15 Mart 2011, Salı 12:41:48

İSG'DEN UÇ, ARABAN OLSUN

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı tarafından düzenlenen Nissan Qashqai çekilişinin talihlisi belli oldu.
  • SAW ne kadar büyürse büyüsün AHL her zaman en büyük kalmaya devam edecektir ! AHL nin bulundugu konum, ulaşımının kolaylıgı, düzeni, çalıştıgı uçak firmaları sayısı, uçuş noktası fazlalığı, THY başda olmak üzere dünyanın bir çok önde gelen 1.sınıf havayoluna hızmet vermesi, sosyal etkınlıklerı, şehirin merkezınde olması, metro nun olması gibi sayılamayacak kadar çok hizmetleri AHL yi her zaman Türkiye de 1 numara Avrupada 9 numara ve Dünyada 36 numara yapmaya devam edecektir... AHL ödüle doymayan bir havalimanıdır. SAW ın zamanla AHL yi geçme şansı yoktur ! Parisdeki örneği İstanbul ile kıyaslayamassınız. Çünkü SAW ın en büyük olumsuzluğu köprünün diğer yüzünde olması ama otellerin % 95 inden fazlası Avrupa kesımınde ve AHL ye yakındır...
  • Beyin özürlü arkadaşım geçen sene AHL %10 büyümüş yani gelene hayır dememiş kapasite sorununu slotları peak yayarak cözmüş Anadolu yakasında ve çevresinde yaşıyan 12 milyon insan tercih ediyor ISG'yi hani senin ikinci sınıf dediğin 16 milyon insan, arkadaşım sen çatla biz keyfini çıkarıyoruz, bu arada üzülme be çalış seninde olur.
  • O formu doldurduğum gün ne kadar umutluydum bana çıkacağından. Hatta bugün jeep fiyatlarına bakıyordum aklıma geldi, yaw benim bir Qashqaim olacaktı ne oldu acaba diye ararken başka bir sitede gördüm kazananın ismini. Hayırlı olsun, kazasız belasız kullansın diyorum.
  • Arabayı kazanan kişi isg nin iş ve işçi saglıgı raportörü ayla demirel olmasın sakın...
  • Bre gafil o havalimanına 4 yıldır gelip gidiyorum. Düzensiz karambol ile yönetilen bir havalimanı. Hizmet yok, düzen yok, güvenlik yok, yeterli polis bile yok... Yok oglu yok...Sabiha Gökçen hızla büyüyorsa AHL nin ihtiyaçlara cevap verememesi ve yetersiz kalışındandır. Yoksa Sabihadan yani 2.sınıf havalimanından kim uçar ? Tabiki senin gibi 2.sınıf insanlar uçar :))))
  • ulaşım sorunu çok büyük
  • Hayatında ISG'dan uçmamış cahil vatandaş, gel bir uçta medeniyet gör, zamanında kalkış gör, zamanında inişin zevkini yaşa. Gerçi sen baktığın at gözlüğüyle ancak burnun ucunu görürsün. Sen ne görürsen gör 16 milyon insan bir şey görüyor ki SAW'ı tercih ediyor. Dünyanın en hızlı büyüyen havalimanı büyümeye devam ediyor. Senin gibi çekemeyenlere rağmen.,
  • Araba vermekle hizmet olmaz ! HİZMET NEREDE HİZMET ???
Yolcuların güvenli ve konforlu uçuşlar gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla, geniş ürün yelpazesi ile kaliteli hizmet sunan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan 10 Kasım 2010- 10 Şubat 2011 tarihlerinde uçan yolcular arasından düzenlenen çekilişte, 2011 model Nissan Qashqai’nin sahibi, İstanbul’da ikamet eden Ayla Demirel isimli yolcu oldu. 18 yaşını doldurmuş ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan yolcuların katılabildiği çekiliş kampanyasının talihlisi 8 Mart 2011 tarihinde noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı tarafından düzenlenen çekiliş kampanyasına, toplam 99 bin 793 kişi katıldı. Çekiliş; Sabiha Gökçen Havalimanı terminalinde kampanya standlarına müracaat ederek, biniş kartlarını ibraz eden ve kampanya kuponunu doldurarak çekilişe katılmaya hak kazanan yolcular arasında gerçekleştirildi. Standa uğrayamayan yolcular için ise, giden yolcu katı iç ve dış hatlar kara ve hava tarafında gezici elemanlar tarafından verilen kampanya katılım kartıyla, www.sabihagokcen.aero/cekilis adresindeki forma giriş yapmak suretiyle çekilişe katılım sağlandı.

Yolculara sunduğu benzersiz fırsatlar ile 2010 yılını 11.6 milyon yolcu rakamıyla tamamlayan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı; ilkini, geçtiğimiz yılın haziran ayında gerçekleştirdiği otomobil çekilişi kampanyasını bu yıl da sürdürerek, yolcularına otomobil kazandırmaya devam edecek. 17 Şubat 2011 - 23 Mayıs 2011 tarihlerinde gerçekleştirilecek yeni çekiliş kampanyasında, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçan yolcular arasından yapılacak çekilişte, bir talihli son model bir Nissan Juke sahibi olma şansını yakalayacak.

Kampanyanın talihlisi 15 Haziran 2011 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek. Çekiliş sonuçları ise, 17 Haziran 2011 tarihli Radikal Gazetesi’nde ilan edilecek.

Yeni kampanyanın katılım koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgiye; http://www.sabihagokcen.aero/nissan_juke_kampanya sitesinden ulaşılabilir.
İSG'DEN UÇ, ARABAN OLSUN

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 13 yıl önce
SAW ne kadar büyürse büyüsün AHL her zaman en büyük kalmaya devam edecektir ! AHL nin bulundugu konum, ulaşımının kolaylıgı, düzeni, çalıştıgı uçak firmaları sayısı, uçuş noktası fazlalığı, THY başda olmak üzere dünyanın bir çok önde gelen 1.sınıf havayoluna hızmet vermesi, sosyal etkınlıklerı, şehirin merkezınde olması, metro nun olması gibi sayılamayacak kadar çok hizmetleri AHL yi her zaman Türkiye de 1 numara Avrupada 9 numara ve Dünyada 36 numara yapmaya devam edecektir... AHL ödüle doymayan bir havalimanıdır. SAW ın zamanla AHL yi geçme şansı yoktur ! Parisdeki örneği İstanbul ile kıyaslayamassınız. Çünkü SAW ın en büyük olumsuzluğu köprünün diğer yüzünde olması ama otellerin % 95 inden fazlası Avrupa kesımınde ve AHL ye yakındır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Beyin özürlü arkadaşım geçen sene AHL %10 büyümüş yani gelene hayır dememiş kapasite sorununu slotları peak yayarak cözmüş Anadolu yakasında ve çevresinde yaşıyan 12 milyon insan tercih ediyor ISG'yi hani senin ikinci sınıf dediğin 16 milyon insan, arkadaşım sen çatla biz keyfini çıkarıyoruz, bu arada üzülme be çalış seninde olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
O formu doldurduğum gün ne kadar umutluydum bana çıkacağından. Hatta bugün jeep fiyatlarına bakıyordum aklıma geldi, yaw benim bir Qashqaim olacaktı ne oldu acaba diye ararken başka bir sitede gördüm kazananın ismini. Hayırlı olsun, kazasız belasız kullansın diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Arabayı kazanan kişi isg nin iş ve işçi saglıgı raportörü ayla demirel olmasın sakın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bre gafil o havalimanına 4 yıldır gelip gidiyorum. Düzensiz karambol ile yönetilen bir havalimanı. Hizmet yok, düzen yok, güvenlik yok, yeterli polis bile yok... Yok oglu yok...Sabiha Gökçen hızla büyüyorsa AHL nin ihtiyaçlara cevap verememesi ve yetersiz kalışındandır. Yoksa Sabihadan yani 2.sınıf havalimanından kim uçar ? Tabiki senin gibi 2.sınıf insanlar uçar :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ulaşım sorunu çok büyük

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hayatında ISG'dan uçmamış cahil vatandaş, gel bir uçta medeniyet gör, zamanında kalkış gör, zamanında inişin zevkini yaşa. Gerçi sen baktığın at gözlüğüyle ancak burnun ucunu görürsün. Sen ne görürsen gör 16 milyon insan bir şey görüyor ki SAW'ı tercih ediyor. Dünyanın en hızlı büyüyen havalimanı büyümeye devam ediyor. Senin gibi çekemeyenlere rağmen.,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Araba vermekle hizmet olmaz ! HİZMET NEREDE HİZMET ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000