26 Temmuz 2016, Salı 13:32:07

Sabiha Gökçen'e tarifeli uçakla uyuşturucu!

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, tarifeli uçakta 110 kilo 69 gram esrar ele geçirildi.
  • Dunya aldi basini gidiyor! Gidisat cok kotu bi haller oluyor bize. Allah sonumuzu hayretsin.
  • Hangi havayolu????????
  • Çakallar iş başında,ama işbirlikleri nerede asıl önemlisi onlar. Yoksa böyle bir şey cesaret ister.
  • Diyarbakırda güvenlik çok zayıf özel güvenlik yerine polis kontrol etmeli başka olaylara gebe
  • simdi adamlarin guvendigi emniyet mensubu mu degistiki? bence bu hatlarda tonlar tasiniyordur. 100kg nedirki .
  • "Uyuşturucu dolu bavulları, para karşılığı Diyarbakır Havalimanında arama-tarama noktasından geçirmeden içeriye soktuğu belirlenen 2 özel güvenlik görevlisinin de yakalandığı öğrenildi." ya bomba olsaydı bavullarda!!
  • Para karşılığında Arama/taramadan geçmeyen bavulların içerisinde bugün esrar bulundu peki bu bir bomba olsaydi ve bu bomba havada patlamış olsaydi.... Artik falcıya siz düşünün...
  • Hep diyorum güvenlik personeline niye güvenelim onların ne ayrıcalığı var onlar da ilk girişte aranmalı öyle içeriye girmeli aynı şekilde diğerleri de artık hiç kimsenin güvenirliği kalmadı asker polis güvenlik memur hata yapmayacak meslek grubu var mı her meslekte böyle kişiler çıkar o yüzden herkese Şüphe ile bakılmalı yok askerden polisten güvenlikçiden Şüphe etmeyelim havaştan Çelebi'den temizlikten THY personelinden Şüphe edelim geçti o günler artık herkes aranmadan terminale gitmemeli kim olursa olsun
  • Hangi havayolu

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, tarifeli uçakta 110 kilo 69 gram esrar ele geçirildi. Şüphelilerin, darbe girişimi sonrası yaşanan yoğunluk nedeniyle güvenlik tedbirlerinin azaldığını düşünerek sevkıyat yaptıkları öğrenildi.

Sabiha Gökçen Havalimanında düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, tarifeli uçakta 110 kilo 69 gram esrar ele geçirildi. Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 23 Temmuz'da Sabiha Gökçen Havalimanında yaptığı çalışmalar kapsamında, Diyarbakır'dan gelen tarifeli uçakta özel eğitimli narkotik köpekleriyle incelemelerde bulundu.

Köpeklerin sinyal vermesi üzerine uçağın bagaj bölümünde arama yapan polis, 6 bavul içerisine yerleştirilmiş 110 kilo 69 gram esrar buldu. Ekipler, havalimanı terminalindeki bagaj bandına yerleştirdikleri bavulları almaya gelen H.A. ve M.F.A'yı gözaltına aldı.

Uyuşturucu dolu bavulları, para karşılığı Diyarbakır Havalimanında arama-tarama noktasından geçirmeden içeriye soktuğu belirlenen 2 özel güvenlik görevlisinin de yakalandığı öğrenildi.

Emniyetteki işlemlerin ardında adliyeye sevk edilen H.A. ve M.F.A'nın tutuklandığı, Diyarbakır'da gözaltına alınan 2 güvenlik görevlisinin ise işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Şüphelilerin emniyetteki ifadelerinde, İstanbul Emniyetinin darbe girişimi sonrası yaşanan yoğunluğa bağlı olarak güvenlik tedbirlerini azaltmış olabileceğini düşünerek böyle bir işe kalkıştıklarını söyledikleri kaydedildi.

Sabiha Gökçen'e tarifeli uçakla uyuşturucu!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Yesim ~ 5 yıl önce
Dunya aldi basini gidiyor! Gidisat cok kotu bi haller oluyor bize. Allah sonumuzu hayretsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yhm ~ 5 yıl önce
Hangi havayolu????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çakalsınız ~ 5 yıl önce
Çakallar iş başında,ama işbirlikleri nerede asıl önemlisi onlar. Yoksa böyle bir şey cesaret ister.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk plt ~ 5 yıl önce
Diyarbakırda güvenlik çok zayıf özel güvenlik yerine polis kontrol etmeli başka olaylara gebe

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anladim ~ 5 yıl önce
yani komisyoncu ve ucret tarifesi degismeli diyorsun?
ilginc ~ 5 yıl önce
simdi adamlarin guvendigi emniyet mensubu mu degistiki? bence bu hatlarda tonlar tasiniyordur. 100kg nedirki .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
idam bunlara lazım ~ 5 yıl önce
"Uyuşturucu dolu bavulları, para karşılığı Diyarbakır Havalimanında arama-tarama noktasından geçirmeden içeriye soktuğu belirlenen 2 özel güvenlik görevlisinin de yakalandığı öğrenildi." ya bomba olsaydı bavullarda!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kartal ~ 5 yıl önce
Para karşılığında Arama/taramadan geçmeyen bavulların içerisinde bugün esrar bulundu peki bu bir bomba olsaydi ve bu bomba havada patlamış olsaydi.... Artik falcıya siz düşünün...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ya yine güvenlik ~ 5 yıl önce
Hep diyorum güvenlik personeline niye güvenelim onların ne ayrıcalığı var onlar da ilk girişte aranmalı öyle içeriye girmeli aynı şekilde diğerleri de artık hiç kimsenin güvenirliği kalmadı asker polis güvenlik memur hata yapmayacak meslek grubu var mı her meslekte böyle kişiler çıkar o yüzden herkese Şüphe ile bakılmalı yok askerden polisten güvenlikçiden Şüphe etmeyelim havaştan Çelebi'den temizlikten THY personelinden Şüphe edelim geçti o günler artık herkes aranmadan terminale gitmemeli kim olursa olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yhm ~ 5 yıl önce
Hangi havayolu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000