10 Mayıs 2019, Cuma 10:11:06

Turkish Cargo'nun yeni rotası Porto oldu

Turkish Cargo, Portekiz’in liman şehri Porto’yu kargo uçuş ağına ekledi.
  • Baya Personel 5m'in sozlesmesi bitince cikacak gibi duruyor. Sartlar agir. İs 12 saate cikti. Kolay gelsin sirkete.

Turkish Cargo, Portekiz’in liman şehri Porto’yu kargo uçuş ağına ekledi.

Geniş uçuş ağıyla küresel hava kargo taşıyıcıları arasında en hızlı büyüyen marka olan Turkish Cargo, Portekiz’in en büyük ikinci şehri ve en önemli endüstri noktası Porto’yu (OPO), direkt kargo uçuşu gerçekleştirdiği destinasyonlar arasına ekledi.

Başarılı hava kargo markasının uçuş ağına eklediği Porto, Avrupa’nın önemli ticaret limanlarından biri olarak ciddi bir ihracat noktası konumunda yer alıyor. Turkish Cargo’nun Porto seferleri, A330-200F tipi kargo uçağıyla pazar günleri, İstanbul (IST) -  Madrid (MAD) – Porto (OPO) - İstanbul (IST) hattında icra edilecek.

Güneybatı Avrupa’da yer alan Porto, Kuzey Atlantik Okyanusu kıyılarında, tarihi M.S. 4. yüzyıla kadar uzanan önemli ticaret limanlarına sahiptir. Portekiz’e ismini veren ve Avrupa’nın en eski kentlerinden biri olan Porto’da 1.8 milyon kişi yaşamaktadır.

88’i direkt kargo destinasyonu, 300’den fazla noktadan oluşan geniş uçuş ağıyla dünyayı kapsayan Turkish Cargo; altyapısı, operasyonel kabiliyetleri, filosu ve alanında uzman ekipleriyle sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hava kargo taşımacılığında tercih edilen marka olmaya devam ediyor.

Turkish Cargo'nun yeni rotası Porto oldu

Facebook Yorum

Yorumlar

Ayvaz ali ~ 4 yıl önce
Baya Personel 5m'in sozlesmesi bitince cikacak gibi duruyor. Sartlar agir. İs 12 saate cikti. Kolay gelsin sirkete.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kargo işçisi ~ 4 yıl önce
5M gitti mi? Bir bilgin var mı abi? Tazminatları alıyor muyuz? Yeni şirket kim? Bilgilendirebilirsen çok sevinirim. Bir de 12 saat derken?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000