02 Haziran 2010, Çarşamba 21:51:14

HABERTÜRK LUFTHANSA'NIN A380'İNİ OTOYOLA İNDİRDİ

Habertürk'ün internet sitesinde yer alan Lufthansa'nın A380 uçağı ile ilgili bir haber bu kadar da olmaz dedirtti.
  • İŞİ!
  • AYT de de yapılıyor şuanda.Hemde 2 tane birden. Halle kadar görkemli olmayacak ama Türkiyede bir İLK olacak.
  • Bu nasıl haber inanamadım, halbuki habertürkün yanılmıyorsam airport adından havacılık programı var pazarları yayınlanıyor.. Dünyada yüzlerce havalanı var otoyolların üzerinden köprü bağlantısıyla terminale geçiş sağlıyorlar.. Ne diyelim cahillik, boşverme, böyle bir şeyi nasıl gördüler, kontrol etmediler hiç mi bakarken görmediler, bir yolcu uçağı nasıl olurdu otobana iner inerse ortalık karışır facia olur ya kerdeşim otobana hiç yolcu uçağı iner mi hadi indi diyeli m nasıl olurda hala tek parça kalır bunu da düşünmüyorlar ah basın ah..
  • ben once şaka sandım okuyunca yuh dedim.. otoyola a 380 inerse yer yerinden oynar. haber turkun editorleri sizin kosedeki bir yazınızla geciştirilmez

Almanya'nın Saksonya eyaletine bağlı Leipzig ve Sachsen-Anhalt eyaletine bağlı Halle şehirlerinin ortak havalimanı olan Leipzig-Halle Havalimanı'nın ilgi çekici özelliği otoyol üzerinde olan iki adet taksi yolunun olması.

Akşam saatlerinde Habertürk'ün ekonomi bölümünde yer alan haberde: Lufthansa'nın yeni uçağı A380'in Leipzig-Halle Havalimanı'nın dışındaki bir otoyola iniş yapmak zorunda kaldığı, uçaktaki yolcuların ise hayatlarının şokunu yaşadığı belirtiliyor. 

Haberde belirtilen otoyol, aslında Leipzig-Halle Havalimanı'nın bünyesinde bulunan ve otoyol üzerinden geçen iki taksi yolundan Batı Köprüsü Taksiyolu. Yine haberde yer alan fotoğraf da Airplane-Pictures sitesinde yer alan ve Oldrich Chmel isimli bir fotoğrafçıya ait.

İŞTE HABERTÜRK'ÜN O HABERİ;AYNI TAKSİ YOLUNDAN GEÇEN DİĞER UÇAKLARHABERTÜRK LUFTHANSA'NIN A380'İNİ OTOYOLA İNDİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 7 yıl önce
İŞİ!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
AYT de de yapılıyor şuanda.Hemde 2 tane birden. Halle kadar görkemli olmayacak ama Türkiyede bir İLK olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu nasıl haber inanamadım, halbuki habertürkün yanılmıyorsam airport adından havacılık programı var pazarları yayınlanıyor.. Dünyada yüzlerce havalanı var otoyolların üzerinden köprü bağlantısıyla terminale geçiş sağlıyorlar.. Ne diyelim cahillik, boşverme, böyle bir şeyi nasıl gördüler, kontrol etmediler hiç mi bakarken görmediler, bir yolcu uçağı nasıl olurdu otobana iner inerse ortalık karışır facia olur ya kerdeşim otobana hiç yolcu uçağı iner mi hadi indi diyeli m nasıl olurda hala tek parça kalır bunu da düşünmüyorlar ah basın ah..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ben once şaka sandım okuyunca yuh dedim.. otoyola a 380 inerse yer yerinden oynar. haber turkun editorleri sizin kosedeki bir yazınızla geciştirilmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000