08 Eylül 2011, Perşembe 08:05:30

BURSA-FRANKFURT SEFERLERİ GELİYOR...

Bursa Valisi Şahabettin Harput, "Yenişehir Havaalanı'ndan, Frankfurt'a da yolcu seferlerinin başlatılmasıyla alakalı hazırlık yapılıyor" dedi...
  • öger sadece yolcu olursa uçarbakınız zonguldak örneğine
  • öger düsseldorf seferleri başladı bu tutmaz burda potansiyel yok dendi sonra lufthansa münih seferlerine başladı bu tutmaz dendi fakat ögerde lufthansada seferlere devam ediyor potansiyel olmasa bir alman şirketi lufthansa neden ucsun ve yeni hat açmayı düşünsün demekki var potansiyel yok diyen arkadaşlar bursayı hiç görmediklerini bilmedikleri düşünüyorum bursa nufusu sanayisi ile istden sonra en büyük şehirdir bu seneki ihracaat rakamlarına bakarsanız görürsünüz elin almanı burdaki bu potansiyeli benim thy ye görmüyor bir arkadaşımın dedigi gibi yenişehir havaalanı politik nedenlerle göz ardı ediliyor saw açılmadan önce sunexpresin yaptıgı trabzon erzurum diyarbakır ve antalya ucusları %70 doluluk varken saw a yönlendiril mesela
  • Marmara bölgesinde aileleri ile birlikte yaklaşık 150.000 Alman vatandaşı yaşamaktadır.Bursa Türkiye de İstanbul dan sonra en fazla yabancı şirketlerin bulunduğu bir bölgededir.Lufthansa nın Münih seferleri doluluk oranında beklenenin üzerinde olduğundan ikinci hat olarak FRA açılacaktır.Ayrıca DHL,TOFAŞ,RENAULT gibi firmalarında büyük bir potansiyel olduklarını eklemek gerekir.
  • almanya (düsseldorf-bursa) seferini 3 yil önce ÖGER baslatti ve hala ucuyor.
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Yenişehir Kaymakamlığı binasında açıklamalarda bulunan Harput, Yenişehir Havaalanı'nın verimli hale getirilmesi için çalışmalara devam ettiklerini kaydetti. 
 
Vali Harput, Almanya ile ilişkilerin her alanda geliştiğini dile getirdi. Harput, Yenişehir Havaalanı'na ilginin daha da artması için çaba sarf ettiklerini dile getirdi. 
 
Almanya'nın Hessen eyaleti heyetinin ziyaretinde sanayi, ticaret ve turizm konusunda fikir alışverişinde bulunacaklarını ifade eden Harput, dün Bursa'da temaslarda bulunan Hessen Eyaleti Başbakan Yardımcısı Jörg-Uwe Hahn'ın Lufthansa'nın yönetim kurulu üyesi olduğunu söyledi. 
 
Harput, "Görüşülecek konulardan biri Yenişehir için büyük önem taşıyor. Lufthansa şu anda Yenişehir'den Münih'e uçak kaldırıyor. Yenişehir'den Frankfurt'a da yolcu seferlerinin başlatılmasıyla alakalı hazırlık yapılıyor. Bursa'dan direkt Frankfurt'a yolcu taşınması konusunda yerinde incelemeler de yapılacak. Yenişehir Havaalanı'ndan yeni bir seferin daha başlamasını istiyoruz" ifadelerini kullandı.
BURSA-FRANKFURT SEFERLERİ GELİYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
öger sadece yolcu olursa uçarbakınız zonguldak örneğine

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
öger düsseldorf seferleri başladı bu tutmaz burda potansiyel yok dendi sonra lufthansa münih seferlerine başladı bu tutmaz dendi fakat ögerde lufthansada seferlere devam ediyor potansiyel olmasa bir alman şirketi lufthansa neden ucsun ve yeni hat açmayı düşünsün demekki var potansiyel yok diyen arkadaşlar bursayı hiç görmediklerini bilmedikleri düşünüyorum bursa nufusu sanayisi ile istden sonra en büyük şehirdir bu seneki ihracaat rakamlarına bakarsanız görürsünüz elin almanı burdaki bu potansiyeli benim thy ye görmüyor bir arkadaşımın dedigi gibi yenişehir havaalanı politik nedenlerle göz ardı ediliyor saw açılmadan önce sunexpresin yaptıgı trabzon erzurum diyarbakır ve antalya ucusları %70 doluluk varken saw a yönlendiril mesela

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Marmara bölgesinde aileleri ile birlikte yaklaşık 150.000 Alman vatandaşı yaşamaktadır.Bursa Türkiye de İstanbul dan sonra en fazla yabancı şirketlerin bulunduğu bir bölgededir.Lufthansa nın Münih seferleri doluluk oranında beklenenin üzerinde olduğundan ikinci hat olarak FRA açılacaktır.Ayrıca DHL,TOFAŞ,RENAULT gibi firmalarında büyük bir potansiyel olduklarını eklemek gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
almanya (düsseldorf-bursa) seferini 3 yil önce ÖGER baslatti ve hala ucuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000