16 Nisan 2015, Perşembe 10:36:46

HAVAŞ ARACI KÖPRÜYE ÇARPTI

Havaş’a ait yer hizmetleri aracı Atatürk Havalimanı’nda yolcu köprüsüne çarptı. Köprüde ve araçta hasar oluştu.
  • yok işten çıkarırlar yok bilmem ne mutlumu olacaksınız bir insan işsiz kalacak ailesi varmı yok bakmakla mükellef oldu kümseler varmı demessinizki işallah öyle birşey olmaz yok fes ederler bilmem ne edersekerde kına yakarsınız ayıptır yaa biraz edep yaa rabbim bugğn ona vermiş yarın sizin başınıza verir insan oğluyuz yazıktır günahtır kimsenin ahı kimsede kalmaz başınıza denk gelirse bir gün anlarsınız
  • Şimdi bisey diyecem ama yayınlanmayacak. Ne olsa TGS'ye saldiran, kuyruk acısı arşa ulaşmış arkadaşlar ne diyeceğimi anlamışlardır. Boşuna sansürlemeyelim.
  • Fena girmiş. Çok geçmiş olsun
  • Hangi ara gittin masrafı çıkardın expermisiniz sigortası yokmu niye bu kadar dertlendin 20 bin $ var ya rulo yaptınmı bi yapsana boyu ne kadar ..

Havaş’a ait yer hizmetleri aracı Atatürk Havalimanı’nda yolcu köprüsüne çarptı. Köprüde ve araçta hasar oluştu.

Atatürk Havalimanı apronunda bugün görünmez bir kaza yaşandı. Havaş’a ait merdiven aracı, hizmet vereceği uçağa doğru ilerlemeye başladı. Yolcuların uçaktan inmesini sağlayan Havaş’a ait merdiven aracı, şoförün bir anlık dikkatsizliği sonucu 107 numaralı köprüye çarptı.

Çarpma sonrası hem köprüde hem de araçta hasar oluştu. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

©AirportHaber


HAVAŞ ARACI KÖPRÜYE ÇARPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Tk ~ 3 yıl önce
yok işten çıkarırlar yok bilmem ne mutlumu olacaksınız bir insan işsiz kalacak ailesi varmı yok bakmakla mükellef oldu kümseler varmı demessinizki işallah öyle birşey olmaz yok fes ederler bilmem ne edersekerde kına yakarsınız ayıptır yaa biraz edep yaa rabbim bugğn ona vermiş yarın sizin başınıza verir insan oğluyuz yazıktır günahtır kimsenin ahı kimsede kalmaz başınıza denk gelirse bir gün anlarsınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Şimdi bisey diyecem ama yayınlanmayacak. Ne olsa TGS'ye saldiran, kuyruk acısı arşa ulaşmış arkadaşlar ne diyeceğimi anlamışlardır. Boşuna sansürlemeyelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kuyruk ~ 3 yıl önce
Senin kuyruğunu fena acitmislar sanırım
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Fena girmiş. Çok geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Hangi ara gittin masrafı çıkardın expermisiniz sigortası yokmu niye bu kadar dertlendin 20 bin $ var ya rulo yaptınmı bi yapsana boyu ne kadar ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000