27 Mayıs 2010, Perşembe 15:03:59

Avrupa'nın en iyisi Lufthansa

"World Airline Award 2010" Almanya’nın en büyük havayolu şirketine verildi.
  • yahu bir sikayet söz konusu oldugunda thy sizi kayde bile almiyor, sizde tutturmussunuz thy dünyanin en iyisi diye. yabanci yolcularin yakindiklari en önemli konulardan biride bu iste arkadaslar. thy´ye sikayet mektubu yazdiginzda cevab almak imkansiz. lufthansa´ya mail dahi yazdiginzda adamlarin yetki alanlarindan dolayi bir sikayet söz konusu ise, size tutup paranizi geri dahi veriyorlar. iste fark burda...
  • THY ile yaptigim seyahatlerde hem cok keyifli ucuslar hem de rezaletlker yasadim. Problem genel bir standart yok. Avrupa veya Amerikaya business class uctugunuz zaman size krallar gibi muamele yapiyorlar. Baske yerlere ozellikle bazi Afrika ve Orta Dogu destinasyonlara uctugunuz zaman bu cok degisebiliyor. Gecenlerde Addis Abeba-Istanbul business class ucusunda is Ryanair kalitesinden fark yoktu. Kabin ekibinin ilgisizligi ve lagbaliligi hat safadaydi. (On galleyde parti yapiyorlardi...) LH ile uctugunuz zaman nereye giderseniz didin, ayni standartla karsilasiyorsununz.
  • Öncelikle habere yorumum: Lufthansa Avrupa'nın en iyi havayolu seçildi, alt haberde "world airline award 2010" Lufthansa'ya verildi yazıyor. Bu karmaşayı düzeltin çünkü Skytrax WAW yarışmasında Lufthansa 2010 Best European Airliner seçilmiştir. Ardından yorum yazanlara yorum, bu beğenmediğiniz THY Avrupa'nın 3. en iyi havayolu seçilmiştir. Bu ne demektir? Yolcular Skytrax'in anketini doldurup demiş ki THY, sen senin insanın senden nefret etse de bu British Airways, Air France, SAS, KLM, Iberia, TAP gibi şirketlerden daha iyisin. O da yetmemiş dünyanın economy class'da en iyi catering'ini sen yapıyorsun demiş. Atıp tutan arkadaşlara bir çift sözüm olacak: Dünya beğenmiş, siz beğenmeseniz kaç yazar.
  • agzını opeyim arkadasım.

Lufthansa ayrıca Atlantik aşırı uçuşlar kategorisinde de hizmet açısından üst sıralarda yer aldı.

Geçtiğimiz aylarda 100 ülkeden 18 milyon yolcunun katılımıyla gerçekleşen dünya havacılık sektörünün en kapsamlı anketinde Lufthansa Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçildi. Lufthansa’ya ödülü  Hamburg’ta verildi.

Lufthansa ayrıca Atlantik aşırı uçuşlar kategorisinde de üçüncülük ödülü aldı. Ankete katılan yolcuların özellikle Lufthansa’nın hizmet kalitesini vurguladıkları dikkat çekti. "First Class Lounge" kategorisinde de aday gösterilen  Lufthansa böylece dünyanın en iyi altı havayolu şirketi arasında  yer alıyor.

Havacılık sektörü üzerinde uzmanlaşmış olan pazar araştırması şirketi Skytrax tarafından gerçekleştirilen ankette her havayolu şirketi 35 farklı yolcu memnuniyeti kriteri açısından değerlendiriliyor. Kriterler uçak içi hizmetlerden havayolu şirketlerinin havaalanlarında sunmakta oldukları hizmetlere kadar uzanıyor. Bağımsız Skytrax tarafından ilk kez 1999 yılında gerçekleştirilen  anket her yıl tekrarlanıyor.

Avrupa'nın en iyisi Lufthansa

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
yahu bir sikayet söz konusu oldugunda thy sizi kayde bile almiyor, sizde tutturmussunuz thy dünyanin en iyisi diye. yabanci yolcularin yakindiklari en önemli konulardan biride bu iste arkadaslar. thy´ye sikayet mektubu yazdiginzda cevab almak imkansiz. lufthansa´ya mail dahi yazdiginzda adamlarin yetki alanlarindan dolayi bir sikayet söz konusu ise, size tutup paranizi geri dahi veriyorlar. iste fark burda...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY ile yaptigim seyahatlerde hem cok keyifli ucuslar hem de rezaletlker yasadim. Problem genel bir standart yok. Avrupa veya Amerikaya business class uctugunuz zaman size krallar gibi muamele yapiyorlar. Baske yerlere ozellikle bazi Afrika ve Orta Dogu destinasyonlara uctugunuz zaman bu cok degisebiliyor. Gecenlerde Addis Abeba-Istanbul business class ucusunda is Ryanair kalitesinden fark yoktu. Kabin ekibinin ilgisizligi ve lagbaliligi hat safadaydi. (On galleyde parti yapiyorlardi...) LH ile uctugunuz zaman nereye giderseniz didin, ayni standartla karsilasiyorsununz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Öncelikle habere yorumum: Lufthansa Avrupa'nın en iyi havayolu seçildi, alt haberde "world airline award 2010" Lufthansa'ya verildi yazıyor. Bu karmaşayı düzeltin çünkü Skytrax WAW yarışmasında Lufthansa 2010 Best European Airliner seçilmiştir. Ardından yorum yazanlara yorum, bu beğenmediğiniz THY Avrupa'nın 3. en iyi havayolu seçilmiştir. Bu ne demektir? Yolcular Skytrax'in anketini doldurup demiş ki THY, sen senin insanın senden nefret etse de bu British Airways, Air France, SAS, KLM, Iberia, TAP gibi şirketlerden daha iyisin. O da yetmemiş dünyanın economy class'da en iyi catering'ini sen yapıyorsun demiş. Atıp tutan arkadaşlara bir çift sözüm olacak: Dünya beğenmiş, siz beğenmeseniz kaç yazar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
agzını opeyim arkadasım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000