17 Ekim 2016, Pazartesi 09:27:57

Yakıt kamyonu THY uçağına çarptı

Türk Hava Yolları'nın bir yolcu uçağına yakıt aracı çarptı.
  • O kadar yorum yapıyorsunuz da havaalanlarında geri manevranin yasak olduğunu bütün sürücülerin bilmesi gerekiyor aracta geri görüş sisteminin olması kurtuluş değil DHMI kamera olmasını onemsemiyor geri gideceksen araç arkasını gözetleyen (deynekci) diye halk dilinde tabir edilen birisi zorunlu artı bu firma A320 serisi ve B737 serisi uçakların altına girmenin yasak olduğunu bütün personeline bildirmektedir. Ki bu nedenle işten çıkarma bile yapmıştır kural ihlali diye bu halde bu tip bir uçağa geri geri yanaşan ikmalciye neden soru sorulmuyor ve kazanin yaşandığı. Yer batı 4 diye adlandırılan bir apron diğer apronlar kadar sıkışık bir yerde değil insanların adıyla dalga geçen gereksiz kişilerde cesareti varsa yorum başlığına kendi adını yazsın. Eğitime gelince apron kartı çıkan personel ehliyeti çıkana kadar işinin uzmanı ikmalcilerin yanında görev yapıyor hangi uçağa nasıl yanasilir öğretiliyor.
  • Şoförlerin bir günahı yok buhale getirenler utansın mesela isim vermek gibi olmasın omv.po nun müdürü numos bence
  • Apronda hiçbir araç geri manevra yapamaz. Yassah!
  • Yeni bişi yok mu

Türk Hava Yolları'nın bir yolcu uçağına yakıt aracı çarptı.

Atatürk Havalimanı apronunda geri gelmeye çalışan yakıt kamyonu Türk Hava Yolları uçağının kanadına çarptı.

TC-JHL kuyruk tescilli Boeing 737-800 tipi yolcu uçağı kanadından hasar alırken, en son Adana-İstanbul seferini yapan uçak tedbir amaçlı seferden çekilerek bakıma alındı.

Kazada yaralanan olmadığı ve inceleme başlatıldığı öğrenildi.

©AirportHaber

Yakıt kamyonu THY uçağına çarptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Gereksiz muhabbet ~ 2 yıl önce
O kadar yorum yapıyorsunuz da havaalanlarında geri manevranin yasak olduğunu bütün sürücülerin bilmesi gerekiyor aracta geri görüş sisteminin olması kurtuluş değil DHMI kamera olmasını onemsemiyor geri gideceksen araç arkasını gözetleyen (deynekci) diye halk dilinde tabir edilen birisi zorunlu artı bu firma A320 serisi ve B737 serisi uçakların altına girmenin yasak olduğunu bütün personeline bildirmektedir. Ki bu nedenle işten çıkarma bile yapmıştır kural ihlali diye bu halde bu tip bir uçağa geri geri yanaşan ikmalciye neden soru sorulmuyor ve kazanin yaşandığı. Yer batı 4 diye adlandırılan bir apron diğer apronlar kadar sıkışık bir yerde değil insanların adıyla dalga geçen gereksiz kişilerde cesareti varsa yorum başlığına kendi adını yazsın. Eğitime gelince apron kartı çıkan personel ehliyeti çıkana kadar işinin uzmanı ikmalcilerin yanında görev yapıyor hangi uçağa nasıl yanasilir öğretiliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Deli makinist ~ 2 yıl önce
Şoförlerin bir günahı yok buhale getirenler utansın mesela isim vermek gibi olmasın omv.po nun müdürü numos bence

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Deliye cevap ~ 2 yıl önce
Verdiğin isimleri doğru kullan. Ya da rumuz yerine gerçek adını yazsana.
ben cok bilen ~ 2 yıl önce
Apronda hiçbir araç geri manevra yapamaz. Yassah!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dejavu ~ 2 yıl önce
Yeni bişi yok mu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000