15 Nisan 2016, Cuma 09:37:58

Pegasus rakamları açıkladı

Pegasus Hava Yolları, Mart 2016 trafik rakamlarını Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) açıkladı.
  • Ne Mutlu bizlere çalışanlara ve Pegasus'a birlikte nice Zaman'lara Bizi tercih tamamen şahsi bir davranıştır. Sevmek zorunda değilsiniz fakat saygı duyalacak,demokrasi.... THY 65 TL bilet satıyor,çoğu Zaman biZden uygun,vitrin de seçim sizin...
  • Keşke pegasus kabin ekiplerine verdiği zırnık'tan ( azıcık kar payı ) , yıllardır kestiği paralardan ve adil olmayan yönetim şeklinden de biraz bahsetmeymiş. KABİN AMİRİ.
  • EN İYİ UÇAK THY DİR. BAŞKA TANIMAM. MÜNİHTEN.
  • Pegasus'un ucak ve pilot kalitesi THY'dan daha iyi diye dusunuyorum. Ancak zaman zaman ozel sirket olmanin verdigi zorluklarin yolcuya yansimalari oluyor...
  • böyle hor görülmeyi. o yüzden pegasusun önü açık. küfreder sayar giydirir ama yine gider pgs ile uçar. çünkü ucuz.
  • Karaktersiz milletimiz o kadar kufur ediyor,o kadar kavga cikariyor,o kadar lanet ediyor bize ama yine geliyo pegasusa biniyor.olum delikanliysaniz binmeyin gidin bir suru firma var biraz karakterli olun. Bizi ugrastirmayin.
  • pegasus ezer geçer
  • işssizlik rekor kırmış 11% i geçmiş 3 ayda 300.000 işsiz ve 30.000 kobi batmış yakışırrr:)
  • bazıları pegasusu kötüledikçe pegasus daha iyiye gidiyor :)

Pegasus Hava Yolları, Mart 2016 trafik rakamlarını Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) açıkladı. Pegasus, yılın ilk çeyreğinde taşıdığı toplam misafir sayısını geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 18,6 artırarak 5,36 milyona yükseltti. 2016 yılının ilk çeyreğinde yüzde 76,1 doluluk oranıyla uçan şirket , aynı dönemde toplam 38.249 uçuş gerçekleştirdi.

Pegasus, yılın ilk çeyreğindeki misafir sayısını iç hatlarda yüzde 21,5 artışla, 3,48 milyona; dış hatlarda ise yüzde 13,7 artışla 1,88 milyona yükseltirken , sadece Mart ayı içinde de  1,18 milyonu iç hatlarda, 630 bini de dış hatlarda olmak üzere toplam 1,81 milyon misafir taşıdı.

2016’nın Ocak-Mart döneminde uçak kullanım oranlarını bir önceki yılın aynı dönemine göre yaklaşık yüzde 3,9 oranında arttırarak günde ortalama 12 blok saate yükselten  Pegasus Hava Yolları, 2016 yılında uçuş yaptığı noktalara yurt dışında Ürdün’ün başkenti Amman’ı ve Azerbaycan’da Gabala’yı ekleyerek, uçuş ağını yurt içinde 33, yurt dışında 70 olmak üzere 41 ülkede toplam 103 noktaya çıkardı.

Pegasus rakamları açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Calişan ~ 5 yıl önce
Ne Mutlu bizlere çalışanlara ve Pegasus'a birlikte nice Zaman'lara Bizi tercih tamamen şahsi bir davranıştır. Sevmek zorunda değilsiniz fakat saygı duyalacak,demokrasi.... THY 65 TL bilet satıyor,çoğu Zaman biZden uygun,vitrin de seçim sizin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kamu aydınlatma platformu ~ 5 yıl önce
Keşke pegasus kabin ekiplerine verdiği zırnık'tan ( azıcık kar payı ) , yıllardır kestiği paralardan ve adil olmayan yönetim şeklinden de biraz bahsetmeymiş. KABİN AMİRİ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski pgsli ~ 5 yıl önce
Öyl öyle almadı mı uçakları milletin hakkından kese kese, milleti iş yüküyle istifaya şevkederek kıdem tazminatlarını yaka yaka?
Mehmet gündoğ ~ 5 yıl önce
EN İYİ UÇAK THY DİR. BAŞKA TANIMAM. MÜNİHTEN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
beyceli ~ 5 yıl önce
Pegasus'un ucak ve pilot kalitesi THY'dan daha iyi diye dusunuyorum. Ancak zaman zaman ozel sirket olmanin verdigi zorluklarin yolcuya yansimalari oluyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
millet sever ~ 5 yıl önce
böyle hor görülmeyi. o yüzden pegasusun önü açık. küfreder sayar giydirir ama yine gider pgs ile uçar. çünkü ucuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pega mamur ~ 5 yıl önce
Karaktersiz milletimiz o kadar kufur ediyor,o kadar kavga cikariyor,o kadar lanet ediyor bize ama yine geliyo pegasusa biniyor.olum delikanliysaniz binmeyin gidin bir suru firma var biraz karakterli olun. Bizi ugrastirmayin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC-AIS ~ 5 yıl önce
Pegasusun gercek yüzüsün işte. kalıtenız bastan aşağı senın gıbı lerle dolu.
ezer ~ 5 yıl önce
pegasus ezer geçer

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işsizlik ~ 5 yıl önce
işssizlik rekor kırmış 11% i geçmiş 3 ayda 300.000 işsiz ve 30.000 kobi batmış yakışırrr:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:( ~ 5 yıl önce
Allah yardımcımız olsun ekonomi çökebilir, kredilerde ciddi bozulamlar var!!
meto ~ 5 yıl önce
bazıları pegasusu kötüledikçe pegasus daha iyiye gidiyor :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yok yeaa ~ 5 yıl önce
Yav nesi iyi. Irgat gibi davranıyorsun yolcuna. Paradı olsa bu insanlar thy tercih eder.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000