06 Nisan 2013, Cumartesi 08:17:55

PEGASUS KÜTAHYA-BRÜKSEL ARASI UÇACAK

Pegasus Havayolları, Türkiye'nin ilk bölgesel havalimanı olan Kütahya Zafer Havalimanı ile Brüksel arasında direkt uçulşara başlayacak.
  • Arkadaslar ucus degil sadece ucak pegasusun ucusu acente charter olarak yapacak
  • Sanliurfaya da Yurtdisindan direk ucus bekleriz. Ben Almanyada (Düsseldorf) oturuyorum ve her Yaz Sanliurfaya aktarmali ucuyorum. Sanliurfaya ucan cok müsteriler ya Istanbuldan aktarmali Sanliurfaya veya Gaziantepe ucuyorlar ya da Gazianteppe. Gazianteppe ucan kisiler hep otobüs veya akrabadan birisi gelip bizleri aliyor. Böyle cok zor oluyor. Yurtdisindan-Sanliurfaya lütfan direk ucus yapiniz .
  • Kesinlikle emirdağlılar düşünülmüştür HAVAŞ emirdağa da bi sefer koyar artık. Zafer havalimanı bugün degil belki ama 2 yıla kalmaz yazları da kışları da günde 100 uçuşun altına düşmez ek apronlar yapılmaya başlanır. Kışın Afyon'un termali yazın hem termali hemde gurbetçileri...
  • brukselde cok sayıda afyon emırdaglı vatandaşlarımız yaşamaktadır.. onlar duşunulerek bu seferlerın planlanmış olabılecegını duşunuyorum..onlar acısından da cok ıyı olmuş aslında... keşke pegasus, onları zafer hv lımanından emırdaga kadarda getırme olanagı sunabılse, pegasusun seferleri hem artar hem de doluluk oranı fazlalaşır..o bolgedekı yolcularıda hıc bır hava yoluna kaptırmamış olabılır..olmayacak ış dııl cunku...gerekırse bılet fıatlarına 10 tl ılave ederek bu plan uygulamaya sokulabılır...
  • THY'nin Eskişehir - Brüksel seferlerinden pay kapmak için başlatılmış bir sefer...

Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak şehirlerine eşit uzaklıkta olan Kütahya Zafer Havalimanı'na ilk uçuşunu 16 Ocak'ta gerçekleştiren Pegasus Hava Yolları, Zafer Havalimanı uçuşlarına yeni uçuşlar ekliyor.

Pegasus yolcuları, 21 Haziran'dan itibaren Türkiye'nin ilk bölgesel havalimanı olan Kütahya Zafer Havalimanı'ndan Brüksel'e Salı ve Cuma günleri; Brüksel'den Kütahya Zafer Havalimanı'na ise Pazartesi ve Perşembe günleri direkt seferlerle uçabilecek. Kütahya Zafer - Brüksel uçuşlarının biletleri 143 TL'den başlayan fiyatlarla Pegasus misafirlerinin beğenisine sunuldu.

PEGASUS KÜTAHYA-BRÜKSEL ARASI UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

pgd ~ 9 yıl önce
Arkadaslar ucus degil sadece ucak pegasusun ucusu acente charter olarak yapacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asigo ~ 9 yıl önce
acentanın düzenlediği charter uçuşlarda pegasus kendisi satmıyor diye biliyoruz ama pegasus kendi sisteminde satışlara açmış.
Kaan ~ 9 yıl önce
Sanliurfaya da Yurtdisindan direk ucus bekleriz. Ben Almanyada (Düsseldorf) oturuyorum ve her Yaz Sanliurfaya aktarmali ucuyorum. Sanliurfaya ucan cok müsteriler ya Istanbuldan aktarmali Sanliurfaya veya Gaziantepe ucuyorlar ya da Gazianteppe. Gazianteppe ucan kisiler hep otobüs veya akrabadan birisi gelip bizleri aliyor. Böyle cok zor oluyor. Yurtdisindan-Sanliurfaya lütfan direk ucus yapiniz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emirdağ'lı ~ 9 yıl önce
Kesinlikle emirdağlılar düşünülmüştür HAVAŞ emirdağa da bi sefer koyar artık. Zafer havalimanı bugün degil belki ama 2 yıla kalmaz yazları da kışları da günde 100 uçuşun altına düşmez ek apronlar yapılmaya başlanır. Kışın Afyon'un termali yazın hem termali hemde gurbetçileri...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
erdınc durmazer ~ 9 yıl önce
brukselde cok sayıda afyon emırdaglı vatandaşlarımız yaşamaktadır.. onlar duşunulerek bu seferlerın planlanmış olabılecegını duşunuyorum..onlar acısından da cok ıyı olmuş aslında... keşke pegasus, onları zafer hv lımanından emırdaga kadarda getırme olanagı sunabılse, pegasusun seferleri hem artar hem de doluluk oranı fazlalaşır..o bolgedekı yolcularıda hıc bır hava yoluna kaptırmamış olabılır..olmayacak ış dııl cunku...gerekırse bılet fıatlarına 10 tl ılave ederek bu plan uygulamaya sokulabılır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mr. E ~ 9 yıl önce
THY'nin Eskişehir - Brüksel seferlerinden pay kapmak için başlatılmış bir sefer...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PGS ~ 9 yıl önce
THY'ye alternatif bir ucus hatti sunmak guzel.Yolcular kazancli cikacak bundan.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000