29 Mart 2014, Cumartesi 09:27:26

LUFTHANSA'DA GREV TARİHİ BELLİ OLDU

Lufthansa'da uzun süredir gündemde olan grevin hangi tarihlerde yapılacağı belli oldu. Pilotlar, 3 gün boyunca uçmama kararı aldı!
  • Pilot olarakdan katilmiyorum böyle uygulamalara. Zaten paraya para demiyoruz, üstelik belese dünyayi geziyor ayni zamanda en saglam manken gibi haturnlarin arasinda calisiyoruz. Bence fazla acgözlü olmamak lazim. Ayip bize yani!
  • Alman vardı andaşlarına geçmiş olsun. Yaşasın Turkiyemiz.. Turkiyeye karşı konuşanları anlamıyorum.. Beğenmiyorsan git başbakan ol kardeşim. Yolunuz açık.
  • Grev hakkı olmadıkça ne SHGMnin dunya standartlarının tersine talimatlar çıkarmasına engel olabiliriz ne ucus okullarını yeni bitiren pilotların üç paraya sömürülmesine. İmrenerek izliyorum.
  • Halka zulüm Ya arkadasım yemezler o numaraları.Sen git baska yerde egolarını tatmin et .Ben senin kim olabileceğini gayet net tahmin edebiliyorum

Lufthansa pilotları gelecek hafta 3 gün boyunca greve gidecek. Pilotların 2 Nisan ile 4 Nisan tarihleri arasında grev yapacağı bildirildi.

Lufthansa'nın yanı sıra Lufthansa Cargo ve Germanwings'in uçuşlarının da grevden etkileneceği belirtildi.

Alman pilot sendikası Cockpit (VC), bir sonraki grevin en erken Paskalya'dan sonra yapılacağını açıkladı.

Yaklaşık 5 bin 400 pilot grevle ücret zammı taleplerini işletmeye kabul ettirmeyi amaçlıyor.

Pilotlar daha fazla ücret alabilmek ve şirket içinde erken emeklilik hakkına kavuşabilmek gibi taleplerde bulunuyor.

Sendika’nın açıklamasında, greve gitmenin son çare olarak görüldüğü, Lufthansa müşterileri için oluşacak rahatsızlıktan dolayı üzüntü duyulduğu ancak Lufthansa yönetiminin bunu önleyebilecek araçlara sahip olduğu belirtildi.

LUFTHANSA'DA GREV TARİHİ BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Pilotaj ~ 4 yıl önce
Pilot olarakdan katilmiyorum böyle uygulamalara. Zaten paraya para demiyoruz, üstelik belese dünyayi geziyor ayni zamanda en saglam manken gibi haturnlarin arasinda calisiyoruz. Bence fazla acgözlü olmamak lazim. Ayip bize yani!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
her ortmda Turk ~ 4 yıl önce
Alman vardı andaşlarına geçmiş olsun. Yaşasın Turkiyemiz.. Turkiyeye karşı konuşanları anlamıyorum.. Beğenmiyorsan git başbakan ol kardeşim. Yolunuz açık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Grev hakkı olmadıkça ne SHGMnin dunya standartlarının tersine talimatlar çıkarmasına engel olabiliriz ne ucus okullarını yeni bitiren pilotların üç paraya sömürülmesine. İmrenerek izliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Halka zulüm Ya arkadasım yemezler o numaraları.Sen git baska yerde egolarını tatmin et .Ben senin kim olabileceğini gayet net tahmin edebiliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000