şekilde eleştirenlere sesleniyorum / istifa edin kendinize saygınızı sürdürün / ekmek yiyip sonra kusan zavallılar / çelebide aldıgının sankı 5 katını verecek sana baska fırma / sen cok degerlı bıır adam olsan bu yazdıklarından dolayı utanırsın bıraz/ sonuna kadar çelebi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
yorumlara inanamıyorum hiç kimse kusursuz olamadığı gibi hiç bir şirket de kusursuz olamaz ama sorunlar varsa oturulur tartışılır bir şekilde ortak bir sonuca varılır ben 25 senemi 30 Nisan 2010 da Lufthansa Cargo da tamamlayıp emekli oldum 1980 lerden beri ÇELEBİ ile birlikte çok güzel çalışmalarımız oldu hatalar eksiklikler her 2 tarafdan da zaman içinde olmuştur ama iyi niyet ve profesyonelce yaklaşımlar bunları silmiştir Lütfen çirkin karalama yapmayalım ÇELEBİ bu kadarını hak etmiyor Şikayetçi olanlara kendilerini sonradan türeyen yer hizmetleriyle bir karşılaştırmalarını tavsiye ederim o zaman sanırım ÇELEBİ nin kendilerine sunduklarını daha iyi göreceklerdir.Nadir AKSOY

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Hem bu kadar olumsuz düşüncelerin olacak hem de çalışmaya devam edeceksin. Bu kadar sahtekar ve korkak olunca aldığınız maaştanda hayır gelmez . Dürüst ol . Kendine güven ki karşındakinede güvenebilesin. İnsanın ekmek parasını aldığı yer için böyle şeyler düşünmesi için zavallı olması lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Ekmek yediğiniz şirkete dil uzatmak hangi ahlaka sığar bunu bir önce sorgulamak lazım!!Memnun değilseniz herkesi havada kapan firma var ya ona geçin kimse kimsezi zorla tutmuyor. Bence türkiyenin bu işsizlik sorununda işiniz olduğu için şükredin. Ancak bu yorum köşelerinde böyle desarj olup karalama yaparsınız..Neden bir tek yurt dışında yer hizmetlerinde türk şirketi olarak çelebi var onuda bir sorgulayın??!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
herkes maaşını gününde alırken,yemeğini saatinde yerken,mesaisini alırken şartlar iyi de bu hasetlik nerden geliyor??? Onu anlamak zor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
2 sene evvel isteyen tazminatı alıp gidebilir gibi bir haber verdiler yaklaşık %80 kişi başvurunca olumsuzlara cevap adı altında yorumlar yazan bu şirket yalakaları hemem tazminatı isteyene mektup veririz alır gider durumunu iptal ettirdiler.evet ÇELEBİ miras yemiyor canla başla sahipleri çalışıyor ama en altta mutfakta çalışanların sıkıntı ve şikayetleri maalesef kandilerine ulaştırılmıyor!! İnsanlar ekmek yediği yere nankörlük yapmak istemezler ama o ekmek artık acı ekmek oldu bir takım kendini geliştirmemiş sadece sırtını ÇELEBİ ye yaslamış sözde yöneticiler,amirler vs ... asıl en büyük imaj zararını sizler ekmek kapınıza veriyorsunuz !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Madem Şirketten bu kadar şikayetçisiniz , o zaman oturup karar verin ve uygulayın. Ayrılın ne duruyorsunuz, siz zorla çalıştıranmı var?. Insanda bıraz vıcdan olur yahu. Dusman oldugun sırketten maası cekmesını bılıyorsun, servısıne bınıyorsun, yemegını yıyıyorsun, vb. Cek gıt o zaman veya sıkayetını usturuplu dıle getır. Karar ver ve uygula.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
ar.Bilmem farkında mısınız?Biraz kendinize gelin lütfen...Bu nedir sürekli yergi,öfke, kin?Siz bu şirketten ekmek yiyorsunuz.Ayıptır günahtır ya.Nankör olmayın lütfenÇok sinirleniyorum çooook.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Böyle mutlu güzel bir habere de sıkıntılarınızı sokuşturuyorsunuz ya sizleri kınıyorum. Zam isteyen çıkar personelle yapılan toplantılarda söyler öyle isimsiz yorum yapmaz. İnsanları köle gibi çalıştırmıyorlar babalarından kalan mirasa sahip çıkıp köle gibi çalışıp malına mal mülküne mülk katıp zengin oluyorlar. Babalarından miras kaldığı için şanslılar ama yan gelip yatmıyor çalışıyorlar. Yani zengin olmaları çok da şans sayılmaz. Çünkü hazırı yiyip bitirmemişler. Biz de çalışanlar olarak onlara destek olmak zorundayız. Beğenmeyen başka şirkete gider daha kötü şartlarda çalışır. Gidenlerin %80 i geri dönmek için kıvranıyor. Bir kere de gurur duymayı bilin yaaa. Bu insanlar yurtdışında ülkemizin adını çok güzel işlerle duyuruyorl

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
herhalde en kötü çalışma şartları dalında yılın girişimcisi ernst & young' un çelebinin insana verdiği değerden haberi yok anlaşılan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000