08 Ocak 2010, Cuma 12:40:23

DHMİ PARALARINI ALDI

Atatürk ve Antalya Havalimanları Terminallerinin peşin kira tahsilâtları bugün yapıldı.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • bir acayip şirket burası en başındsan en sonuna kadar hele son iki aydır dahada acayip oldu ilişkiler bir acayip insanlar bir acayip
  • Bu Berkay Ekim zamanında t2 deyken kendi akrabasını bagaj sarmadan kurtarıp bagaj ve köprüye bölümüne geçirebilmek için bazı kişilerin kuyusunu kazmaya çok çalıştı ama önce allah sonra gülay pekel gibi çok büyük bir insan olduğu için buna izin vermedi.gerçi allahı sopası yok derler ama var aslında.sonra ne oldu hep kazdığı kuyuya kendi düştü.sonunda allah iyi demedi arabasıyla takla attı ondan sonra neyin ne olduğunu birazcık anlar gibi oldu ama nafile.çabuk unuttu sopayı yine kuyu kazmaya devam etti.ama unuttuğu birşey var allah önce uyarı gönderir kazayla,beleyla ve musubetle bakar anladımı anlamadımı eğer biraz inançlıysa anlar etme bulma dünyası olduğunu yok inancı zayıfsa devam eder kötülüklere sonra allah öyle vururki sopasını.anlyana
  • en başta berkey ekim rahatsız oldu burdaki yazılanlardan, çünkü kendini övüp farklı tanıtırken herkese ,biri çıkıyor onunla ilgili ve yaptıklarıyla ilgili herşeyi anlatıyor en başta onun foyası ve nasıl nöbetçi müdür olarak kaldığı ortaya çıkıyor hemde hiç hak etmediği halde.keşke diğer nöbetçi müdürlerde genel müdürle tenis oynasaydı,balığa gitseydi kitapçıyla yemeğe gitseydi şirin gözüküp dalkavukluk yapsalardı. belki o zaman onlarda kalırdı.
  • burda herkesin foyası çıktıta ondan silinmiştir.kimin ne olduğunu herkes öğrendi buda bazı kişilerin işine gelmedi ve rahatsız etti galiba.
  • ne oldu burdaki yorumlara.nereye uçtu gitti acaba.yada neden uçtu gitti acaba.gerçekler birilerini rahatsız etti galiba.gerçeklerden kaçamazsınız.

DHMİ Genel Müdürlüğü’nün Ankara Etiler’deki merkezinde yapılan ödeme törenine Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hasan Taçoy, DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, TAV Havalimanları Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, TAV Holding CEO’su Sani Şener, IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çeçen başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

2008 yılında Antalya Havalimanı’nı işletme hakkını alan IC Fraport ortaklığı, DHMİ’ye ilk taksit ödemesini yapacak. İbrahim Çeçen, ICF Airport adına 100.5 milyon euro’luk (yaklaşık 210 milyon TL) ödeme çekini Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’a teslim etti.

Geçen yıl İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki Airport Otel’de 140 milyon dolarlık (205 milyon TL) yıllık kira ödemesini yapan TAV adına da ödemeyi Hamdi Akın yaptı.

5 bin 659 gün süreyle işletme hakkının TAV Havalimanlarına devredildiği Atatürk Havalimanı’nın günlük kirası 450 bin dolara geliyor.

İki ödeme ile bir günde DHMİ’nin kasasına 415 milyon TL girmiş oldu.

Bakan Binali Yıldırım, esprili bir dille ödeme yapan işletmecilere teşekkür ederek tahsil edilen bu paranın Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e düğün hediyesi olacağını söyledi.

Öte yandan temel ATC (Hava Trafik Kontrolörlüğü) kurslarını başarıyla tamamlayan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşı 16 Hava Trafik Kontrolörüne de sertifikaları verildi.

DHMİ paraları kaptı

DHMİ paraları kaptı

DHMİ paraları kaptı

DHMİ paraları kaptı

DHMİ paraları kaptı

DHMİ PARALARINI ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 12 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
bir acayip şirket burası en başındsan en sonuna kadar hele son iki aydır dahada acayip oldu ilişkiler bir acayip insanlar bir acayip

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Bu Berkay Ekim zamanında t2 deyken kendi akrabasını bagaj sarmadan kurtarıp bagaj ve köprüye bölümüne geçirebilmek için bazı kişilerin kuyusunu kazmaya çok çalıştı ama önce allah sonra gülay pekel gibi çok büyük bir insan olduğu için buna izin vermedi.gerçi allahı sopası yok derler ama var aslında.sonra ne oldu hep kazdığı kuyuya kendi düştü.sonunda allah iyi demedi arabasıyla takla attı ondan sonra neyin ne olduğunu birazcık anlar gibi oldu ama nafile.çabuk unuttu sopayı yine kuyu kazmaya devam etti.ama unuttuğu birşey var allah önce uyarı gönderir kazayla,beleyla ve musubetle bakar anladımı anlamadımı eğer biraz inançlıysa anlar etme bulma dünyası olduğunu yok inancı zayıfsa devam eder kötülüklere sonra allah öyle vururki sopasını.anlyana

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
en başta berkey ekim rahatsız oldu burdaki yazılanlardan, çünkü kendini övüp farklı tanıtırken herkese ,biri çıkıyor onunla ilgili ve yaptıklarıyla ilgili herşeyi anlatıyor en başta onun foyası ve nasıl nöbetçi müdür olarak kaldığı ortaya çıkıyor hemde hiç hak etmediği halde.keşke diğer nöbetçi müdürlerde genel müdürle tenis oynasaydı,balığa gitseydi kitapçıyla yemeğe gitseydi şirin gözüküp dalkavukluk yapsalardı. belki o zaman onlarda kalırdı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
burda herkesin foyası çıktıta ondan silinmiştir.kimin ne olduğunu herkes öğrendi buda bazı kişilerin işine gelmedi ve rahatsız etti galiba.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ne oldu burdaki yorumlara.nereye uçtu gitti acaba.yada neden uçtu gitti acaba.gerçekler birilerini rahatsız etti galiba.gerçeklerden kaçamazsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000