23 Şubat 2013, Cumartesi 10:43:11

"GECE UÇUŞLARI İYİ OLDU"

Türk Hava Yolları'nın alt markası AnadoluJet, Van’a yaptığı gece uçuşları sayısını artırıyor.
  • ne güzel yaaa her gün yeni bir yenilik deneniyor :) peki ne gibi alttapılar yapılıyor bu yeni başlangıçlar için ?????? neden cahil cesurdur,bilgililer korkak ????
  • 2 yildir soyluyoruz ;anadolu jet in van ucus saatleri igrencti,5 saat icinde 3 ucak van-ank ...gece ucusu ile daha iyi olur...
  • Niye oyle kizgin bakiyor?
  • Van meydanına en son 30 yıl önce uçtun galiba şimdilerde uçtuysan pitin kardan buzdan ne zaman kapalı olduğunu gördün? Yoksa farklı yerlerdenmi bahsediyoruz. Maksat herşeyde rağmen eleştirmekse kolay gelsin.

Van’a ilk gece uçuşu başlatan SunExpress Havayolları’nın ardından 26 Ocak 2013 tarihinde haftada 3 gün Ankara-Van, Van-Ankara olmak üzere karşılıklı gece uçuşu düzenleyen AnadoluJet, 27 Mart 2013 tarihinden itibaren bir tarifeli sefer daha düzenleyerek, şimdiye kadar günlük 3 olan Ankara-Van sefer sayısı da böylelikle 4’e çıkarmış olacak. 23.15’te Ankara’da havalanacak olan uçağın 00.50 sıralarında Van Ferit Melen Havalimanı’nda olacak.

AnadoluJet yetkilileri, uçuş ekibinin geceyi Van’da geçirdikten sonra sabah 06.15’te tekrar Ankara’ya uçacağını belirttiler. Daha önce haftada 3 defa gece yapılan Ankara-Van seferlerini ise 27 Mart tarihinden itibaren her gün gerçekleştireceklerini vurgulayan yetkililer, ayrıca 27 Mart tarihinden itibaren İstanbul Sabiha Gökçen-Van seferlerini de başlatacaklarını söylediler.

Uçak seferleri hakkında konuşan Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, havayolu şirketlerinin başlattığı gece uçuşlarının Van için çok önemli olduğunu belirtti. Ankara’da işlerini gündüz tamamlayacak olan Vanlı tüccar, tacir ve sanayicinin gece uçuşlarıyla evlerine dönebilme imkanına kavuştuklarını kaydetti.

Nadiroğlu, uçuşların ilin gelişmesine ve ekonomisinin kalkınmasına da öncülük edeceğini vurguladı.

"GECE UÇUŞLARI İYİ OLDU"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

! ~ 5 yıl önce
ne güzel yaaa her gün yeni bir yenilik deneniyor :) peki ne gibi alttapılar yapılıyor bu yeni başlangıçlar için ?????? neden cahil cesurdur,bilgililer korkak ????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
taner ~ 5 yıl önce
2 yildir soyluyoruz ;anadolu jet in van ucus saatleri igrencti,5 saat icinde 3 ucak van-ank ...gece ucusu ile daha iyi olur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kizgin ~ 5 yıl önce
Niye oyle kizgin bakiyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maykıl'a ~ 5 yıl önce
Van meydanına en son 30 yıl önce uçtun galiba şimdilerde uçtuysan pitin kardan buzdan ne zaman kapalı olduğunu gördün? Yoksa farklı yerlerdenmi bahsediyoruz. Maksat herşeyde rağmen eleştirmekse kolay gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
maykıl ~ 5 yıl önce
Tekrar okursan yorumumda kardan-buzdan kapandı yazmadım zaten. Sadece teşhizat olarak eksik onu belirttim.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000