12 Mayıs 2011, Perşembe 11:30:53

ÖZEL JET'E HAVAŞ ARACI ÇARPTI

4. BM En Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı kapsamında İstanbul'a gelen Gine Bissau Cumhurbaşkanı Malam Bacai Sanha’nın uçağına Havaş aracı çarptı. Uçağın bakımı yapılamayınca, konuk Cumhurbaşkanı bir başka uçakla Türkiye’den ayrıldı.
  • geçmiş olsun birdaha bole kazalar olmasın inşş
  • Kazayı yapan arkadaşımıza geçmiş olsun. İllahi laf atmak için bu tarz talihsiz olaylarımı bekliyorsunuz? Asıl bu çirkin yorunları yazanlara yazıklar olsun.Belliki sizlerde bu sektörde çalışan birilerisiniz. Neydim değil ne olacağım deseniz iyi olur. Bırakın havaş'la uğraşamayı.Siz işinize bakın....
  • sakarlık yapın hemde kem küm bu ne pişkinlik..şark kurnazları sizi..
  • Ya Havaşı kapatın diyen cahil insan ve diğerleri; Sizin mi derdiniz ne tarz personel çalıştırıldığı. Sizmi karar vereceksiniz bu şirketin kapatılıp acılmasına herkez bir aklını başına toplasın yazdıklarına dikkat etsin.

İstanbul’da düzenlenen 4. BM En Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı’na katılmak için Türkiye’ye gelen Gine Bissau Cumhurbaşkanı Malam Bacai Sanha, talihsiz bir olay yaşadı.

9 Mayıs günü saat 20.30’da Gine’den İstanbul’a gelen konuk Cumhurbaşkanı Sanha’nın uçağına yer hizmeti veren Havaş’a ait bagaj çekici traktörü aracı çarptı.
 
Gine Cumhurbaşkanı Malam Bacai Sanha, temaslarına İstanbul’da devam ederken F-GUAJ kuyruk tescilli Falcon 50 tipi uçağın uçuşa engel teşkil edecek şekilde darbe aldığı belirlendi.

Atatürk Havalimanı Genel Havacılık apronunda park ettirilen uçağın bakım işlemlerinin yetişmeyeceğinin anlaşılması üzerine Cumhurbaşkanı Sanha için bir başka uçak ayarlandı.

Gine Bissau Cumhurbaşkanı Malam Bacai Sanha, bugün sabah saatlerinde bir başka özel uçakla Türkiye’den ayrıldı.

Uçağın bakımının bir kaç gün daha sürebileceği bildirildi.

İŞTE ATATÜRK HAVALİMANI'NDA BAKIMA ALINAN O UÇAK

©AirportHaber.com ÖZEL

ÖZEL JET'E HAVAŞ ARACI ÇARPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
geçmiş olsun birdaha bole kazalar olmasın inşş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kazayı yapan arkadaşımıza geçmiş olsun. İllahi laf atmak için bu tarz talihsiz olaylarımı bekliyorsunuz? Asıl bu çirkin yorunları yazanlara yazıklar olsun.Belliki sizlerde bu sektörde çalışan birilerisiniz. Neydim değil ne olacağım deseniz iyi olur. Bırakın havaş'la uğraşamayı.Siz işinize bakın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sakarlık yapın hemde kem küm bu ne pişkinlik..şark kurnazları sizi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ya Havaşı kapatın diyen cahil insan ve diğerleri; Sizin mi derdiniz ne tarz personel çalıştırıldığı. Sizmi karar vereceksiniz bu şirketin kapatılıp acılmasına herkez bir aklını başına toplasın yazdıklarına dikkat etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000