02 Eylül 2015, Çarşamba 15:50:36

Lufthansa pilotları greve gidebilir

Alman Pilot Sendikası, "Lufthansa, sendikanın teklifini reddetti. İş bırakma eylemi her an mümkün" açıklamasını yaptı.
  • http://m.youtube.com/watch?v=7PSFUJPtClk Ingiliz siyasetçi Nigel farage ab hakkında doğruları anlatıyor.
  • ___ _ Grevin sebebini bile bilmeden otuyosun. Birde yaşıyorum diyosun. Yaşanan farkında olursun pilotları neden greve yaptiklarini; ) bilmediğin işlere burnunu sokma ve kapatirsin ceneni. Almanya hakkında yazdim, Türkiye değil. Sen turkiye benzettin yasadigin icin. Siyaset yönü değişti, AB də olduğu için çok dezavantajları var. gözüm gayet açık. Seninkiler kapali.
  • ___ _ Grevin sebebini bile bilmeden otuyosun. Birde yaşıyorum diyosun. Yaşanan farkında olursun pilotları neden greve yaptiklarini; ) bilmediğim işlere burnunu sokma ve kapatirsin ceneni. Almanya hakkında yazdim, Türkiye değil. Sen turkiye benzettin yasadigin icin. Siyaset yönü değişti, AB də olduğu için çok dezavantajları var. gözüm gayet açık. Seninkiler kapali.
  • __ almanya li değilsin olamaz. onlar daha hoşgörü yorumlar herseyi.

Alman Pilot Sendikası (VC), Alman havayolu şirketi Lufthansa ile yapılan görüşmelerde maliyet tasarrufuna ilişkin bir teklifin kabul edilmediğini ve pilotların yakın zamanda yeniden greve gidebileceğini bildirdi.

Sendikadan yapılan açıklamada, Lufthansa'nın Üst Yöneticisi (CEO) Carsten Spohr'un da katıldığı görüşmelerde sendikanın, Lufthansa'ya yaptığı 500 milyon avroluk maliyet tasarrufu sağlayabilecek "büyüme ve istihdam için ittifak" önerisinin kabul edilmediği ve pilotların her an greve gidebileceği kaydedildi. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen VC Sözcüsü Markus Wahl, Lufthansa'nın piyasa şartlarının iyileştirilmesi konusunda ilgi göstermediğini ve Lufthansa Yönetim Kurulu'nun ortak çözüm aramadığını ifade etti.

Görüşmelerde anlaşma sağlanamamasında Lufthansa'nın sorumlu olduğunu öne süren Wahl, "Şu an itibarıyla, Lufthansa, Lufthansa Kargo ve Germanwings'te her an grev beklenebilir. Lufthansa Grubu, bu anlaşmazlığın tırmanması konusunda tam sorumluluk sahibidir" ifadelerini kullandı.

Öte yandan sendika ile Lufthansa yönetimi arasındaki anlaşmazlık nedeniyle geçen yılın nisan ayından bu yana pilotlar, 12 kez greve gitmiş ve binlerce sefer iptal edilmişti. 

Lufthansa pilotları greve gidebilir

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Almanya ~ 3 yıl önce
http://m.youtube.com/watch?v=7PSFUJPtClk Ingiliz siyasetçi Nigel farage ab hakkında doğruları anlatıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Almanya tun ~ 3 yıl önce
___ _ Grevin sebebini bile bilmeden otuyosun. Birde yaşıyorum diyosun. Yaşanan farkında olursun pilotları neden greve yaptiklarini; ) bilmediğin işlere burnunu sokma ve kapatirsin ceneni. Almanya hakkında yazdim, Türkiye değil. Sen turkiye benzettin yasadigin icin. Siyaset yönü değişti, AB də olduğu için çok dezavantajları var. gözüm gayet açık. Seninkiler kapali.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Almanya ~ 3 yıl önce
___ _ Grevin sebebini bile bilmeden otuyosun. Birde yaşıyorum diyosun. Yaşanan farkında olursun pilotları neden greve yaptiklarini; ) bilmediğim işlere burnunu sokma ve kapatirsin ceneni. Almanya hakkında yazdim, Türkiye değil. Sen turkiye benzettin yasadigin icin. Siyaset yönü değişti, AB də olduğu için çok dezavantajları var. gözüm gayet açık. Seninkiler kapali.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Almanya ~ 3 yıl önce
__ almanya li değilsin olamaz. onlar daha hoşgörü yorumlar herseyi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000