17 Ekim 2017, Salı 20:21:14

THY'de Do&Co dönemi kapanıyor

Türk Hava Yolları (THY) Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada yeni bir ikram şirketi ile niyet anlaşması imzalandığını duyurdu.
  • TGS olduğu gibi devam.Dhm müdürü Sn.Funda Ocak açıklamasi var bu yönde
  • DO CO satın almacıları tedarıkcıler degısıyor sakallar yenıden hesaplanır degılmı ?
  • Burda mobingin kralı var sen nediyırsunnn huzur yok git kahveye havalimanını otogara cevirdinizz
  • ne kadar çok çalıştığı yerden nefret eden insan müsvettesi varmış. ona buna laf atacağınıza işinize baksanız zaten herşey dört dörtlük olacak. hem beğenmiyorsun hem çalışıyorsun biraz onurlu olun istemiyorsan çalışmazsın, kahvede adam çok....

Türk Hava Yolları (THY) Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada yeni bir ikram şirketi ile niyet anlaşması imzalandığını duyurdu.

THY'den yapılan açıklamada Singapur Havayolları’nın ikram şirketi SATS ile ortak bir şirket kurulabileceği belirtildi.

İşte THY'nin açıklaması;

Türk Hava Yolları A.O.'nın İstanbul Yeni Havalimanına taşınması ile birlikte söz konusu havalimanında ikram hizmeti tedariki hususlarıyla  ilgili olarak  firmalarla görüşmelere başlanmış olup bu kapsamda SATS Ltd (SATS)'ın iştiraki olan SATS Investments Pte. Ltd. (SIPL) ile bir niyet anlaşması imzalanmıştır. 

Söz konusu niyet anlaşması kapsamında  gerekli ön şartların gerçekleşmesi hukuki, idari ve  düzenleyici  onayların alınması üzerine ilgili kuruluşca ikram hizmetleri konusunda yatırım yapılması söz konusu olabilecektir. Önemlilik arz eden gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.


AIRPORTHABER TEMMUZ'DA DUYURMUŞTU
Geçtiğimiz Temmuz ayı sonunda AirportHaber olarak okuyucularımıza, THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ve Do&Co Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Doğudan'ın, 3. Havalimanı'na yatırım yapılması konusunda anlaşamadığını ve THY'nin SATS ile görüşmelere başladığını duyurmuştuk.

HABERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

THY'de Do&Co dönemi kapanıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (159)

Harekat 58 ~ 6 ay önce
TGS olduğu gibi devam.Dhm müdürü Sn.Funda Ocak açıklamasi var bu yönde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haluk ~ 6 ay önce
DO CO satın almacıları tedarıkcıler degısıyor sakallar yenıden hesaplanır degılmı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yeter ~ 6 ay önce
Burda mobingin kralı var sen nediyırsunnn huzur yok git kahveye havalimanını otogara cevirdinizz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
exotic ~ 6 ay önce
ne kadar çok çalıştığı yerden nefret eden insan müsvettesi varmış. ona buna laf atacağınıza işinize baksanız zaten herşey dört dörtlük olacak. hem beğenmiyorsun hem çalışıyorsun biraz onurlu olun istemiyorsan çalışmazsın, kahvede adam çok....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:)) ~ 6 ay önce
kahveden toplama bu kadar olur diyosun ok
Aynen ~ 6 ay önce
Yapamıyorsan bırak kardeşim,çekemiyorsan bırak,kahve çok kahvede adamda çok,ingilizceden önce diksiyon dersi vermek lazım daha Türkçe konuşamayan çok insan var,özne+sıfat+zarf+yüklem taaa oralara kadar yani inmemiz gerek !

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000