23 Kasım 2018, Cuma 10:21:47

Pegasus birinciliği kaptı

Türkiye’nin dijital hava yolu Pegasus, 26 farklı ülkeden 150’den fazla projenin katıldığı Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri 2018 kapsamında “Müşteri İçgörüleri ve Geri Bildirim” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
  • Pegasus ile uçmak ayrıcalık seviyorum bol şans diliyor um
  • Bir bardak suyun bile parayla satildigi bavuldaki 800 gram fazlaligin cikartildigi acemi pilotlarla ucan havayolu sirketi odul almis hayret!
  • Maalesef müşteri memnuniyeti bana göre geriye gitmekte. Site ile ilgili sürekli şikayette bulunmama raģmen olması gerekenlerin asgarisini bile göremiyorum. Kısacası bilet almamayı düşündüğüm bir dönemde bu haber ilginç geldi.
  • Tebrik ederim
  • Harika. Tebrikler başarılarınızın daim olsun.
  • Kim tutar bizi...
  • Suyun başına çökmüş boeingciler airbus’ta 6 ay uçup öğretmen sonrasında da examiner olursa, airbus’ı boeing kafasıyla uçurmaya devam ederlerse sıkıntı çok yakın. Şunu bilin o şirket sıkıntıya çok yakın durumda...
  • Hikayeden tırışka şeylerle kendılerıne gaz verıolar ....
  • Herkes kendi işiymiş gibi çalışıyor.....
  • Çok güzel haber maşallah Allah yolunuzu açık etsin iyi uçuşlar Pegasus ailesi

Türkiye’nin dijital hava yolu Pegasus, 26 farklı ülkeden 150’den fazla projenin katıldığı Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri 2018 kapsamında “Müşteri İçgörüleri ve Geri Bildirim” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. Ana hedefi misafir deneyimini sürekli olarak iyileştirmek olan Pegasus, 20 Kasım 2018 Salı günü Amsterdam’da gerçekleşen ve dünyanın dört bir yanından katılan bağımsız jüri değerlendirilmesiyle sonuçlanan ödül töreninde, birincilik ödülüyle Türk sivil havacılığını uluslararası alanda gururla temsil etti.

Pegasus Hava Yolları Misafir Deneyimi Müdürü Demet Yarkın: “En öncelikli hedeflerimizden biri, misafirlerimizin seyahat deneyimini uçtan uca ele alarak hayatlarını kolaylaştırmak. Seyahati bir bütün olarak görerek, planlama aşamasından tamamlanana kadarki tüm adımları teknolojinin getirdiği kolaylıkları da dahil ederek iyileştirmeye odaklandık. Dünyanın dört bir yanından en iyi müşteri, dijital ve çalışan deneyimini sunan uygulamaları ödüllendirmek üzere tasarlanan Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri kapsamında aldığımız ‘Müşteri İçgörüleri ve Geri Bildirim’ kategorisi birincilik ödülü de etkin çalışmalarımızın gurur verici bir sonucudur. Misafir deneyimini her geçen gün daha da iyileştirmeye ve Türk sivil havacılık sektörünü, bu ve benzeri uluslararası arenalarda gururla temsil etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Pegasus birinciliği kaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Hasan Hüseyin Ekin ~ 1 yıl önce
Pegasus ile uçmak ayrıcalık seviyorum bol şans diliyor um

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayhan ~ 1 yıl önce
Bir bardak suyun bile parayla satildigi bavuldaki 800 gram fazlaligin cikartildigi acemi pilotlarla ucan havayolu sirketi odul almis hayret!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Calamity ~ 1 yıl önce
Bir pilotun acemi oldugunu anlamak icin onun hocaligini yapmis olman lazim, hic bir hoca da seninkisi gibi seviyesiz yorum yapmaz, bize de sana oksijen israfi demek duser o zaman...
vayyy be ~ 1 yıl önce
Ya FAA ya da EASA. Vayyyy
Sıtkı akgöz ~ 1 yıl önce
Maalesef müşteri memnuniyeti bana göre geriye gitmekte. Site ile ilgili sürekli şikayette bulunmama raģmen olması gerekenlerin asgarisini bile göremiyorum. Kısacası bilet almamayı düşündüğüm bir dönemde bu haber ilginç geldi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mert Vural ~ 1 yıl önce
Tebrik ederim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hly. Kçn. ~ 1 yıl önce
Harika. Tebrikler başarılarınızın daim olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 1 yıl önce
Kim tutar bizi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğan görünümlü Şahinler ~ 1 yıl önce
Suyun başına çökmüş boeingciler airbus’ta 6 ay uçup öğretmen sonrasında da examiner olursa, airbus’ı boeing kafasıyla uçurmaya devam ederlerse sıkıntı çok yakın. Şunu bilin o şirket sıkıntıya çok yakın durumda...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 1 yıl önce
Tosbaaas
Açılın ~ 1 yıl önce
Büyük düşünür konuştu. Dağılın leyn.
Yaw he he ~ 1 yıl önce
Hikayeden tırışka şeylerle kendılerıne gaz verıolar ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çünkü ~ 1 yıl önce
Herkes kendi işiymiş gibi çalışıyor.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgs ~ 1 yıl önce
Çok güzel haber maşallah Allah yolunuzu açık etsin iyi uçuşlar Pegasus ailesi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lovely Pegasus ~ 1 yıl önce
Pegasus candir can

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000