01 Aralık 2013, Pazar 15:42:37

THY UÇAĞI KORKUTTU!

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Malaga seferini yapan uçağı, Malaga meydanına inişte kuyruğunu piste vurunca uçakta heyecanlı anlar yaşandı.
  • Thy lise mezunu TC vatandaşı almadığını düşünürsek kokpitte Sky'da yıllarca problemsiz B739 uçuran lise mezunu bir pilotun değil de mühendis kökenli pilotun olma ihtimali son derece yüksektir.
  • Bence THY torpili ortadan kaldirirsa bu tur kazalar azalacakdir. Simulator prof.check grading diye bisey var acaba o gradingde prof.checkde THY nelere dikkat edio onuda incelemek lazim.Aldigim duyumlara gore bazi kisiler proficency check yapmak icin simulatore girerken passed diye imza atiliyormus,yani sanirim hersey soy isimle ilgili.The issue is your last name and not your skills this wil be converted in accidents and incidents.
  • Sop ta 5000 seat belts on yazmiyorki!
  • Bir bayanla uçtum yemin ederim kısalıktan switclere uzanamıyor, boy kriteri filandamı yok merak ettim

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Malaga seferini yapan uçağı, Malaga meydanına inişte kuyruğunu piste vurunca uçakta heyecanlı anlar yaşandı.

Türk Hava Yolları’nın dün Atatürk Havalimanı’ndan sorunsuz kalkan Malaga seferini yapacak Boeing737-900ER tipi uçağı, Malaga’ya inişte kuyruğunu piste vurdu. Yolcuların da kısa süreli panik yaşadığı olay nedeniyle kokpit ekibi pisti pas geçerek tekrar havalandı.

İkinci denemesinde inişini gerçekleştiren uçak, bakıma alındı. Yapılan kontroller sonrasında uçağın seferini yapmasına engel bir durum olmadığı tespit edilince, uçak İstanbul uçuşunu da sorunsuz olarak gerçekleştirdi.

İşte kuyruk vurma anı:

THY UÇAĞI KORKUTTU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (166)

Mühendis ~ 4 yıl önce
Thy lise mezunu TC vatandaşı almadığını düşünürsek kokpitte Sky'da yıllarca problemsiz B739 uçuran lise mezunu bir pilotun değil de mühendis kökenli pilotun olma ihtimali son derece yüksektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
torpil hatasi ~ 4 yıl önce
Bence THY torpili ortadan kaldirirsa bu tur kazalar azalacakdir. Simulator prof.check grading diye bisey var acaba o gradingde prof.checkde THY nelere dikkat edio onuda incelemek lazim.Aldigim duyumlara gore bazi kisiler proficency check yapmak icin simulatore girerken passed diye imza atiliyormus,yani sanirim hersey soy isimle ilgili.The issue is your last name and not your skills this wil be converted in accidents and incidents.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sop ~ 4 yıl önce
Sop ta 5000 seat belts on yazmiyorki!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bayan ~ 4 yıl önce
Bir bayanla uçtum yemin ederim kısalıktan switclere uzanamıyor, boy kriteri filandamı yok merak ettim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Criteria ~ 4 yıl önce
Kriter bayan olması yeterli.
Intrusion ~ 4 yıl önce
Araba park edemeyene uçak teslim edersen olacağı bu.
bayanın kendisi ~ 4 yıl önce
sizin belliki algılarınız baska taraflara çalışıyor, sizin 2 saatte cıkamadıgınız koltuktan ben bir saniye içinde cıkarken sizin bu tarz konusmalar yapıyor olmanız acıkcası beni sadece gulduruyor. Turk erkeklerinin boy ortalamasının 1.68. belliki sizin birileri size boy vermiş ama beyinden eksik bırakmış. kokpitte karşılaşmamız en hayırlısı olur. Bu tabiki klişe bir sekilde araba gırgırı yapan beyin kıtlığı çeken şahıs içinde geçerli.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000