17 Mart 2016, Perşembe 10:00:27

Lufthansa 2015'de uçuşa geçti

Almanya'nın bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Lufthansa'nın karı 2015 yılında hızlı arttı.
  • Markana Kalitene Prestijine Kurban Lufthansa
  • Yine klasik alman oyunu borsayi manipüle et ve kar kazan. Bir deutsche bank ve volkswagen borsa isine bir bakin. Hep sahtecilik ve manipüle. Almanlara hicbirsey olmaz akliniza koyun. Arkalarinda goldman sachs var.
  • Bayrak taşıyıcı şirketimizin başarısı gurur kaynağı ancak Lufthansa bizdeki gibi önemli bir konuda 1 saatlik iş bırakma eylemi yapanları kapının önüne koymuyor kabin ve koppit ekibi kaç defa grev yaptı günlerce kimse işten atılmadı sarı sendika göreve getirilmedi ve çalışanlarin şirkete bağlılığı daha fazla artı işte şirketin gerçek kârı bu!!
  • Temel ve thy'ndaki cümle hemşehrileri daha çok hamsi yesinler ki kafaları daha çok çalışsın almanları alt edecek yeni fikirler bulsunlar...

Almanya'nın bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Lufthansa'nın karı 2015 yılında hızlı arttı.

Almanya'nın bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Lufthansa'nın karı 2015 yılında, düşen yakıt maliyetlerinin etkisiyle keskin bir artış gösterdi.
    
2015 yılında net kar, 1,7 milyar euro seviyesine yükseldi.

Geleneksel olarak zarar oluşan 4. çeyrekte net zarar 2014'ün aynı dönemindeki 427 milyon eurodan 50 milyon euro seviyesine düştü.

Lufthansa'nın vergi ve faiz öncesi karı da 2015 yılında yüzde 55,2 artarak 1,82 milyar euro oldu. Şirket, 1,75-1,95 milyar euro aralığında kar bekliyordu.

2015 yılında satışlar yüzde 6,8 artışla 32,1 milyar euro oldu.

Lufthansa 2015'de uçuşa geçti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Lufthansa ~ 2 yıl önce
Markana Kalitene Prestijine Kurban Lufthansa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ebru ~ 2 yıl önce
Yine klasik alman oyunu borsayi manipüle et ve kar kazan. Bir deutsche bank ve volkswagen borsa isine bir bakin. Hep sahtecilik ve manipüle. Almanlara hicbirsey olmaz akliniza koyun. Arkalarinda goldman sachs var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çatla ~ 2 yıl önce
doyçland doyçland über alles, anten taksın çekemeyen herkes.
c ~ 2 yıl önce
catla yazan kisi anten senin biyerine ..... iq su eksi varlik
terbiyesiz ~ 2 yıl önce
terbiyesiz! seviyesiz! seni dava edeceğim.
Helal olsun!! ~ 2 yıl önce
Bayrak taşıyıcı şirketimizin başarısı gurur kaynağı ancak Lufthansa bizdeki gibi önemli bir konuda 1 saatlik iş bırakma eylemi yapanları kapının önüne koymuyor kabin ve koppit ekibi kaç defa grev yaptı günlerce kimse işten atılmadı sarı sendika göreve getirilmedi ve çalışanlarin şirkete bağlılığı daha fazla artı işte şirketin gerçek kârı bu!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
inandık mı ~ 2 yıl önce
Orada grev in saati tarihi şirkete önceden bildiriliyor. Her şey yasalara uygun işliyor. Bizde ise bazı çalışanlar bu akşam işe gitmiyoruz yeaa şeklinde iş bırakıyorlar. Buna rağmen çoğu yeniden işe alındı. Yalancılık karakteriniz olmuş..
Emeğe ve adalete saygın olsun ~ 2 yıl önce
10000 kişinin iş akdini kim sonlandırdı! Onuda söyle! İşten atılanlar hain degil birçoğunuzdan daha fazla şirketine bağlı! Korumalarla dışarı atılan insanlar 2 yılda neler kaybettiler biliyormusun! Kaçı işe alındı ve emekli edildi!Anayasaya aykırı grev yasağı kanunu çıkarsa sessizmi kalacaktı millet! Sadece 1 saat Lufthansada günlerce grev oldu kimi attılar!insanları otobüse doldurup zoraki sarı sendikalı yaptılar onuda savun! Yolunu bulan zaten kaçıyor meydan senin gibilere kalır !
hamsi ~ 2 yıl önce
Temel ve thy'ndaki cümle hemşehrileri daha çok hamsi yesinler ki kafaları daha çok çalışsın almanları alt edecek yeni fikirler bulsunlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000