19 Aralık 2010, Pazar 08:25:24

FRANKFURT HAVAALANI'NDA YOLCULAR BİRBİRİNE GİRDİ

Yoğun kar nedeniyle uçuşların geciktiği ve iptal edildiği Almanya`nın Frankfurt havaalanında, yolcular arasında kavga çıktığı bildirildi.
  • Bir milleti ezmeye çalırsanız ırkçı da olur, milliyetçi de olur. Çoğunluğu temsil eden topraklarda azınlık durumuna düşürmeye çalırsanız, etki tepki hesabı.. Dünyada olan biteni, haberleri takip etmiyorsunuz sanırım. Ayrıca burda tartışılan asıl konu bu değil, yaranız varsa başka platformlarda dile getirin.
  • ben o havalimaninda yer hizmetlerinde calisiyorum.calistigim terminal 1 den 2 ye giderkene o skytrainlere binilecek yerde yataklar kurmuslar, millet orda bekliyor uyuyor.cikan ufak tefek kavgalari da polis ayirdi.birkac kisiden ibaret sadece.söz konusu olan kavgalar da terminal 1 de yasandi, lufthansa nin giselerinde oda.
  • thy calisanlari ermeni veya rum degildir sozlerinizi siddetle kiniyorum. calisanlarimiz baska etnik koken ve inanctan olursa ne olur: daha mi az degerli addedilmeleri gerekiyor. bu tur irkci yorumlarinizi kendinize saklayiniz. bir sozum de airporthaber'in editorlerine; goreviniz halklar arasinda, etnik koken, inanc veya siyasi durus temelinde ayrimcilik yapan ve temel insan haklarini zedeleyen gorusleri gozden gecirerek, yayimlamamak. lutfen bu yorumlarimi da sansurlemeden yayimlayin... saygilar.
  • Ben cuma sabahi newark dan frankfurt'a geldim ve bruksel'e ucusum iptal oldu. Yaklasik 260 ucus iptal olmustu ve uzun kuyruklar vardi. Ama ne bagiran, cagiran ne de kavga eden vardi. Haberinizin gercegi yansittigini zannetmiyorum. Ayni sekilde insanlarin Istanbul'da bekleyecegini hic zannetmiyorum, herkes gecikmelerin asiri kotu havasartlarindan dolayi oldugunun bilincinde olarak hareket ediyordu.

Görgü tanıkları, havaalanında Lufthansa'ya ait kontuarda bagajlarını vermek için yüzlerce yolcunun beklediği sırada bazı yolcuların sinirlenmesi sonucunda kavga çıktığını ifade etti. Bunun üzerine olay yerine çağrılan polisin yolcuları sakinleştirdiği belirtildi.

Frankfurt Havaalanı sözcüsü, yoğun kar nedeniyle 172 uçak seferinin iptal edildiğini kaydetti. Münih Havaalanı sözcüsü ise yaklaşık 300 uçak seferinin iptal edilmesi sonucunda yaklaşık 200'ün üzerinde kişinin geceyi havaalanında geçirdiğini, çok sayıda kişinin de otelde kalmak zorunda kaldığını belirtti.

Sözcü, yolcuların bundan memnun kalmadıklarını, ancak Frankfurt havaalanında olduğu gibi kavga çıkmadığını ifade etti. Havaalanındaki durumun büyük ölçüde normale döndüğünü belirten sözcü, yaklaşık bin uçak seferinin sadece 40`ının iptal edildiğini kaydetti.

FRANKFURT HAVAALANI'NDA YOLCULAR BİRBİRİNE GİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bir milleti ezmeye çalırsanız ırkçı da olur, milliyetçi de olur. Çoğunluğu temsil eden topraklarda azınlık durumuna düşürmeye çalırsanız, etki tepki hesabı.. Dünyada olan biteni, haberleri takip etmiyorsunuz sanırım. Ayrıca burda tartışılan asıl konu bu değil, yaranız varsa başka platformlarda dile getirin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ben o havalimaninda yer hizmetlerinde calisiyorum.calistigim terminal 1 den 2 ye giderkene o skytrainlere binilecek yerde yataklar kurmuslar, millet orda bekliyor uyuyor.cikan ufak tefek kavgalari da polis ayirdi.birkac kisiden ibaret sadece.söz konusu olan kavgalar da terminal 1 de yasandi, lufthansa nin giselerinde oda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
thy calisanlari ermeni veya rum degildir sozlerinizi siddetle kiniyorum. calisanlarimiz baska etnik koken ve inanctan olursa ne olur: daha mi az degerli addedilmeleri gerekiyor. bu tur irkci yorumlarinizi kendinize saklayiniz. bir sozum de airporthaber'in editorlerine; goreviniz halklar arasinda, etnik koken, inanc veya siyasi durus temelinde ayrimcilik yapan ve temel insan haklarini zedeleyen gorusleri gozden gecirerek, yayimlamamak. lutfen bu yorumlarimi da sansurlemeden yayimlayin... saygilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ben cuma sabahi newark dan frankfurt'a geldim ve bruksel'e ucusum iptal oldu. Yaklasik 260 ucus iptal olmustu ve uzun kuyruklar vardi. Ama ne bagiran, cagiran ne de kavga eden vardi. Haberinizin gercegi yansittigini zannetmiyorum. Ayni sekilde insanlarin Istanbul'da bekleyecegini hic zannetmiyorum, herkes gecikmelerin asiri kotu havasartlarindan dolayi oldugunun bilincinde olarak hareket ediyordu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000