02 Mayıs 2017, Salı 11:12:16

Havaş en etik şirket seçildi

Türkiye’nin sektör lideri yer hizmetleri kuruluşu Havaş, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından bu yıl 5’inci kez düzenlenen ‘ETİKA 2016 Türkiye’nin En Etik Şirketleri’ çalışması kapsamında ödüle layık görüldü.
  • 15 yıl Havaş da çalıştım ve ayrıldım, yazılanlara bakıyorum da hem ekmeğini yiyeceksin hemde ... işden memnun kalmazsan ayrılır başka işe bakarsın, maaşı az diyenler maaşı fazla olan işe girersin neden bu kadar sitem ediliyor, ben her döneminde çalıştım, şimdiki yönetime laf söyleyenlere hitaben; biz bir a4 kağıdını bulamadığımız arkası yazılı olan kağıtlara çok fotokopi çektik siz o dönmede olsaydınız çıldırırdınız demek ki, Havaş zaten etik kurumsal bir şirket Yönetimi kutluyorum ve başarılarının devamını dilerim.
  • Kürşat Bey çok değerli bir insan ve Havaş'ı çok güzel temsil ediyor Havaş en etik şirket zaten sadece onaylanmış
  • Havaş gerçekten kurumsal bir şirket. Her kurumda kendini bilmezler var tabiki sonradan ne olduğunu unutup kendini şaşıranlar, hertürlü karaktersizliğe sahip olanlar...Ancak Kürşat Bey çok değerli bir insan ve Havaş'ı çok güzel temsil ediyor.Bende ekmeğini yiyenlerdenim ve şimdi geriye baktığımda çok güzel kazanımlarımın olduğunu düşünüyorum...Tebrikler Havaş:)
  • Etik? Liyakat? Antalya istasyonuna gelin de bir görün şuanda neler oluyor. Yeni başmüdür geldiğinden beri ben böyle bir değişim görmedim daha önce. Konuşmalarında departman değiştirip tecrübe kazanan insanların önünü açacaklarını söyleyen zihniyet sadece kendine çalışır oldu. Kutuplaşma had safhada. Müdüre hanımın yurtdışı gezisi arkadaşı ramp muduru krallığını ilan etti istasyonda. Lojistik planlama ve şimdide harekat departmanını kanatları altına aldi. Mudure hanımın ne kadar eşi dostu varsa bi yerlere geliyor. Bunları kimsenin görmemesi bilmemesi mümkün değil bence sadece 3 maymunu oynuyorlar.

Türkiye’nin sektör lideri yer hizmetleri kuruluşu Havaş, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından bu yıl 5’inci kez düzenlenen ‘ETİKA 2016 Türkiye’nin En Etik Şirketleri’ çalışması kapsamında ödüle layık görüldü.

Türkiye’de yer hizmetleri sektörüne yön veren kuruluşlardan olan ve uluslararası alanda da adından söz ettiren Havaş, Türkiye'de etik bilincinin oluşturulması, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla kurulan Türkiye Etik Değerleri Merkezi (EDMER) tarafından düzenlenen ‘Etika 2016 Türkiye Etik Ödülleri’nde en etik şirketler arasında yer alarak ödüle layık görüldü. Havaş; etik ve iş ahlakı farkındalığı yaratmak, etik bilincini yaygınlaştırmak ve gençlere örnek olacak şirket ve yöneticileri ödüllendirmek amacıyla her yıl düzenlenen Etika 2016 Türkiye Etik Ödülleri kapsamında, etik uygulamalarıyla öne çıkan şirketler arasına girerek ‘Türkiye Etik Ödülü’nün sahibi oldu.

Havaş Genel Müdürü Kürşad Koçak, ‘’Sektörümüzde ilk ve öncü kuruluş olma misyonumuz ve kurumsal değerlerimiz doğrultusunda, tüm faaliyet ve işbirliklerimizi etik çalışma anlayışımız temelinde sürdürüyoruz. Kökleri 84 yıl öncesine dayanan ve sürekli inovasyona, başarı çıtasını daha da yükseğe taşımaya odaklanan şirketimiz; çekirdek değerlerlerine bağlı, çalışanlarına, paydaşlarına ve çevreye duyarlı bir etik anlayışı, değişmez bir parça olarak kimliğinde taşımaktadır. Bu yaklaşımımızın bir göstergesi olarak, ‘Etika 2016 Türkiye Etik Ödülü’ne layık görülmekten mutluluk duyuyoruz. Etik bilincini artırmak ve gençlere bu anlamda örnek olmak açısından yaptığı çalışmalar nedeniyle Etik Değerler Merkezi’ne de teşekkür ederim’’ dedi.

EDMER’in, 64 sorudan oluşan anketine katılan ve uluslararası standartlara göre yapılması gerekenlerin %70’den fazlasını yerine getiren şirketler, ETİKA 2016 Türkiye Etik Ödülü’nü almaya hak kazandı. EDMER tarafından 2012 yılından bu yana verilen Türkiye’nin En Etik Şirketleri Ödülleri; Etik Değerler, Etik Kültür, İtibar Yönetimi, Kurumsal Yönetim, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Liderlik, Yaratıcılık, Önderlik ve Uyum Yönetimi kategorilerinde yer alan standartlara uyum sağlayan şirketler arasından belirleniyor.
 

Havaş en etik şirket seçildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

nejdet ~ 10 ay önce
15 yıl Havaş da çalıştım ve ayrıldım, yazılanlara bakıyorum da hem ekmeğini yiyeceksin hemde ... işden memnun kalmazsan ayrılır başka işe bakarsın, maaşı az diyenler maaşı fazla olan işe girersin neden bu kadar sitem ediliyor, ben her döneminde çalıştım, şimdiki yönetime laf söyleyenlere hitaben; biz bir a4 kağıdını bulamadığımız arkası yazılı olan kağıtlara çok fotokopi çektik siz o dönmede olsaydınız çıldırırdınız demek ki, Havaş zaten etik kurumsal bir şirket Yönetimi kutluyorum ve başarılarının devamını dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AytOps ~ 9 ay önce
İnsanların hepsi tazminat derdine çalışıyorlar. Unutmamak gerekiyor ki önümüzde memnuniyet anketi var. Sonuçlar şeffaf olsa da görsek baştakilerin suratlarını. Bugun tazminatını alıp giden var mı deseler kimse kalmayacak OPS , Yhm ve ramp de. Canına tak edenler bu saçma yönetimde tazminatlarını da yakıp gidiyorlar. Büyük değişiklik gerekiyor büyük
nejdet ~ 10 ay önce
Kürşat Bey çok değerli bir insan ve Havaş'ı çok güzel temsil ediyor Havaş en etik şirket zaten sadece onaylanmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir zamanlar ~ 11 ay önce
Havaş gerçekten kurumsal bir şirket. Her kurumda kendini bilmezler var tabiki sonradan ne olduğunu unutup kendini şaşıranlar, hertürlü karaktersizliğe sahip olanlar...Ancak Kürşat Bey çok değerli bir insan ve Havaş'ı çok güzel temsil ediyor.Bende ekmeğini yiyenlerdenim ve şimdi geriye baktığımda çok güzel kazanımlarımın olduğunu düşünüyorum...Tebrikler Havaş:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Karabela ~ 12 ay önce
Etik? Liyakat? Antalya istasyonuna gelin de bir görün şuanda neler oluyor. Yeni başmüdür geldiğinden beri ben böyle bir değişim görmedim daha önce. Konuşmalarında departman değiştirip tecrübe kazanan insanların önünü açacaklarını söyleyen zihniyet sadece kendine çalışır oldu. Kutuplaşma had safhada. Müdüre hanımın yurtdışı gezisi arkadaşı ramp muduru krallığını ilan etti istasyonda. Lojistik planlama ve şimdide harekat departmanını kanatları altına aldi. Mudure hanımın ne kadar eşi dostu varsa bi yerlere geliyor. Bunları kimsenin görmemesi bilmemesi mümkün değil bence sadece 3 maymunu oynuyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000