15 Ekim 2015, Perşembe 11:00:29

Pegasus'un yeni rotası Eilat oldu

Pegasus, uçuş ağına İsrail Eilat’ta Ovda Havalimanı’nı ekleyerek toplam uçuş noktası sayısını 101’e çıkardı.
  • sabihada slot derdi yok nasılsa çiftlik
  • eilat'ta yaz sezonunda aeroflot çok uçuş yapıyor ama kış döneminde yurtiçi uçuşlar dışında pek bişey yok.denemekde yarar var dı flypgs'yi kutlarım...
  • Israil ...
  • Thy Akabe'ye,Pgs Eylat'a uçuyor.2 ülke 2 komşu şehir.Fatih ve Üsküdar gibi.Birine git öbüründen dön.
  • hmm.. biraz iddialı bir destinasyon.
  • yok deniliyor ama her tarafa da uçuş planlıyorlar..

Pegasus, uçuş ağına İsrail Eilat’ta Ovda Havalimanı’nı ekleyerek toplam uçuş noktası sayısını 101’e çıkardı. Pegasus’un, İsrail’de Tel Aviv’den sonra 2. uçuş noktası olan Eilat’a uçuşları 1 Aralık’ta başlayacak ve misafirler Ovda Havalimanı’na İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan haftanın 3 günü karşılıklı düzenlenecek seferlerle ulaşabilecek.

Pegasus’un İsrail’in Kızıldeniz’e kıyısı olan turistik Eilat şehrine yaklaşık 60 km mesafede bulunan Ovda Havalimanı’na gerçekleşecek uçuşlarının biletleri 29.99 $’dan başlayan fiyatlarla www.flypgs.com, mobile.flypgs.com, Pegasus’un Mobil Uygulamaları ve  acente kanalları aracılığıyla satışa sunuldu.

İsrail’in güneyinde yer alan ve ülkenin 2. uluslararası havalimanı olan Ovda Havalimanı’na uçuşlar, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Salı, Perşembe ve Pazar günleri saat 21:30’da kalkacak. Pegasus misafirleri Ovda Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yerel saatle sabah 04:00’te gerçekleşecek seferlerle ulaşabilecek.

İsrail’in turistik Eilat şehri, dalış sporlarına uygun mercan kayalıklarıyla ve Kızıldeniz kıyısındaki ünlü plajlarıyla tanınıyor. Bölge özellikle farklı tatil arayışında olan turistleri cezbediyor.

Pegasus, Ovda Havalimanı’ndan 61 noktaya bağlantılı uçuruyor

Pegasus, Ovda Havalimanı’nı İstanbul üzerinden iç hatlarda Adana, Ankara, İzmir, Kayseri, Antalya, Batman, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Denizli, Erzurum, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon, Van olmak üzere 19, dış hatlarda ise Amsterdam, Atina, Barselona, Belgrad, Milan, Bologna, Basel, Budapeşte, Köln, Kopenhag, Brüksel, Moskova, Dusseldorf, St. Etienne, Stokholm, Kuzey Kıbrıs, Roma, Frankfurt, Hamburg, Kharkiv, Londra Gatwick, Londra Stansted, Lviv, Lyon, Madrid, Marsilya, Münih, Milan Malpensa, Nice, Nürnberg, Paris, Oslo, Bükreş, Prag, Priştine, Saraybosna, Üsküp, Stuttgart, Berlin, Tiran, Viyana, Zürih olmak üzere 42, toplamda 61 noktaya bağlantılı uçuruyor.

Yeni uçuş noktası Eilat-Ovda Havalimanı ile birlikte yurt dışında 67 olmak üzere 40 ülkede 101 noktaya seferler düzenleyen Pegasus Hava Yolları’nın sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına www.flypgs.com üzerinden ulaşabilir.

Pegasus'un yeni rotası Eilat oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

birisi ~ 6 yıl önce
sabihada slot derdi yok nasılsa çiftlik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ham ~ 6 yıl önce
eilat'ta yaz sezonunda aeroflot çok uçuş yapıyor ama kış döneminde yurtiçi uçuşlar dışında pek bişey yok.denemekde yarar var dı flypgs'yi kutlarım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Israil ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oylat ~ 6 yıl önce
Thy Akabe'ye,Pgs Eylat'a uçuyor.2 ülke 2 komşu şehir.Fatih ve Üsküdar gibi.Birine git öbüründen dön.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayırlı olsun ~ 6 yıl önce
hmm.. biraz iddialı bir destinasyon.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ekip ~ 6 yıl önce
yok deniliyor ama her tarafa da uçuş planlıyorlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sıkıntı ~ 6 yıl önce
Kalmamış fazlasını ne yapsak diye düşünüyorlarmış

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000