28 Kasım 2012, Çarşamba 09:42:49

THY'DEN 100 UÇAKLIK SİPARİŞ!

Türk Hava Yolları (THY) filosunu güçlendirmek için 100 adet dar gövdeli uçak siparişi vermeye hazırlanıyor...
  • Sen kimsinde insanlarin tutkulariyla alay edercesine konusabiliyorsun! Senin o kuru tutkuyla bisy olmuyo dedigin insan ucagi tutkuyla ve bilekleriyle yurekleriyle ucuruyorlar!! Yetenegi bilegi olmayan adami kim tutkusu var diye oturtur oraya!! Hem bu insanlarin dlr veya mollymawk almadigini nereden biliyorsun toeic de 880 almadigini nereden biliyosun?? Bu ise yuregini koyanlar ancak herseyi hakkiyla yapabilir! Sen git muhendisligini yap kardes senin gibi dusunceleri olanlara uygun bi meslek degildir PİLOTluk!! PİLOT OLMAK YUREK İSTER HERZAMAN HEDEFİN VE TUTKUN OLSUN Kİ BASARİLİ OLASİN SENDE!!!
  • yahu uçuş okulları resmen kaptan çocuklarının ve bir kaç zenginin okul okumaan aklı havada olan bir kaç çocuğunun yuvası olmuş durumda, zaten çoğu okul 2 yıla kalmaz batacak THY akademi 300 300 alacağım HER YIL diyor.. bedava varken ve bileği ve torpilleri sayesinde girebilecek ken ne uçuş okulundan bahsedersiniz şaşarım... Torpilin varsa yetiş ucundan belki girersin yok sa THY akademi sektörü bitirecek!..
  • 1 senin muhendislik bilginle pilotaj egitimi cok farkli. 2 sen cok merak ediyorum pilotaj egitimini nereden aldin? Eger universiteden sonra birdaha universitede pilotaj okuduysan( ki sanmiyorum) o iyi cikan 1 2 kiside biri olmadigina eminim 3 eger universiteden degilde ozel ucus okulundan aldiysan egitimini yazdigin yorumda belirtmissin seviyeyi.. 4 thy nin ise alim sureclerini bana anlatma torpilin nelere kadir oldugunu 390 toeic skoruyla nasil uculdugunu herkes cok iyi biliyo.. Ve son olarak bana gore pilotluk ve muhendislik farkli kulvarlar.. Pilotaja yetenegin varsa zaten vardir muhendislik sadece senin gibi kendini begenmislere etiket olur!
  • a380 gibi bir ucagi dolduracak yolcu turkiye'de yok. buyuk ucaklari alip ucuran hava yollarinin memleketlerindeki insanlarin gelirleri turklerden cok daha yuksek. Bu insanlar dunyada herhangi bir memlekete parayi dusunmeden ucabilir. turkler yurt disina cok az gidiyorlar. Her on turkun birinin yada ikisinin pasaportu var, istatiklere gore.

THY Genel Müdürü Temel Kotil, bu yıl içinde konuyla ilgili anlaşmanın açıklanabileceğini söyledi. Finansal Global'de yer alan habere göre Bloomberg'e konuşan Kotil, uçak alımı konusunda tüm seçenekleri değerlendirdiklerini söyledi.

Afrika, Avrupa ve Asya’daki uçuş noktalarını artırmayı amaçlayan THY 201 uçaklık filosunu 2020 yılı itibariyle 350 adete yükseltmeyi planlıyor.

THY'DEN 100 UÇAKLIK SİPARİŞ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (69)

Muhendis+pilotmus oldu tabii ~ 5 yıl önce
Sen kimsinde insanlarin tutkulariyla alay edercesine konusabiliyorsun! Senin o kuru tutkuyla bisy olmuyo dedigin insan ucagi tutkuyla ve bilekleriyle yurekleriyle ucuruyorlar!! Yetenegi bilegi olmayan adami kim tutkusu var diye oturtur oraya!! Hem bu insanlarin dlr veya mollymawk almadigini nereden biliyorsun toeic de 880 almadigini nereden biliyosun?? Bu ise yuregini koyanlar ancak herseyi hakkiyla yapabilir! Sen git muhendisligini yap kardes senin gibi dusunceleri olanlara uygun bi meslek degildir PİLOTluk!! PİLOT OLMAK YUREK İSTER HERZAMAN HEDEFİN VE TUTKUN OLSUN Kİ BASARİLİ OLASİN SENDE!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gidin gidin pilot olun!.. ~ 5 yıl önce
yahu uçuş okulları resmen kaptan çocuklarının ve bir kaç zenginin okul okumaan aklı havada olan bir kaç çocuğunun yuvası olmuş durumda, zaten çoğu okul 2 yıla kalmaz batacak THY akademi 300 300 alacağım HER YIL diyor.. bedava varken ve bileği ve torpilleri sayesinde girebilecek ken ne uçuş okulundan bahsedersiniz şaşarım... Torpilin varsa yetiş ucundan belki girersin yok sa THY akademi sektörü bitirecek!..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muhendis+pilotcuk ~ 5 yıl önce
1 senin muhendislik bilginle pilotaj egitimi cok farkli. 2 sen cok merak ediyorum pilotaj egitimini nereden aldin? Eger universiteden sonra birdaha universitede pilotaj okuduysan( ki sanmiyorum) o iyi cikan 1 2 kiside biri olmadigina eminim 3 eger universiteden degilde ozel ucus okulundan aldiysan egitimini yazdigin yorumda belirtmissin seviyeyi.. 4 thy nin ise alim sureclerini bana anlatma torpilin nelere kadir oldugunu 390 toeic skoruyla nasil uculdugunu herkes cok iyi biliyo.. Ve son olarak bana gore pilotluk ve muhendislik farkli kulvarlar.. Pilotaja yetenegin varsa zaten vardir muhendislik sadece senin gibi kendini begenmislere etiket olur!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öğrenci pilot ~ 5 yıl önce
konu başlığına mühendis+pilot yazıyor ya bir havayla o + pilot kısmı sana gitmemiş.Daha pilotluğun Akademik bir bölüm olduğunu anlamamış,burada bir ezberci şekilde oradaki t faktörüyle giren mühendis pilotcuklar ile aralarında buna karar vermişler burada da söylüyorlar.:) MÜHENDİSLİĞİN NERESİ AKADEMİK EĞİTİM HER HANGİ BİR AKADEMİK EĞİTİM İÇERİYOR MU HAYIR Pilotluk nedir Akademik bir eğitim veren bölümdür daha mesleğin ne olduğunu bilmeden gereksiz eklemeler yapmayalım mühendis pilot isimli yorumcu..;)
turkler o kadar zengin degil ~ 5 yıl önce
a380 gibi bir ucagi dolduracak yolcu turkiye'de yok. buyuk ucaklari alip ucuran hava yollarinin memleketlerindeki insanlarin gelirleri turklerden cok daha yuksek. Bu insanlar dunyada herhangi bir memlekete parayi dusunmeden ucabilir. turkler yurt disina cok az gidiyorlar. Her on turkun birinin yada ikisinin pasaportu var, istatiklere gore.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B777 ~ 5 yıl önce
Boeing 777 alsınlar 10 tane falan yeter.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000