16 Kasım 2016, Çarşamba 14:48:40

Pegasus'tan Kıbrıs kampanyası

Pegasus Hava Yolları, biletlerini 16 - 19 Kasım 2016 tarihleri arasında alan misafirlerine, 1 Aralık 2016 – 25 Mart 2017 arasında yapacakları tüm direkt Kuzey Kıbrıs uçuşları için 74,99 TL’den uçma fırsatı sunuyor.
  • Ucuz havaalanına ucuz havayolu yakışır
  • maliyetini personelden kısmaya alışmışsın pegasus biletleri ucuzlatıp kaliteni bozup zararını personelden çıkarmaya çalışacağına adaletli ol. sosyal duruşunun arkasında ol. atarlı giderli tepkiler veriyorsun tam taktiri toplayacan sonra aa bi bakıyoruz işçiye emekçiye lo lo...nerde kalıyo senin sosyal mesajların...
  • Uçanından da, uçmayanından da ve en önemlisi çalışanının da söylemediğini bırakmadığı bir havayolu ile asla UÇMAM. Ayrıca gideceğim yer 1-2 saat bile olsa koltuklarının ultra dar olduğundan şikayet edilen uçaklarına binip kendime işkence çektirtmem. Ayrıca okyanus ötesindeki kripto papazla ananas yiyenlerin şirketini hiç mi hiç kullanmam. Bakın biz üste 75 lira verelim siz gözümüze gözükmeyin.
  • Siz önce ercan havalimanındaki personelinizi eğitin de sonra promosyonlara başlayın. Havalimanı zaten berbat, hizmetleriniz besberbat
  • Pegasus çalışmaktan hep gurur duydum.ama işveren ve yöneticiler tarafından hiçbir zaman takdir edilmedik.iş yerinden fes edildik.lakin fes ediliş şekli hiç görülmemiş şekilde oldugu çok ağrıma gitti.afedersiniz ama ite bu muamele yapılmaz.gururuma yediremedigimden dolayı başıma gelecek herşeyden pegasus sorumludur.hakkımı kesinlikle helal etmiyorum.tabiki hakka hukuka inançları varsa...
  • Yetmedı mı onca garıbım amele yerıne part tıme dıe 75,80saat ucuşlara yolladıgın cabınden gelen 200,300₺ maaş kesintın AÇSIN AÇ Personel gıderı ki şirket gıderlerınde %5 bıle degıl ama herzamnki başvurdugunuz acız davranışınız yıne personel kesıntısı !! Ama şu lafımı unutma PGS illa o haklar sorulucak senden ama bu taraf ama dığer taraf !!! Yaşa bekle gör .
  • Pegasus böyle.. pegasus şöyle. pegasus rezil. bir daha pegasusla uçmam.. demedikleri laf kalmayor bazılarının ama ucuz biletide, direk uçuşuda bulunca koşuyorlar.. Biraz çalışanada saygılı olunmalı.. hünkür hünkür ağlatılan checkin ve kabin memurlarına yazık pegasusun.. Mağduriyet yaşayana lafım yok.. ama bu şirketin poletikası bellii..bagajı hakkıda..ikramda.. bazılarının aklı kesmiyor o bilet neden ucuz.. biraz empati.
  • Şimdi baksan yılbaşı biletleri kapalıdır, veya zamlıdır, bir sürü istisna vardır ve reklam / kampanya yanıltıcıdır... (.. 5 dk sonra ..) ... Evet, tam tahmin ettiğim gibi. Kampanya döneminde kalan 31 Aralık İst - Ercan 75 TL değil 210 TL, dönüşler de 200 ile 300 TL arasında. Tamamen kandırmaca. Tam cinlik. Yazıklar olsun.
  • Bu ne ya bedava yapın da rahatlayın gelsinler şimdi uçağın sahipleri

Pegasus, 16 - 19 Kasım 2016 tarihleri arasında bilet alan misafirlerine, 1 Aralık 2016 – 25 Mart 2017 arasında tüm KKTC uçuşlarında 74,99 TL’den başlayan fiyatlarla seyahat etme ve kışın tadını çıkartma fırsatı sunuyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen yolcular, biletlerini 16 - 19 Kasım 2016 tarihleri arasında 4 gün boyunca Pegasus'un internet, mobil ve cep uygulamalarından satın alabilecek. İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Ordu-Giresun, Hatay ve Gaziantep üzerinden tüm direkt uçuşlar için Kuzey Kıbrıs-Ercan uçuşlarında geçerli olan kampanyalı biletlerin uçuşları ise 1 Aralık 2016 – 25 Mart 2017 arasında gerçekleştirilecek.

Pegasus’un sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına internet sitesi üzerinden ulaşılabiliniyor. Kullanıcılar flypgs.com’da yer alan Etkinlik Takvimi ile gidecekleri yerde gerçekleştirilen tüm etkinlikleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilirler.

Pegasus'tan Kıbrıs kampanyası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Ucuz ~ 4 yıl önce
Ucuz havaalanına ucuz havayolu yakışır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
neden? ~ 4 yıl önce
maliyetini personelden kısmaya alışmışsın pegasus biletleri ucuzlatıp kaliteni bozup zararını personelden çıkarmaya çalışacağına adaletli ol. sosyal duruşunun arkasında ol. atarlı giderli tepkiler veriyorsun tam taktiri toplayacan sonra aa bi bakıyoruz işçiye emekçiye lo lo...nerde kalıyo senin sosyal mesajların...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bedava olsa BİNMEM ~ 4 yıl önce
Uçanından da, uçmayanından da ve en önemlisi çalışanının da söylemediğini bırakmadığı bir havayolu ile asla UÇMAM. Ayrıca gideceğim yer 1-2 saat bile olsa koltuklarının ultra dar olduğundan şikayet edilen uçaklarına binip kendime işkence çektirtmem. Ayrıca okyanus ötesindeki kripto papazla ananas yiyenlerin şirketini hiç mi hiç kullanmam. Bakın biz üste 75 lira verelim siz gözümüze gözükmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tirrek ~ 4 yıl önce
Hadi la ordan böyle diosan 1 ay a kalmaz binersin sen
Titrek Tirrek'e ~ 4 yıl önce
Daha önce ne bindim, ne binerim, ne de bineceğim. Anlayışının kıt olduğu çok belli ama bir daha söyleyeyim: Ben asla binmem. Zaten üste 75 lira vereyim gözümüze gözükme diye ben söyledim. Şimdi yaylan.
Kktc ~ 4 yıl önce
Siz önce ercan havalimanındaki personelinizi eğitin de sonra promosyonlara başlayın. Havalimanı zaten berbat, hizmetleriniz besberbat

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Antalya ~ 4 yıl önce
Pegasus çalışmaktan hep gurur duydum.ama işveren ve yöneticiler tarafından hiçbir zaman takdir edilmedik.iş yerinden fes edildik.lakin fes ediliş şekli hiç görülmemiş şekilde oldugu çok ağrıma gitti.afedersiniz ama ite bu muamele yapılmaz.gururuma yediremedigimden dolayı başıma gelecek herşeyden pegasus sorumludur.hakkımı kesinlikle helal etmiyorum.tabiki hakka hukuka inançları varsa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Açmı kaldın Pgs ~ 4 yıl önce
Yetmedı mı onca garıbım amele yerıne part tıme dıe 75,80saat ucuşlara yolladıgın cabınden gelen 200,300₺ maaş kesintın AÇSIN AÇ Personel gıderı ki şirket gıderlerınde %5 bıle degıl ama herzamnki başvurdugunuz acız davranışınız yıne personel kesıntısı !! Ama şu lafımı unutma PGS illa o haklar sorulucak senden ama bu taraf ama dığer taraf !!! Yaşa bekle gör .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BayX ~ 4 yıl önce
Pegasus böyle.. pegasus şöyle. pegasus rezil. bir daha pegasusla uçmam.. demedikleri laf kalmayor bazılarının ama ucuz biletide, direk uçuşuda bulunca koşuyorlar.. Biraz çalışanada saygılı olunmalı.. hünkür hünkür ağlatılan checkin ve kabin memurlarına yazık pegasusun.. Mağduriyet yaşayana lafım yok.. ama bu şirketin poletikası bellii..bagajı hakkıda..ikramda.. bazılarının aklı kesmiyor o bilet neden ucuz.. biraz empati.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bay Y ~ 4 yıl önce
Hünkür, poleteka :) Empati ne alaka :)
BayX ~ 4 yıl önce
Bay Y kafalı siz daha bilirsiniz tabi
Km ~ 4 yıl önce
Baksen bayY'ye. Artık yorumlardaki yazım hatalarınamı mi sardın canım benim. Ah o kusur arayan güzel gözlerin. Evet empati yazmış arkadaş senin gibi bazı kişilerin veya yolcuların bilmediği ve hissedemeği şey. EMPATİ.
Kapat kapat ~ 4 yıl önce
Hangi biriniz Türkçeyi, imlayı doğru kullanmış ki? :) Hepiniz birbirine suç buluyor. Kapatın, kapatın.. Yorum filan da yapmayın.
Yılbaşı ~ 4 yıl önce
Şimdi baksan yılbaşı biletleri kapalıdır, veya zamlıdır, bir sürü istisna vardır ve reklam / kampanya yanıltıcıdır... (.. 5 dk sonra ..) ... Evet, tam tahmin ettiğim gibi. Kampanya döneminde kalan 31 Aralık İst - Ercan 75 TL değil 210 TL, dönüşler de 200 ile 300 TL arasında. Tamamen kandırmaca. Tam cinlik. Yazıklar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ah bir de anlasanız bazı şeyleri... ~ 4 yıl önce
Kampanyalı fiyatlar belli sayıda koltuk için geçerli olur. Hele hele yoğun dönemlerdeki biletler çabuk biter ve fiyat artar. Nitekim sizin de öyle olmuş. Bütün biletleri 75 tl'den satacağını düşünüyorsunuz biliyorum ama şirket amme hizmeti yapmıyor.
Tatillerde ~ 4 yıl önce
Pegasus'un zaten yılbaşı civarı doluluk oranı artıyor. Neden o dönem indirim yapsınlar ki? Aynı şey yarıyıl tatil dönemi için de geçerli. Uçan zaten uçuyor. Bu kampanyayla amaçları doluluk oranı az olan, hiçbir şeyle alakasız tarihlerdeki uçuşları doldurmak.
vah vah beleş ~ 4 yıl önce
bilet yok mu kalmamış mi? zaten boyun uzundur koltuk arasina sigmazsin, paran yoktur su bile icemezsin vsvs iyi olmus bilet bulamaman bosverrrr ucma sen
NAİF ~ 4 yıl önce
Sen nasıl bi varoş ve işe yaramaz birisin ki yılbaşında indirim bekliyorsun çamış!!!
Yılbaşı ~ 4 yıl önce
Şimdilik 4 tane sazanımız var :) Üstelik birisi de manda kaymağı üretimi ile ilgileniyor, aklında sadece camışlar var. Amerika'ya git de buffalo ara sen camışın önde gideni sazan :)
Uzun ~ 4 yıl önce
Boyumun uzun olduğunu nereden bildiniz? Bravo :) Gerçekten de Atlas ve THY dışındakilerde dizlerim sığmıyor ve rahat ediyorum. Allahtan check-in'de gerçekte olduğum gibi öyle kibar davranıyorum ki bana acil çıkış kapısı önündeki koltukları teklif ediyorlar da bazen yırtıyorum. Ama Atlas'ı tek geçerim. Her yönden THY'den sonra 2 numara, asla da bir low-cost değil bence. Umarım daha da başarılı olurlar. Haa bu arada, nereye ya da hangi hava yoluyla uçup uçmayacağıma ben karar veririm. Tavsiye istemez.
Bedava olsun ~ 4 yıl önce
Bu ne ya bedava yapın da rahatlayın gelsinler şimdi uçağın sahipleri

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000