07 Temmuz 2009, Salı 08:02:54

Ryanair işin suyunu çıkardı!

Dünyanın en ucuz uçak biletlerini satmakla ünlü Ryanair Havayolu şirketi, bazı yolculara ayakta seyahat etmelerini teklif edecek.
  • ryanair ın 190 tane ucagının olması,830 adet ucus nokyasının olması avrupada 32 tane base ının olması ınsanlara tavuk ve ya kecı muamelesı yapabılecegı anlamınımı verıyor.hadı ınsanlara bu muameleyı yapıyorsun pekı unsafety mı ucmayı dusunuyorsun.hadı bakım ve plotaj dıyen arkadasa da bı sozum var kabınde bı yangın cıkarıyım bakalım pılot ne kadar mudahele edebılıyor.saudıya nın basına geldıgı gıbı butun yolcular kokpıte dayanırsa ne yapacak o pılot.ınsan tasıyosun hata faktorun herzaman vardır.havacı gıbı dusunun sadece pılot gıbı degıl.at gozlugu ıle bakmayın.bu sektorun elıtlesmeye ıhtıyacı var derken yerın dıbıne vuranlara sessız kalmayın
  • Ryanair operates over 190 Boeing 737-800 aircraft on 830 routes across Europe and North Africa from its 32 bases Ryanair is the third-largest airline in Europe in terms of passenger numbers[4] and the world's largest in terms of international passenger numbers
  • bir sonraki aşama, dışarıda yolcu taşımak olabilir, bir yavaş giderler, oksijen maskeleri takarlar olur biter. bir de, bence uçağı yolcular kullansın, pilotlara para ödemezler. :)
  • FOTOĞRAFIN İNİŞ TESTİNDE OLDUĞUNU SÖYLEYEN UZMAN ARKADAŞ; ACABA SİZ RYAN AİR YÖNETİM KURULU ÜYESİNİZ DE BİZİM HABERİMİZ YOK ? AYRICA İNİŞ TESTİNDE UÇAK BÖYLE YERE Mİ ÇAKILIYOR ?

Şirket başkanı Michael O’Leary, Amerikan Boeing uçaklarının üreticileriyle, yolcuların uçak içinde ayakta duracakları bir bölgenin dizaynı üzerinde görüşmelere başladı. Ryanair sözcüsü, Havacılık Kurumu yetkililerinin kabul etmesi halinde ayakta yolcu alımı uygulamasına geçeceklerini aktardı. Bu sayede yüzde 50 daha fazla yolcu taşıyabilecek olan havayolu şirketinin, fiyatlarını da yüzde 20 düşürebileceği belirtiliyor. Maliyetini düşürmek için uçakta tuvaleti paralı hale getireceğini açıklayan Ryanair yöneticileri, bagajları da yolculara taşıtmayı planladıklarını ifade etmişlerdi.

(Star)

Ryanair işin suyunu çıkardı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
ryanair ın 190 tane ucagının olması,830 adet ucus nokyasının olması avrupada 32 tane base ının olması ınsanlara tavuk ve ya kecı muamelesı yapabılecegı anlamınımı verıyor.hadı ınsanlara bu muameleyı yapıyorsun pekı unsafety mı ucmayı dusunuyorsun.hadı bakım ve plotaj dıyen arkadasa da bı sozum var kabınde bı yangın cıkarıyım bakalım pılot ne kadar mudahele edebılıyor.saudıya nın basına geldıgı gıbı butun yolcular kokpıte dayanırsa ne yapacak o pılot.ınsan tasıyosun hata faktorun herzaman vardır.havacı gıbı dusunun sadece pılot gıbı degıl.at gozlugu ıle bakmayın.bu sektorun elıtlesmeye ıhtıyacı var derken yerın dıbıne vuranlara sessız kalmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ryanair operates over 190 Boeing 737-800 aircraft on 830 routes across Europe and North Africa from its 32 bases Ryanair is the third-largest airline in Europe in terms of passenger numbers[4] and the world's largest in terms of international passenger numbers

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bir sonraki aşama, dışarıda yolcu taşımak olabilir, bir yavaş giderler, oksijen maskeleri takarlar olur biter. bir de, bence uçağı yolcular kullansın, pilotlara para ödemezler. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
FOTOĞRAFIN İNİŞ TESTİNDE OLDUĞUNU SÖYLEYEN UZMAN ARKADAŞ; ACABA SİZ RYAN AİR YÖNETİM KURULU ÜYESİNİZ DE BİZİM HABERİMİZ YOK ? AYRICA İNİŞ TESTİNDE UÇAK BÖYLE YERE Mİ ÇAKILIYOR ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000