25 Ağustos 2010, Çarşamba 14:34:43

PEGASUS'TAN DÜNYADA BİR İLK!

Türkiye'nin herkesi uçuran genç ve dinamik hava yolu şirketi Pegasus Hava Yolları, misafirlerine dünyada eşi benzeri görülmemiş bir yenilik daha sunuyor.
  • ama pegasus rezervasyon ve biletleme süresi vermediğinden biletleme süresi içinde ek para istiyor. buda bir ilk 10 TL bilet oldu 15 TL bir de koltuk 35 TL fazla bagaj vs vs vs ile bilet fiyattı oldu 100 TL ne anladım. THY de bilet indirimli denilen biletlerde 24 saatlik opsiyon varken diğer biletlerde kurallara göre nerdeyse uçuşa 1-2 gün kalaya kadar rez. yaptırıp herhangi bir ek para ödemeden alınabiliyor.
  • para yerine kalite getir Ali abi....
  • ne gereksız seyler ya begenmıyosan kullanma zorla mı
  • pardon ama başlık bir hayli yanlış çünku bu uygulama coğu havayolu zaten kullanıyor örneğin vueling. ucuzcu havayollarının coğu bu uygulamaya gecti bile
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • 5 TL yi gelir sayacağına uçaklarını zamanında kaldırsın indirsin başka bir şey istemiyoruz. Ayrıca dünyada bir ilk diye duyurulan bu uygulama bence gereksiz... Hatta gereksiz ötesi... Sinekden yağ çıkarma dönemini başlatmış :)
  • dünyada ilk deyince bende sivasa seferler başlayacak sandım dı ya laaa::))))))))))
  • ya bence su bedava olsun diyenler versinler 60 lira fazladan doya doya su içsinler ucusta hatta damacana ile su veirlsin onlara. içemediklerini eve gotururler :) :))
  • Artık halk otobüslerinde bile "SU" vatandaşa yazın bedava verilirken Pegasus'un bu habire bilmem kaç uçak filoya ulaştık şu kadar yolcu taşıdık haberlerinin yanına bunun gibi ucuz hesapların eklenmesi abesle iştigal. Uçuş yaptığımda gözlemliyorum vatandaş ucuz uçuyorum diye bir yandan kendini uyanık zannederken yer seçmeden cam kenarına koridora extra ücret öderken uçağa binerken 3 kg'a fazladan dayama bagaj parası suya 3 TL şudur budur derken anadolujet'ten pahalıya çıkıyor haberi yok. Bunlar ufak oyunlar millet te yediği sürece devam edecektir. Uçağa biniyoruz dolmuşta bile yok böyle uygulamalar. Yolculara misafir diyorsunuz hangi misafirlikte en öncelikli ihtiyaç Su parayla alınır ? Yazıklar olsun Pegasus'a.
  • Vueling'den çok daha fazla seçenek sunuyor. Ucuz bilet bulunca birkaç TL ödeyip opsiyon uzatmak bence çok mantıklı ve ekonomik

Pegasus, yurt içi ve yurt dışı tüm seyahatlerde varolan rezervasyon biletleme sürelerinde yeni bir uygulama başlatarak fiyatları sabitliyor.

Artık Pegasus misafirleri, bilet satın alma aşamasında yakaladıkları ekonomik fiyatları, rezervasyon biletleme süresinden bağımsız olarak, uygun bir ücret karşılığında, uçuşa kalan gün süresi ile orantılı bir süre daha sabitleme imkanına kavuşuyor.

Pegasus misafirleri kampanyalı ücretlerde 1 kez, diğer ücretlerde ise 2 kez fiyat sabitleme işlemi gerçekleştirebiliyor. Bilet fiyatlarını sabitlemek 5 TL’den başlıyor, uçuşun başlangıç tarihine göre değişiklik gösteriyor. Örneğin yurt içi ve Kıbrıs uçuşlarında kampanyalı olmayan biletlerde uçuşa 8 – 14 gün arası zaman varsa biletinizin rezervasyon süresini 5 TL ödeyerek 1 gün boyunca sabitleyebilirsiniz.

Fiyat sabitleme işlemi Pegasus’un web sitesi flypgs.com, acenteler ve çağrı merkezinden  gerçekleştiriliyor.

Fiyat sabitleme ile dünyada bir ilke imza atan Pegasus ile artık biletler hem ucuz, hem de sabit fiyatlı!
 

PEGASUS'TAN DÜNYADA BİR İLK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 12 yıl önce
ama pegasus rezervasyon ve biletleme süresi vermediğinden biletleme süresi içinde ek para istiyor. buda bir ilk 10 TL bilet oldu 15 TL bir de koltuk 35 TL fazla bagaj vs vs vs ile bilet fiyattı oldu 100 TL ne anladım. THY de bilet indirimli denilen biletlerde 24 saatlik opsiyon varken diğer biletlerde kurallara göre nerdeyse uçuşa 1-2 gün kalaya kadar rez. yaptırıp herhangi bir ek para ödemeden alınabiliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
para yerine kalite getir Ali abi....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
ne gereksız seyler ya begenmıyosan kullanma zorla mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
pardon ama başlık bir hayli yanlış çünku bu uygulama coğu havayolu zaten kullanıyor örneğin vueling. ucuzcu havayollarının coğu bu uygulamaya gecti bile

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
5 TL yi gelir sayacağına uçaklarını zamanında kaldırsın indirsin başka bir şey istemiyoruz. Ayrıca dünyada bir ilk diye duyurulan bu uygulama bence gereksiz... Hatta gereksiz ötesi... Sinekden yağ çıkarma dönemini başlatmış :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
dünyada ilk deyince bende sivasa seferler başlayacak sandım dı ya laaa::))))))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
ya bence su bedava olsun diyenler versinler 60 lira fazladan doya doya su içsinler ucusta hatta damacana ile su veirlsin onlara. içemediklerini eve gotururler :) :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Artık halk otobüslerinde bile "SU" vatandaşa yazın bedava verilirken Pegasus'un bu habire bilmem kaç uçak filoya ulaştık şu kadar yolcu taşıdık haberlerinin yanına bunun gibi ucuz hesapların eklenmesi abesle iştigal. Uçuş yaptığımda gözlemliyorum vatandaş ucuz uçuyorum diye bir yandan kendini uyanık zannederken yer seçmeden cam kenarına koridora extra ücret öderken uçağa binerken 3 kg'a fazladan dayama bagaj parası suya 3 TL şudur budur derken anadolujet'ten pahalıya çıkıyor haberi yok. Bunlar ufak oyunlar millet te yediği sürece devam edecektir. Uçağa biniyoruz dolmuşta bile yok böyle uygulamalar. Yolculara misafir diyorsunuz hangi misafirlikte en öncelikli ihtiyaç Su parayla alınır ? Yazıklar olsun Pegasus'a.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Vueling'den çok daha fazla seçenek sunuyor. Ucuz bilet bulunca birkaç TL ödeyip opsiyon uzatmak bence çok mantıklı ve ekonomik

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000