26 Nisan 2016, Salı 09:15:28

Almanya'da yine grev! Birçok uçuş iptal edildi

Alman Sendikalar Birliği'nin yarın Münih, Frankfurt, Düsseldorf, Köln-Bonn, Dortmund ve Hannover havaalanlarında yapacağı bir günlük uyarı grevi, birçok yolcuyu ve uçak seferini olumsuz etkileyecek.
  • bizler gibi biatçı olmayan, tepkisiz kalmayan, birlik olup,sömürülmeye karşı çıkıp haklarını arayan dünyanın her yerindeki emekçilere selam olsun...
  • avrupa bittii
  • hep 3. havalimanı yüzünden buunlarrr merkel kıskanıyoooo

Alman Sendikalar Birliği'nin yarın (Çarşamba günü) Münih, Frankfurt, Düsseldorf, Köln-Bonn, Dortmund ve Hannover havaalanlarında yapacağı bir günlük uyarı grevi, birçok yolcuyu ve uçak seferini olumsuz etkileyecek.

Binlerce Lufthansa yolcusunun yarın Almanya'nın birçok havaalanında yapılacak olan grev sebebiyle olumsuz etkileneceği belirtiliyor. Havayolu yetkililerinin yapmış olduğu açıklamada, yarın Münih Havaalanı'ndan yaklaşık 90 uçuşun yapılacağı ve tüm kıtalararası uçuşların yanı sıra Almanya iç hat ve Avrupa uçuşlarının bazılarının iptal edildiği kaydedildi.

Grevin özellikle iç hat ve Avrupa içi seferlerde iptallere yol açacağı öğrenildi. Gündüz saatlerinde grevin bitiminin ardından Frankfurt Havaalanı'nda seferlerin tekrar normale dönmesi bekleniyor. Lufthansa yetkilileri, iç hat seferleri iptal olan yolcuların trenle yolculuk yapabileceklerini ve isteyen yolcuların ise biletlerini erteleyebileceklerini açıkladı.

Almanya'da yine grev! Birçok uçuş iptal edildi

Facebook Yorum

Yorumlar

bravo ~ 2 yıl önce
bizler gibi biatçı olmayan, tepkisiz kalmayan, birlik olup,sömürülmeye karşı çıkıp haklarını arayan dünyanın her yerindeki emekçilere selam olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
b ~ 2 yıl önce
avrupa bittii

Yanıtla

Kalan karakter 1000
3. havalimanı ~ 2 yıl önce
hep 3. havalimanı yüzünden buunlarrr merkel kıskanıyoooo

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000