20 Eylül 2011, Salı 10:51:17

İSG'DEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

UNICEF’in, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle düzenlediği ilköğrenimini tamamlayamamış binlerce çocuğa okul kapısını açacak olan “Stars of İstanbul” sosyal sorumluluk projesi kapsamında eğitime destek yıldızları, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda sergilenmeye başlandı.
  • opet ve paro işbirliği sanki yıldızlar
  • yıldıızn ortasındaki bana opet i çağrıştırıyor sponsor galiba
Açıldığı günden bu yana bir çok eğitim ve sanat projesinin içinde yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı’nda; okul dışı kalmış çocukların eğitimine katkı sağlamak amacıyla, terminale üç adet yıldız konuldu.

UNICEF’in Türkiye’deki 60. hizmet yılı çalışmaları kapsamında, UNICEF Türkiye Milli Komitesi ile birlikte düzenlediği sosyal sorumluluk projesinde; Bayındır Sağlık Grubu’na ait yıldız, giden yolcu katı iç hatlar sergi alanında, Opet’e ait 2 adet yıldız ise, giden yolcu katı dış hatlar sergi alanı ile gelen yolcu katı iç hatlar holünde sergileniyor.

Eğitime destek olmak isteyen kuruluşların yıldızla katıldığı proje kapsamında; ülkemizde 9-14 yaş arası okul dışı kalmış 90.000 çocuğun, hızlandırılmış eğitimle yaşıtlarının seviyesine getirilmesi için gerekli fonların yaratılmasına katkıda bulunmak amaçlanıyor. İstanbul'un en geniş kentsel sanat ve sosyal sorumluluk projesi olma özelliği taşıyan “Stars of İstanbul” açıkhava sergisinde; 75 Marka’nın, 110 sanatçı, tasarımcı, zanaatkarın anlam kattığı eşsiz 120 yıldız tasarımları, İstanbul’un çeşitli noktalarında, Kasım ayı sonuna kadar sergilenecek.

Endüstriyel tasarımcı Aziz Sarıyer tarafından, ”insanı temsil eden bir sembol” formunda tasarlanan yıldızlardan en beğenilenler, Aralık ayında yapılacak açık artırma ile satışa sunulup elde edilen gelir çocukların eğitimine harcanacak. Proje neticesinde, her bir yıldız ile 100 çocuğun okuması hedefleniyor.
İSG'DEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
opet ve paro işbirliği sanki yıldızlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yıldıızn ortasındaki bana opet i çağrıştırıyor sponsor galiba

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000