23 Ocak 2012, Pazartesi 17:20:18

LUFTHANSA'DAN 1.5 MİLYAR AVROLUK PAKET!

Almanya’nın en büyük havayolu şirketi Lufthansa, tasarruf planlarını uygulamaya sokmaya hazırlanıyor...
  • Son 8 yilda ICERIDE ve DISARIDA yapilan atamalari , md kadrolari,bsk kadrolari tecrubesi olmadan UZMAN olarak alinanlari TEFTIS kurullari bir incelese de sonucu hissedarlara arz etse diyorum.
  • YALNIZCA YURTDISINDA KAC TANE EMEKLILIGI COK GECMIS ADAMINIZ VAR,19 YILDIR KESINTISIZ YURTDISINDA GOREV YAPAN MUDURLERINIZ VAR,NEDEN BUNLARI EMEKLI EDEMIYORSUNUZ,RIZELI,CEMAATCI,PARTILI OLDUKLARI ICIN TABII,SIZIN GUCUNUZ ANCAK ISINDE GUCUNDE NORMAL CALISANLARINIZA YETIYOR,BU KADAR AH LA NASIL YASIYABILIYORSUNUZ?
  • 1 yilini doldurmamis adamlari torpille yurtdisina gonderip,ruyalarinda goremeyecekleri paralari verirsen elbette zarar edersin,thyde o kadar cok mudur ,baskan yardimcisi,baskan kadrosu varki,aldiklari para dudak ucuklatir.altlarina verdikleri son model arabalar,jeepler,ikramiyeler haric.admlarinizi doyurun ama ,bu kadari olacak sey degil.
  • çok dogru ve yerinde bir tespitte bulunmuşssunuz. tebrikler.aslında gereksiz para musluklarını kapatarak THY'yi çok kısa bir zamanda zarardan kara geçirmek mümkün ama bir saadet zinciri kurulmuş.bu sistemden faydalananlar ve nemalananlar,parayı götürenler asla fedakarlık yapmak istemezler.demek ki kötü yönetilmesi sebebiyle zarar yapan THY'nin durumu zarar getirmeyen lufthansa'dan daha iyi görüyorlar ki hiçbir tasarrufa ve giderlerin kısılmasına gerek görülmüyor.THY artık yolun sonuna geldi,deniz bitti ve kaçınılmaz sona doğru adım adım ilerliyor.
6 Şubat’ta başlatılacak olan tasarruf paketi ile grup genelinde 1,5 milyar avro tasarruf edilmesi hedefleniyor.
 
Dünya ve Avrupa havayolu pazarının en büyük gruplarından olan Lufthansa, 1,5 milyar avroluk tasarruf planlarını hayata geçirmeye hazırlanıyor.
 
6 Şubat 2012 tarihinden itibaren uygulamaya konacağı bildirilen tasarruf paketinin özellikle grup bünyesindeki Austrian Airlines, Swiss ve Germanwings havayolu şirketlerini etkileyeceği belirtiliyor. 
LUFTHANSA'DAN 1.5 MİLYAR AVROLUK PAKET!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 6 yıl önce
Son 8 yilda ICERIDE ve DISARIDA yapilan atamalari , md kadrolari,bsk kadrolari tecrubesi olmadan UZMAN olarak alinanlari TEFTIS kurullari bir incelese de sonucu hissedarlara arz etse diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
YALNIZCA YURTDISINDA KAC TANE EMEKLILIGI COK GECMIS ADAMINIZ VAR,19 YILDIR KESINTISIZ YURTDISINDA GOREV YAPAN MUDURLERINIZ VAR,NEDEN BUNLARI EMEKLI EDEMIYORSUNUZ,RIZELI,CEMAATCI,PARTILI OLDUKLARI ICIN TABII,SIZIN GUCUNUZ ANCAK ISINDE GUCUNDE NORMAL CALISANLARINIZA YETIYOR,BU KADAR AH LA NASIL YASIYABILIYORSUNUZ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
1 yilini doldurmamis adamlari torpille yurtdisina gonderip,ruyalarinda goremeyecekleri paralari verirsen elbette zarar edersin,thyde o kadar cok mudur ,baskan yardimcisi,baskan kadrosu varki,aldiklari para dudak ucuklatir.altlarina verdikleri son model arabalar,jeepler,ikramiyeler haric.admlarinizi doyurun ama ,bu kadari olacak sey degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
çok dogru ve yerinde bir tespitte bulunmuşssunuz. tebrikler.aslında gereksiz para musluklarını kapatarak THY'yi çok kısa bir zamanda zarardan kara geçirmek mümkün ama bir saadet zinciri kurulmuş.bu sistemden faydalananlar ve nemalananlar,parayı götürenler asla fedakarlık yapmak istemezler.demek ki kötü yönetilmesi sebebiyle zarar yapan THY'nin durumu zarar getirmeyen lufthansa'dan daha iyi görüyorlar ki hiçbir tasarrufa ve giderlerin kısılmasına gerek görülmüyor.THY artık yolun sonuna geldi,deniz bitti ve kaçınılmaz sona doğru adım adım ilerliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000