27 Şubat 2009, Cuma 14:57:53

RYANAIR'DAN TARTIŞMALI KARAR!

İrlanda merkezli hava yolu şirketi Ryanair'in uçuş süresince tuvaleti kullanan yolcularından ücret almayı planladığı bildirildi.
  • Yakında cabin basınçlarını düşürürler yolcular arasında qual yapar ortaya birşeyler atılır :)
  • ÇOK KOLAYI VAR.SENDE UÇUŞTAN ÖNCE TUVALETE GİDERSİN.OLUR BİTER.YOK TUTAMAM DERSEN YANINDA ÖRDEK TAŞIRSIN.BU DAHA İYİ FİKİR.SANKİ ÖMRÜN HEP UÇAKTA GEÇMİŞ GİBİ KONUŞUYORSUN.KAÇ DEFA TUVALETE GİTTİĞİNİDE MERAK EDİYORUM DOĞRUSU HERHANGİ BİR İÇHAT UÇUŞUNDA.EĞER YAŞLI DEĞİLSEN CEVABINI BİLİYORUM.HİÇ GİTMEDİN.DOLAYISIYLE SENİN İÇİN BİR SORUN YOK DOSTUM..
  • allah rızası için bu haberi kaldırın ali sabancı görürse artık tuvalete de giremicez
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Ucuz bilet satmakla ünlenen Ryanair'in Genel Müdürü Michael O'Leary BBC'ye yaptığı açıklamada, tuvalet kapılarına jetonla çalışan bir mekanizma yerleştirmeyi planladıklarını açıkladı.

Geçen hafta da havaalanlarındaki bütün check-in kontuarlarını kapatmayı planladıklarını açıklayan Ryanair'in, bu uygulamayla uçuş maliyetini düşürmeyi hedeflediği bildirilmişti.

Ryanair'in bu uygulamaları hayata geçirebilmesi halinde bilet fiyatlarını iyice ucuzlatıp, verdiği ekstra hizmetler için aldığı ücretleri arttıracağı kaydediliyor. Sektör temsilcileri ise Ryanair'in, “şirket karlılığını, müşterilerinin rahatının önüne koyduğu” gerekçesiyle eleştiriyor.

 

RYANAIR'DAN TARTIŞMALI KARAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
Yakında cabin basınçlarını düşürürler yolcular arasında qual yapar ortaya birşeyler atılır :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ÇOK KOLAYI VAR.SENDE UÇUŞTAN ÖNCE TUVALETE GİDERSİN.OLUR BİTER.YOK TUTAMAM DERSEN YANINDA ÖRDEK TAŞIRSIN.BU DAHA İYİ FİKİR.SANKİ ÖMRÜN HEP UÇAKTA GEÇMİŞ GİBİ KONUŞUYORSUN.KAÇ DEFA TUVALETE GİTTİĞİNİDE MERAK EDİYORUM DOĞRUSU HERHANGİ BİR İÇHAT UÇUŞUNDA.EĞER YAŞLI DEĞİLSEN CEVABINI BİLİYORUM.HİÇ GİTMEDİN.DOLAYISIYLE SENİN İÇİN BİR SORUN YOK DOSTUM..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
allah rızası için bu haberi kaldırın ali sabancı görürse artık tuvalete de giremicez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000