03 Aralık 2013, Salı 16:52:41

İSG ENGELLİ SPORCULARIN FOTOĞRAFLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Pendik Belediyesi, Pendik Kaymakamlığı ve Gedik Üniversitesi tarafından ortaklaşa düzenlenen “Sporla Değişen Hayatlar” fotoğraf sergisi, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda ziyarete açıldı.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Pendik Belediyesi, Pendik Kaymakamlığı ve Gedik Üniversitesi’nin katkılarıyla hazırlanan, ‘Sporla Değişen Hayatlar’ fotoğraf sergisine evsahipliği yapıyor.

“Aktifim Toplumun İçindeyim” temalı 30 adet fotoğraftan oluşan serginin açılışı, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, HEAŞ Genel Müdürü Hasan Naiboğlu, İSG Genel Müdür Yardımcısı Berk Albayrak ve Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Hülya Gedik Sadıklar’ın yanı sıra havalimanı protokolü, İSG yöneticileri ve engelli sporcuların katılımıyla gerçekleşti.

Pendik Belediye Başkanı Şahin ve Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Sadıklar’ın yaptığı açılış konuşmalarının ardından davetliler sergiyi gezerek, fotoğrafları inceleme fırsatı buldular.

3 Aralık’ta kutlanan Dünya Engelliler Günü’nde, engellilerin sosyal hayatta yaşadıkları problemlere dikkat çekmek ve bu konuda ortak bir farkındalık oluşturmak adına özel bir proje olan “Sporla Değişen Hayatlar” Fotoğraf Sergisi, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı  Dış Hatlar Giden Katı Sergi Alanı’nda Aralık ayı sonuna kadar ziyaret edilebilecek.İSG ENGELLİ SPORCULARIN FOTOĞRAFLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000