10 Ağustos 2010, Salı 18:01:42

UÇAKTA YASTIK SAVAŞI...

Alman milli havayolu şirketi Lufthansa'ya ait uçakta çok ilginç bir olay yaşandı..
  • hevesli öğrencileri, hemen hocalarının yanına koşarak sormuşlar, "hocam hocam! kıleyar ils 06 vaya atcos diyorsunuz ama düşünmüyor msunuz biz nerdeyiz nasıl alçalırız hızımızı düşürürüz,sonra hızlı kalıp pistten çıkıyorız ne diyorsunuz bu duruma ? hoca hemen kendinden emin cevap verir: biz size atcos veriyoz sora report vacayted diyorz siz gidip pistten çıkıyorsunz ?
  • '' yabancı hayranlığına '' başlıklı yorumu yapan arkadaşım kimsin bilmiyorum ama bende 25 senedir Lufthansa da çalışıyorum ve LH da uçuş ekipleri tarafından yanlış veya kötü davranışlara maruz kalan onlarca yolcu şikayetiyle 25 sene içinde karşılaştım bir laf vardır 5 parmak bir değil diye; ne yazıkki LH -TK -BA yada herhangi bir hava yolunda bazen yolcudan bazen de uçuş ekibinden kaynaklanan yanlış davranışlar olabiliyor hiçbir hava yolunu hele milli hava yolumuz TK yı bu şekilde töhmet altında bırakmam beni meslektaşın olarak çok utandırdı :-(( özellikle THY de uçuş personeli bana sorarsan biz LH dan çok daha organizeler .. en azından yastık savaşı yapacak kadar eğitimsiz ve şımarık değiller !
  • o zaman git mc donalds tada hamburger savası yap,buda bır fark yaratmaktır,yada sehırlerarası otobüste yap bakalım yıyomu bır tarafların,
  • evet Almanların çoğu Türkleri sadece Türkiyede seviyor görünüyorlar ama bir Lufthansa çalışanı olarak şunu kesin söyleyebilirim;uçakta Türk yolculara tipine göre muamele yapmıyoruz! Akşam TK FRA dan LH dan erken uçtuğu için TK ile çok IST a geri dönmüşümdür; ne yazıkki çoğu zaman işçi vatandaşlarımıza bir küçümseme adeta aralarına bir cam' dan duvar örmüşcesine bakılıp servis yapıldığına çok şahit olmuşumdur.Kısacası mesleğimizde tüm insanlara sınıf kültür farkı ayrıcalığı yapmadan hizmet vermemiz gerekir.

Bir grup Fransız yolcunun bulunduğu Ekonomi Sınıfı'nda 2 küçük çocuğun başlattığı yastık savaşı bütün uçağa yayıldı..

Tel Aviv - Frankfurt seferini yapan uçaktaki yastık savaşına hostesler de katılınca ortaya bu neşeli görüntüler çıktı..

İşte Lufthansa uçağında yaşanan o anlar:

UÇAKTA YASTIK SAVAŞI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
hevesli öğrencileri, hemen hocalarının yanına koşarak sormuşlar, "hocam hocam! kıleyar ils 06 vaya atcos diyorsunuz ama düşünmüyor msunuz biz nerdeyiz nasıl alçalırız hızımızı düşürürüz,sonra hızlı kalıp pistten çıkıyorız ne diyorsunuz bu duruma ? hoca hemen kendinden emin cevap verir: biz size atcos veriyoz sora report vacayted diyorz siz gidip pistten çıkıyorsunz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
'' yabancı hayranlığına '' başlıklı yorumu yapan arkadaşım kimsin bilmiyorum ama bende 25 senedir Lufthansa da çalışıyorum ve LH da uçuş ekipleri tarafından yanlış veya kötü davranışlara maruz kalan onlarca yolcu şikayetiyle 25 sene içinde karşılaştım bir laf vardır 5 parmak bir değil diye; ne yazıkki LH -TK -BA yada herhangi bir hava yolunda bazen yolcudan bazen de uçuş ekibinden kaynaklanan yanlış davranışlar olabiliyor hiçbir hava yolunu hele milli hava yolumuz TK yı bu şekilde töhmet altında bırakmam beni meslektaşın olarak çok utandırdı :-(( özellikle THY de uçuş personeli bana sorarsan biz LH dan çok daha organizeler .. en azından yastık savaşı yapacak kadar eğitimsiz ve şımarık değiller !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
o zaman git mc donalds tada hamburger savası yap,buda bır fark yaratmaktır,yada sehırlerarası otobüste yap bakalım yıyomu bır tarafların,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
evet Almanların çoğu Türkleri sadece Türkiyede seviyor görünüyorlar ama bir Lufthansa çalışanı olarak şunu kesin söyleyebilirim;uçakta Türk yolculara tipine göre muamele yapmıyoruz! Akşam TK FRA dan LH dan erken uçtuğu için TK ile çok IST a geri dönmüşümdür; ne yazıkki çoğu zaman işçi vatandaşlarımıza bir küçümseme adeta aralarına bir cam' dan duvar örmüşcesine bakılıp servis yapıldığına çok şahit olmuşumdur.Kısacası mesleğimizde tüm insanlara sınıf kültür farkı ayrıcalığı yapmadan hizmet vermemiz gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000