28 Ocak 2016, Perşembe 12:24:08

Germanwings'te skandal!

Barcelona-Düsseldorf seferini yapan Germanwings Havayolları’na ait yolcu uçağını kasten Fransız Alpleri'ne düşüren yardımcı pilot Andreas Lubitz'in, doktoruna gönderdiği elektronik postalarında 'intihar edeceğini' yazdığı ortaya çıktı.
  • Bu zalimi Bu kadar insanlarin kanina giren Kahtili cehenem. Katrani Bir daha Buralarda gostermeyin . Milletin derdini debrestirmeyin, Aksi takdirde. Gelirim. Oralara. Haaaaaaaas. Uzak diyardan. Herkese selamlar.
  • böyle tiplerde batı ülkelerinde çıkıyor psikopat ve yalnız bi karakterin toplu katliama girişmesi bizde ise cinayetler bireyseldir, bu kültür farkından kaynaklanan bişi galiba bunuda fly by wire açıklasın.
  • Anlamadığım bir şey var. Her haber için saçma yorum yapmak mecburide ben mi bilmiyorum. Saçmalayanlar sanırım kendilerini ya mecbur hissediyorlar ya da espri yaptıklarını zannediyorlar :-(
  • Sibel kekillinin bir klibini izleseydi vazgeçerdi intahardan.

Barcelona-Düsseldorf seferini yapan Germanwings Havayolları’na ait yolcu uçağını kasten Fransız Alpleri'ne düşüren yardımcı pilot Andreas Lubitz'in, doktoruna gönderdiği elektronik postalarında 'intihar edeceğini' yazdığı ortaya çıktı.

Lubitz'in 24 Mart 2015'te Fransa'nın güneyinde dağlık bölgeye düşürdüğü uçakta yolcu ve mürettebatla birlikte 149 kişi hayatını kaybetmişti.

Fransız Le Parisien gazetesinin haberine göre, Lubitz'in bilgisayarda yapılan incelemeler sonucu ortaya çıkan elektronik yazışmalarda 27 yaşındaki pilotun ailesi, yalnızlığı, hastalığı ve pilot olma tutkusuyla ilgili bilgiler yer alıyor.

"SON ÇÖZÜM UÇURUMDAN ATLAMAK"

Doktoruyla yaptığı yazışmalarda, “Bazen her şeyi arkamda bırakmayı düşünüyorum. Son çözüm uçuruma atlamak” diye yazan Lubitz, yazışmalarında yalnızlıktan da yakınmış.

2009 yılına kadar sağlıklı olan, ancak 2014 yılında ruh sağlığı bozulan ve depresyona giren Lubitz'in, doktoruna muayene sırasında uyku sorunu yaşadığını ve günde en fazla 1-2 saat uyuyabildiğini de aktardığı daha önce ortaya çıkmıştı.

Geçtiğimiz yıl Mart ayında gözlerinden şikayetçi olan Lubitz'i muayene eden doktor, genç pilotun yaşadığı sorunun gözlerinde olmadığını, psikolojik olduğunu rapor etmişti.

Fransız gazetesinin haberine, söz konusu elektronik yazışmaların soruşturma dosyasında olup olmadığı ise henüz kesinlik kazanmadı. (Hürriyet)

Germanwings'te skandal!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Everest. Tepesi. 8888 metre ~ 2 yıl önce
Bu zalimi Bu kadar insanlarin kanina giren Kahtili cehenem. Katrani Bir daha Buralarda gostermeyin . Milletin derdini debrestirmeyin, Aksi takdirde. Gelirim. Oralara. Haaaaaaaas. Uzak diyardan. Herkese selamlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
katliam ~ 2 yıl önce
böyle tiplerde batı ülkelerinde çıkıyor psikopat ve yalnız bi karakterin toplu katliama girişmesi bizde ise cinayetler bireyseldir, bu kültür farkından kaynaklanan bişi galiba bunuda fly by wire açıklasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kpt ~ 2 yıl önce
Anlamadığım bir şey var. Her haber için saçma yorum yapmak mecburide ben mi bilmiyorum. Saçmalayanlar sanırım kendilerini ya mecbur hissediyorlar ya da espri yaptıklarını zannediyorlar :-(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
özgür ~ 2 yıl önce
istediğimiz gibi yorum ypaarız? sen neden böyle bir yorum yapma gerekliliği hissediyorsun? sahibi misin buranın?
İsim / Rumuz ~ 2 yıl önce
Sibel kekillinin bir klibini izleseydi vazgeçerdi intahardan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Isim/rumuz ~ 2 yıl önce
kiyafetli mi kiyafetsiz mi?
Skandal ~ 2 yıl önce
Son anda intihardan vazgeçmiş diyorlar acaba bu durum mu aklına geldi de aniden vazgeçmek istedi?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000