20 Temmuz 2011, Çarşamba 14:31:26

ONUR AIR YENİ BİNASINA TABELAYI ASTI

Onur Air, Teknik Bakım Hangarı’nın ardından Genel Müdürlük binasını da taşınmaya hazırlanıyor.
  • Maaşını alamadım diyen yorumcuya sormak lazım. Neden hukukı yollara başvurmuyorsun? Onur Air'de çalışan herkes bilir ki maaşlar ayın birinde hesaplardadır.
  • haram parayla daha neler yaprlar. ben de maasınn bir kısmını alamadan ayrılan çalışanlardanım. eminim ki benim gibi yüzlerce insan vardır. o paralarla da THY nin büyük binasına geçmsi lazım. aslında. hayırlı olsun diyemeyecegim.
  • Oncelıkle sunu ıfade etmek ıstıyorum sadece otel degıl her noktada mobbing yapılmakta bılenler bılır ne gıbı durumlar ıle karsılasıldıgını ınsanlar bunu her cevrede dıle getırmekte bu bılınıyor ama duymak ıstemeyenler kulaklarını kapatıyorlar ama bır gercekten kacamayacaklarını cok ıyı bıldıklerı ıcın seslerı ahlak dısı cıkmaktadır ve ustlere daha ıyı yaranmak adına daha gur konusulur ama bılen bılır bunların ıcı bostur koftur onun ıcın karsı karsıya gelınıp tek cumle sarf edılmez cunku arada fark vardır.Artı yesıl olur lacıvert olur sen op yapıyorsun elemanını ıyı kosullara gondereceksın ve hakkı neyese verecekesın sızın katlanamadıgınız nedır acı cektıgınız nedır esas garıp olan odur .sızın algınızda orulmus kaybolmus....
  • Maaşa ilave ayda aldığı 1500 - 3000 USD için begenmediği bir otele katlanan bir zat olarak başkalarını "duyguları yeşile kaplanmış" diye tenkit etmen ne garip bir durum.
Şubat ayı itibariyle Onur Air tarafından kullanılmaya başlanan Eski MNG Teknik Hangarı'nın ardından Florya’da bulunan Onur Air Genel Müdürlüğü de Atatürk Havalimanı’nda bulunan Eski MNG Havayolları Genel Müdürlük binasına taşınmaya hazırlanıyor.
Yıllardır E-5 tarafında bulunan binada asılı duran MNG Havayolları tabelası söküldü ve yerine Onur Air tabelası boy göstermeye başladı.
İlk olarak İstanbul Havayolları tarafından DHMİ'den kiralanan arsa üzerine yapılan bina daha sonra MNG grubuna devredilmişti. MNG Teknik Genel Havacılık bölgesinde çok daha büyük ve ihtişamlı bina yaparak yeni binaya taşınmıştı. Gümrüklü saha dışında kalan MNG Havayolları ise Turkuaz Havayolları'nın boşalttığı Florya'daki ofise taşınmıştı. DHMİ ile anlaşan Onur Air hem tekniğini hem de genel müdürlük binasını aynı yerde tutmak için bu binaya taşınıyor.

ONUR AIR YENİ BİNASINA TABELAYI ASTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 7 yıl önce
Maaşını alamadım diyen yorumcuya sormak lazım. Neden hukukı yollara başvurmuyorsun? Onur Air'de çalışan herkes bilir ki maaşlar ayın birinde hesaplardadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
haram parayla daha neler yaprlar. ben de maasınn bir kısmını alamadan ayrılan çalışanlardanım. eminim ki benim gibi yüzlerce insan vardır. o paralarla da THY nin büyük binasına geçmsi lazım. aslında. hayırlı olsun diyemeyecegim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Oncelıkle sunu ıfade etmek ıstıyorum sadece otel degıl her noktada mobbing yapılmakta bılenler bılır ne gıbı durumlar ıle karsılasıldıgını ınsanlar bunu her cevrede dıle getırmekte bu bılınıyor ama duymak ıstemeyenler kulaklarını kapatıyorlar ama bır gercekten kacamayacaklarını cok ıyı bıldıklerı ıcın seslerı ahlak dısı cıkmaktadır ve ustlere daha ıyı yaranmak adına daha gur konusulur ama bılen bılır bunların ıcı bostur koftur onun ıcın karsı karsıya gelınıp tek cumle sarf edılmez cunku arada fark vardır.Artı yesıl olur lacıvert olur sen op yapıyorsun elemanını ıyı kosullara gondereceksın ve hakkı neyese verecekesın sızın katlanamadıgınız nedır acı cektıgınız nedır esas garıp olan odur .sızın algınızda orulmus kaybolmus....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Maaşa ilave ayda aldığı 1500 - 3000 USD için begenmediği bir otele katlanan bir zat olarak başkalarını "duyguları yeşile kaplanmış" diye tenkit etmen ne garip bir durum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000