16 Temmuz 2015, Perşembe 08:22:33

Lufthansa'ya sert tepki

Alman hava yolları Lufthansa'nın bagaj sınırlaması, Amerikan siyonist derneği tarafından antisemitizm olarak nitelendi.
  • Adamların amacı farklı. Sonları gelecek çok yakında.
  • düşünün bu adamlar kendilerini katlettiklerini söyledikleri almanlara ait bir firmanın ülkelerine uçmasına karşı gelmiyorlar, daha ucuz uçması için her türlü pisliği yapıyorlar. bence antisemitizme işi bağlayıp daha ucuza mal taşıma sevdasındalar. ancak beğenmiyorlarsa binmezler bu kadar basit. ben öyle yapıyorum. pahalı yada değil ihtiyacımı karşılamıyorsa binmiyorum. ihtiyacını karşılayanı ödüllendir onunla uç. eğer hiçbiri ihtiyacını karşılamıyorsa (bu kısım siyonistlere), koskoca siyonistler kurun bir uçak firması uçun istediğiniz kadar ucuza.
  • 2. Dünya savaşında katliamlar oldu, fakat kendilerine gitmeleri için sure ve imkân verilen yahudilerden daha fazla çingene ve polonyalı katledildi. Fakat bu orada yapılanları ister yahudi ister başka bir ırktan olsun haklı gösteremez. Yalnız yahudiler zekaları ve çalışkanlıkları ile her şeyi kendi lehlerine çevirmesini biliyorlar. Bence sadece konuşmaktan çok ders alıp çok çalışarak biz de ilerleyebiliriz. Yoksa bundan 100 yıl sonra bile ufacık devlet nasıl ortadoğu ve dünyaya diz çöktürüyor deriz. Konuyla ilgili olarak ise konu para olduğundan her şeyi kullanmak onlara mübah.
  • adamların davası ortalığı karıştırmak ne beklersinki Luftansanın yerine olsam bu açıklamaya karşı ekstra bagajlara zam yaparım

ABD'deki 'Ziyonist Organisation of America' (ZOA) derneğinin İsrail'in düşmanları listesine Alman hava yolları Lufthansa da eklendi.

Amerikanın en eski siyonist derneklerinden olan ZOA, ABD'den İsrail'e uçan ekonomi sınıfı yolculara sınırlı ağırlıkta ek ücretsiz yalnızca bir bavul alma izni veren Lufthansa'nın antisemitist olduğunu bildirdi. Lufthansa, Arap ülkelerine giden yolculara iki bavul alma izni veriyormuş.

Lufthansa'ya bir mektup gönderen ZOA yetkilileri, bu durumun bir yanlışlık olduğunu umduklarını, aksi takdirde bu tutumun açık bir anstisemitizm olduğunu ifade ettiler. Ayrımcılığın derhal sona erdirilmesini taleb ettiler.

Lufthansa'da verilen cevapta konunun ticaret ve ekonomiyle ilgili olduğu belirtilse de, siyonist dernek bu cevaptan memnun olmadı ve ikinci bir mektup gönderdi. Bu mektupta, özellikle bir Alman hava yolu şirketi olan Lufthansa'nın, Yahudiler ve Yahudi devleti İsrail konusunda daha hassas olması gerektiği belirtildi. Ardından da Yahudilere Lufthansa'yı boykot etmeleri çağrısı yapıldı.

Ancak Tel Aviv havaalanından kalkan ya da buraya iniş yapan İsrail havayolları El Al'ın da aynı şekilde ekonomi sınıfı uçan yolculara, ağırlık sınırı öngörülen ek ücretsiz tek bavul alma izni verildiği bildirildi. Swiss, American, Delta ve United gibi hava yolu şirketlerinin de aynı uygulamayı yaptığı kaydedildi.

Lufthansa'ya sert tepki

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Şeref yoksunları ~ 3 yıl önce
Adamların amacı farklı. Sonları gelecek çok yakında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kadir ~ 3 yıl önce
düşünün bu adamlar kendilerini katlettiklerini söyledikleri almanlara ait bir firmanın ülkelerine uçmasına karşı gelmiyorlar, daha ucuz uçması için her türlü pisliği yapıyorlar. bence antisemitizme işi bağlayıp daha ucuza mal taşıma sevdasındalar. ancak beğenmiyorlarsa binmezler bu kadar basit. ben öyle yapıyorum. pahalı yada değil ihtiyacımı karşılamıyorsa binmiyorum. ihtiyacını karşılayanı ödüllendir onunla uç. eğer hiçbiri ihtiyacını karşılamıyorsa (bu kısım siyonistlere), koskoca siyonistler kurun bir uçak firması uçun istediğiniz kadar ucuza.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
her zamanki gibi ~ 3 yıl önce
2. Dünya savaşında katliamlar oldu, fakat kendilerine gitmeleri için sure ve imkân verilen yahudilerden daha fazla çingene ve polonyalı katledildi. Fakat bu orada yapılanları ister yahudi ister başka bir ırktan olsun haklı gösteremez. Yalnız yahudiler zekaları ve çalışkanlıkları ile her şeyi kendi lehlerine çevirmesini biliyorlar. Bence sadece konuşmaktan çok ders alıp çok çalışarak biz de ilerleyebiliriz. Yoksa bundan 100 yıl sonra bile ufacık devlet nasıl ortadoğu ve dünyaya diz çöktürüyor deriz. Konuyla ilgili olarak ise konu para olduğundan her şeyi kullanmak onlara mübah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dex ~ 3 yıl önce
adamların davası ortalığı karıştırmak ne beklersinki Luftansanın yerine olsam bu açıklamaya karşı ekstra bagajlara zam yaparım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAPTAN ~ 3 yıl önce
HELAL

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000