12 Haziran 2013, Çarşamba 09:19:57

LUFTHANSA UÇUŞLARI DURDURMA KARARI ALDI

Alman havayolu şirketi Lufthansa, Ankara-Frankfurt uçuşlarını durdurma kararı aldı.
  • Ankara'ya iniş saatini gece yarısı 02:05 yapar isen o uçuşlar efektif olmaz tabi...
  • Gececek, emin ol. İstanbul'un alacagi pay genislese bile İstanbul'un hub olacagi rota ile Frankfurt'un hub oldugu rotalar farkli. İkincisi kendimizi Lufthansa ile dogrudan rakip gormeyelim. Lufthansa daha farkli bir musteri grubuna hitap ediyor, Thy ise baska bir musteri grubuna...THY'nin, Lufthansa'dan daha fazla kar elde etmesi de dogal. Cunku, ucuza calistirdigi Turk personel ve handling gibi yan giderlerin de ucuza tedarikiyle THY zaten daha dusuk maliyetlere sahip. THY iyi bir sirket, gurur da duymak gerekir ama elma ile armudu karistirmayalim.
  • LH MUC-ESB GÜNDE 2 KEZ UCARKEN FRANKFURT UCAGININ DOLULUK ORANI TABIKI DÜSÜK OLUR. LH CESARETE GELSEDE DIREK UCUSLARI DUS-IST VE DUS-ESB OLARAK KOYSA HIC BIR DAHA IPTAL ETMEZ. VE BÖYLECE BU HATLAR DÜS VE CGN BÖLGESINDE THY NIN TEKELINDEN KURTULMUS OLUR
  • Ankarada Askeri Meydan bulamamislardir

Alman havayolu şirketi Lufthansa, Münih-Ankara arasında günde iki kez düzenlediği seferlere ilave olarak Frankfurt-Ankara seferlerini başlatmıştı.  Lufthansa, yaklaşık 1 yıl önce başlayan Frankfur-Ankara uçuşlarını durdurma kararı aldı.

Şirketin, Frankfurt-Ankara arasındaki son uçuşunun 12 Eylül tarihinde yapılacağı, Münih çıkışlı Ankara uçuşlarının ise günde iki seferle devam edeceği belirtildi.

LUFTHANSA UÇUŞLARI DURDURMA KARARI ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Uçuş saatleri... ~ 5 yıl önce
Ankara'ya iniş saatini gece yarısı 02:05 yapar isen o uçuşlar efektif olmaz tabi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
21:33'e ~ 5 yıl önce
Gececek, emin ol. İstanbul'un alacagi pay genislese bile İstanbul'un hub olacagi rota ile Frankfurt'un hub oldugu rotalar farkli. İkincisi kendimizi Lufthansa ile dogrudan rakip gormeyelim. Lufthansa daha farkli bir musteri grubuna hitap ediyor, Thy ise baska bir musteri grubuna...THY'nin, Lufthansa'dan daha fazla kar elde etmesi de dogal. Cunku, ucuza calistirdigi Turk personel ve handling gibi yan giderlerin de ucuza tedarikiyle THY zaten daha dusuk maliyetlere sahip. THY iyi bir sirket, gurur da duymak gerekir ama elma ile armudu karistirmayalim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FRA-ESB YANLIS SECIM ~ 5 yıl önce
LH MUC-ESB GÜNDE 2 KEZ UCARKEN FRANKFURT UCAGININ DOLULUK ORANI TABIKI DÜSÜK OLUR. LH CESARETE GELSEDE DIREK UCUSLARI DUS-IST VE DUS-ESB OLARAK KOYSA HIC BIR DAHA IPTAL ETMEZ. VE BÖYLECE BU HATLAR DÜS VE CGN BÖLGESINDE THY NIN TEKELINDEN KURTULMUS OLUR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Indirmemislerdir ~ 5 yıl önce
Ankarada Askeri Meydan bulamamislardir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000